Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

offff offff ben şıkıldım hiç sevmem böyle olayları bundan sonra ya k.k girmiyecem yada girsemde zayıflama topiğine girip çıkacam ne bu yaa kendimizi güldürüyoru sevmem ben böyle şeyleri

nasıl yanii yaa noldu ben çok fransız kaldım
ilter bizi bırakıp gitmeeee

nasısın canı görüşmeyeli sanırı biraz üzmüşler seni geçmişi okumadım birazdan çıkıcam vakit kaybetmiyim dedim kızımı göndermeyi düşündüğün anaokulunun yıl sonu müsameresi var oraya gidicem bi bakıyım nasıl eğitim vermişler

belkide iyi oldu çok sık girmem bende ilter gibi düşünüyorum bende bağımlı kaldım biraz geri çekilirim orayada gelmem burda geçmişi okur çıkarım büyük ihtimal orda gebeliği konuşa konuşa bi hal oluyoruz sanki bi zaman sonra sıkılmıyormuyuz?sıkılıyoruz geyik içinde huraaaaaaa burayamı gelicez saçma hepinizi öptüm kıslar görüşürüz inşallah hamiş kalırsam haber veririm bu ay yokum diye dualarınızı eksiltmeyin sakın :a015:

ay kızlar yapmayın ama isyan bayraklarını çekmişsiniz hemen
bizim muhabbetimizin yerinin o topik olmadığını söylediler bizde kardeş topik açtık
ikiye bölünme diye birşey yok

kıslarr bugun dr gittim ama midem için reflü varmıs bende çay kola çikolata kuruyemiş baharatlı yiyecekler yasaakkk bide kızartma turuu mafoldumben

bence sadece burda kalalım yönetime söleyelim orayı kapatsınlarr olmazmı burda hem geyik hemde konuyla ilgili yorum yaparızz

ay kızlar yapmayın ama isyan bayraklarını çekmişsiniz hemen
bizim muhabbetimizin yerinin o topik olmadığını söylediler bizde kardeş topik açtık
ikiye bölünme diye birşey yok
evet kızlar yaa
iki topiğimiz var ikiside bizim
canımız nerde isterse orda olacaz
çoğunluk burda oluruz geyik yaparız
arada oraya hep birlikte takılırız
lütfen şu gitmeyi aklınızdan çıkarın ağlarım ben hühühühühühüüühüühüüü mafoldumben senağlama
kıslarr bugun dr gittim ama midem için reflü varmıs bende çay kola çikolata kuruyemiş baharatlı yiyecekler yasaakkk bide kızartma turuu mafoldumben

cnm geçmiş olsun
geriye ne kalmış yaww neyle beslenecekmişsin
gerçi bizde kızartma yemiyoruzda kuruyemişsizde duramayız -tatlicadiarzu-

kızlar biz dün akşam eşimle uzuuun uzun konuştuk çocuk işine ara verdik olursa kendiliğinden olsun eşim dr gitmeyi yasakladı bana olursa olur olmazsa yetimhanede çok sevabada gireriz bundan sonra kendimiz için yaşıyalım üzülme artık boş koy gitsin dedi bende boş koydum olmazsa olmasın yaaaa.... ağustosta antalyaya gidicez bi tatil yapalım şöyle para harcıyalım gönlümüzce diye karar verdik ...................sizler ne diyonuz bizee

valla cancım endoğrusunu yapmışsınız hem stres yok hem beklenti yok ... sonra bide bakmışsınız bebiş yolda hayırlısı kısmet..hayatın evliliğin tadını çıkarmak en güzeli.
benim eşimde böyle demişti.katılıyorum sizeeee :dance:

ay canım sorma gittiğime pişman oldumm arada mide bulantım oluyodu yanma ekşime vardı bi gidiyim dedim off koçiş şimdi yasak var die çay içirmezz ben çaydan vazgecememmm mafoldumben hele sigaraa onuda yasaklıcak gerci kolayı çok içmem olursa içerim ille olsun demem çikolata desen ayda bi kere canım isterse yerimm kızartmayıda çok yapmam haftada bi kere oda yaparsam tabii yaz yemeği ne varsa yiyemicem sanırımm benim için kötü oldu bu yaa bide demezmi dr gunde beş öğün yicen diee anaaa dedim ben gunde iki öğünü zor yiyomm beşi nasıl yiyemm

Valla üzüldüm canım ya sorma herkes gitmekten bahsediyo :çok üzgünüm:
uyarıya göre hareket ettik hatta yöneticilerde bu konuyu açınca tebrik ettiler görmedinizmi
bilgilendirici paylaşımlar için oraya geyik yapmak içinde burayı kullanın dediler ne varki bunda hemen gitmeye kalkıyonuz kaydirigubbakcemile

aslına bakarsan stres yapıncada olmuyormuş belki böylesi daha iyi bende daha topiğe pek girmiycem kocişlede konuşucam bende biraz bekliycem bizde 20 sinde gidiyos antalyaya kafa dağıtıcam ne zaman olursa artık

ya o toppikle bu toppiğin farkı ne ya..bi tıkla buraya geleceksin kayraa..aaaa biyere gitmek yok aşkolsun sanaa...noluyoruz ya bize nazarmı deydiklava:

bizde aynen öyle yaptık kız valla tatile gitcez takmıycaz artık
napalım dimi üzüle üzüle bi hal olduk bu ne ya

slm arkadaşlar nasılsınız?..
selam cnm hoşgeldin :)) Şeniz

kendiliğinden olursa hiç fena olmaz cnm buyrunnnnnnnnn
tatil fikride muhteşem süprizzzzz
ama insanın kendi çocuğuyla başkasının çocuğu bir olmaz :1closedeyes:
erteleyebilirsiniz ama peşini bırakmayın :1closedeyes:
sen hamile kal
onu içinde hisset şakkıdı
içinde tepinsin delikafadulden
doğur :bbo:
emzir naniknanik
geceleri uykusuz kal mirmirmirmir
gündüzleri perişan ol -tatlicadiarzu-
herşeyin ayrı ayrı tadına var :CüvCüv:
ama şimdi ama bikaç sene sonra hiç farketmez
senden ve eşinden ortak imalat bi canlı ayyy çok şirin olur :ecrin_bebek:
kime benziycek tartışması yaparsınız :mymeka:
iyi huylar babaya kötü huylar anneye çeker kesin kaydirigubbakcemile

saol cnm yaw yaşım 22 eşim 28 gerçi ama...... ya ben kafayı yemek üzreyken oldu böle... eşim başından beri isteksizdi fikri hiç değişmedi elimde olan bişi olsa 3 sene daha durmak istiyom diyo ...........en çokta dr olayına kızıyo bi şeye yaramıyolar boşversene diyo ......sonuç olarak dr yok artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…