Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

ya o toppikle bu toppiğin farkı ne ya..bi tıkla buraya geleceksin kayraa..aaaa biyere gitmek yok aşkolsun sanaa...noluyoruz ya bize nazarmı deydi:eek:klava:

iyi güzel diyoosunda hep aynı konuları konuşmaktan sıkılıp geyik yapmıyormuyuz her iki yerde olmasak tek burda olsak her iki tarafın geçmişine bakıpta vakit geçirmesek

kıslarr bugun dr gittim ama midem için reflü varmıs bende çay kola çikolata kuruyemiş baharatlı yiyecekler yasaakkk bide kızartma turuu mafoldumben
ay mavişim özledim seni kızzz..demek reflü çıktı ...çok çok geçmişolsun bitanem...dikkat et bisüre midene..sonra iyi oluyo..arkadaşımda vardıda ara ara azıyordu sadece...
kızlar biz dün akşam eşimle uzuuun uzun konuştuk çocuk işine ara verdik olursa kendiliğinden olsun eşim dr gitmeyi yasakladı bana :KK43: olursa olur olmazsa yetimhanede çok sevabada gireriz bundan sonra kendimiz için yaşıyalım üzülme artık boş koy gitsin dedi bende boş koydum olmazsa olmasın yaaaa.... ağustosta antalyaya gidicez bi tatil yapalım şöyle para harcıyalım gönlümüzce diye karar verdik ...................sizler ne diyonuz bizee

iklim süpersin canım ya koyver gitsin....
bizde aynen öyle yapıyoruz valla...aynen tatil planları yapıyoruz amann olursa olur olmazsa olmaz herşey allahtan napalım kuzum.....

iklim bence en doğrusu rabbim meleğini gönderme zamanını biliyor zaten inşallah ikinizinde istediği bi zamanda olur

aslına bakarsan stres yapıncada olmuyormuş belki böylesi daha iyi bende daha topiğe pek girmiycem kocişlede konuşucam bende biraz bekliycem bizde 20 sinde gidiyos antalyaya kafa dağıtıcam ne zaman olursa artık
ewt ewt canım ama sözle değil kalple olsun istiyom yani alışmak gerek dr gitmemeye bana bağımlılık yapmıştı

bizde aynen öyle yaptık kız valla tatile gitcez takmıycaz artık
napalım dimi üzüle üzüle bi hal olduk bu ne ya
ewt cnm aynen valla ya zaten olcaksa olur dimi ne üzüyoski kendimizi

selam cnm hoşgeldin :)) Şeniz

kendiliğinden olursa hiç fena olmaz cnm buyrunnnnnnnnn
tatil fikride muhteşem süprizzzzz
ama insanın kendi çocuğuyla başkasının çocuğu bir olmaz :1closedeyes:
erteleyebilirsiniz ama peşini bırakmayın :1closedeyes:
sen hamile kal :nazar:
onu içinde hisset şakkıdı
içinde tepinsin delikafadulden
doğur :bbo:
emzir naniknanik
geceleri uykusuz kal mirmirmirmir
gündüzleri perişan ol -tatlicadiarzu-
herşeyin ayrı ayrı tadına var :CüvCüv:
ama şimdi ama bikaç sene sonra hiç farketmez :emir_bebek:
senden ve eşinden ortak imalat bi canlı ayyy çok şirin olur :ecrin_bebek:
kime benziycek tartışması yaparsınız :mymeka:
iyi huylar babaya kötü huylar anneye çeker kesin kaydirigubbakcemile

o laf tabi ama tutki olmadı alırız bi tane bebe nolur ki....dimi cnm aman yaaa kafa rahatlasın biraz ya

iyi güzel diyoosunda hep aynı konuları konuşmaktan sıkılıp geyik yapmıyormuyuz her iki yerde olmasak tek burda olsak her iki tarafın geçmişine bakıpta vakit geçirmesek

haklısın kuzum..burdayız bizde zaten..orası ciddi toppik yani ciddiyet bizde pek yok ya cıvıtmayı seviyoruz napalım))))))
seni güldürdümmü kızzz ne bu sinir....
burda takılırız canım...yani orayı okumaya gerek yok.bizi şikayet edenler takılsın oraya....dimi ama......

evet kızlar yaa
iki topiğimiz var ikiside bizim
canımız nerde isterse orda olacaz
çoğunluk burda oluruz geyik yaparız
arada oraya hep birlikte takılırız
lütfen şu gitmeyi aklınızdan çıkarın ağlarım ben hühühühühühüüühüühüüü mafoldumben senağlama

cnm geçmiş olsun
geriye ne kalmış yaww neyle beslenecekmişsin
gerçi bizde kızartma yemiyoruzda kuruyemişsizde duramayız -tatlicadiarzu-

ay canım sorma gittiğime pişman oldumm arada mide bulantım oluyodu yanma ekşime vardı bi gidiyim dedim off koçiş şimdi yasak var die çay içirmezz ben çaydan vazgecememmm mafoldumben hele sigaraa onuda yasaklıcak gerci kolayı çok içmem olursa içerim ille olsun demem çikolata desen ayda bi kere canım isterse yerimm kızartmayıda çok yapmam haftada bi kere oda yaparsam tabii yaz yemeği ne varsa yiyemicem sanırımm benim için kötü oldu bu yaa bide demezmi dr gunde beş öğün yicen diee anaaa dedim ben gunde iki öğünü zor yiyomm beşi nasıl yiyemm

bak bunda haklısın nilüfer zaten o şikayet edenleri bulsam onların yüzünden böyle olduk ama fikirlerim sabit değişmedi hala

ay canım sorma gittiğime pişman oldumm arada mide bulantım oluyodu yanma ekşime vardı bi gidiyim dedim off koçiş şimdi yasak var die çay içirmezz ben çaydan vazgecememmm mafoldumben hele sigaraa onuda yasaklıcak gerci kolayı çok içmem olursa içerim ille olsun demem çikolata desen ayda bi kere canım isterse yerimm kızartmayıda çok yapmam haftada bi kere oda yaparsam tabii yaz yemeği ne varsa yiyemicem sanırımm benim için kötü oldu bu yaa bide demezmi dr gunde beş öğün yicen diee anaaa dedim ben gunde iki öğünü zor yiyomm beşi nasıl yiyemm
dr ne diyosa o cnm sağlığından önemlimi sigara :mymeka:
sende 5 öğün yiycen mecbursun alkisalkisalkis
yalnız yiyemiyosan bize gel seni bi dobiş yapalım biz :CüvCüv:
Valla üzüldüm canım ya sorma herkes gitmekten bahsediyo :çok üzgünüm:
uyarıya göre hareket ettik hatta yöneticilerde bu konuyu açınca tebrik ettiler görmedinizmi
bilgilendirici paylaşımlar için oraya geyik yapmak içinde burayı kullanın dediler ne varki bunda hemen gitmeye kalkıyonuz kaydirigubbakcemile
bizi kimse ayıramaz derken ipi kopmuş tesbih tanelerine dönecez
tek şunu biliyom ben hep burda olacam
herkes giderse beni bırakıp gitmiş olacak
ve kalanları :çok üzgünüm:
o laf tabi ama tutki olmadı alırız bi tane bebe nolur ki....dimi cnm aman yaaa kafa rahatlasın biraz ya

ok cnm allah size ve tüm isteyenlere hayırlı sağlıklı bebişler versin inşallah
tatile gidin gelin kafa dinleyin sonra yine analık damarın abarır ben bebek istiyom diye tutturursun vereliniortak

haklısın kuzum..burdayız bizde zaten..orası ciddi toppik yani ciddiyet bizde pek yok ya cıvıtmayı seviyoruz napalım))))))
seni güldürdümmü kızzz ne bu sinir....
burda takılırız canım...yani orayı okumaya gerek yok.bizi şikayet edenler takılsın oraya....dimi ama......
nilüfer tam gaz geri dömüşsün canım süpersin :lepi:
ama orayada gideriz canımız nereye isterse iki tane evimiz oldu daha ne olsun bundan iyisi şamda kayısı :roflol:

kızlar duymadınız galiba anam size haber vermeye geldim siz ayrılma derdine düşmüşsünüz anam nere gidiyonuz hayır anlamadım oranın ciddi bir yer olduğu söylenilmiş bakın burda güzel muhabbetler var güzel arkadaşlıklar oluşturmuşuz illa bölünmemi lazım sizce

hayırlısı olsun rabbim fazla aratmasın kimseye napalım dimi... ammmaaaannn

dr ne diyosa o cnm sağlığından önemlimi sigara :mymeka:
sende 5 öğün yiycen mecbursun alkisalkisalkis
yalnız yiyemiyosan bize gel seni bi dobiş yapalım biz :CüvCüv:

bizi kimse ayıramaz derken ipi kopmuş tesbih tanelerine dönecez
tek şunu biliyom ben hep burda olacam
herkes giderse beni bırakıp gitmiş olacak
ve kalanları :çok üzgünüm:

ok cnm allah size ve tüm isteyenlere hayırlı sağlıklı bebişler versin inşallah
tatile gidin gelin kafa dinleyin sonra yine analık damarın abarır ben bebek istiyom diye tutturursun vereliniortak
canım üzme beni bizi kimse ayıramaz deme öyle:çok üzgünüm:
sanki çok zor iki topiğimiz var işte canımızın istediği gibi takılalım ne varki burası kardeş topi rakip topik değil adı bile aynı :lepi:

saol cnm yaw yaşım 22 eşim 28 gerçi ama...... ya ben kafayı yemek üzreyken oldu böle... eşim başından beri isteksizdi fikri hiç değişmedi elimde olan bişi olsa 3 sene daha durmak istiyom diyo ...........en çokta dr olayına kızıyo bi şeye yaramıyolar boşversene diyo ......sonuç olarak dr yok artık

benim eşim benden daha istekliydi hemde çok eşim 29yaşında ben 25yaşındayım düşün şimdi diyoki düşünmek yok çocuk falan iyice stres yaptık eve tıkandık. bende demiştim sana tatile gidicem ohh sonrası kısmet artık

kızlar duymadınız galiba anam size haber vermeye geldim siz ayrılma derdine düşmüşsünüz anam nere gidiyonuz hayır anlamadım oranın ciddi bir yer olduğu söylenilmiş bakın burda güzel muhabbetler var güzel arkadaşlıklar oluşturmuşuz illa bölünmemi lazım sizce

bende geldım sekerım ve hala adet olmadıımmm

canlarım ben geldim
ne oldu ya kim nerey gidiyo anlamadım
neler oldu biri anlatsın yaaaaa:1shok:

:sm_cool::teytey::sm_cool::sm_cool::sm_cool:bi sigara içtim geldim ve düşündüm vildan seni bırakırmıyım lan ben gitmiyorum nan bi yere ama pek sık girmem sölim :dance: :dance: :dance:

X