Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

Off off valla aynen Öyle oldu ıltercıĞım..bende kırılmadım deĞıl yanı......

nilaycım bende seni çok seviyorum ama gerçekten çok kırıldım
ya yeni bir yer bulacam kendime yaa burda sizinle olacam

canım yapma lütfen burada sohbet ediyoruz bundan sonra burdayız.ama konuyla ilgili bişey olursa oraya geçebiilir ama evet haber vermek şartıyla!!!!

canım yapma lütfen burada sohbet ediyoruz bundan sonra burdayız.ama konuyla ilgili bişey olursa oraya geçebiilir ama evet haber vermek şartıyla!!!!
güzelim evet ilk başta öyleydi ama sonra herkez bir anda oraya geçmiş bizim haberimiz yok aybosum söyledi sadece orda geyik yapılmıyacaktı ama herkez geyik yapıyor demek ki buranın hiç bir anlamı kalmadı maden kalmadı neden haber verilmiyor ben buraya geçerken en az 20 kişiye msj attım birinin bile aklına gelmedim mii

Canlarr ben Çıkıyorum saat 18. OlmuŞŞ gÖrÜŞÜrÜz bu akŞamm kayınvalıde zıyaretı varr

ya arkadaslar haber verelim lutfen hem ne o iiki yerde geziyoz burda dursak ya tek kalmisim orda

pardon kızlar özel mesajlarımı sildim onun için gelemedim
bide kızıma nasihat veriyodum

bence oranın artık bi esprisi kalmadı profillerinizden görüyorum herkes orda bence hem geyik hemde jinekolojiyi burda konuşabiliriz ilter sana sonuna kadar katılıyorum komik bi durumdaydık bugün

orayıda başkalarına bırakmayalım ama orasıda bizim burasıda bizim
gidersek hep birlikte oraya gidelim gelincede hep beraber buraya gelelim

bence oranın artık bi esprisi kalmadı profillerinizden görüyorum herkes orda bence hem geyik hemde jinekolojiyi burda konuşabiliriz ilter sana sonuna kadar katılıyorum komik bi durumdaydık bugün
karyacım inan çok kötü oldum birşeyi fark ettimki buda benim için çok iyi oldu buranın bende çok fazla bağımlılık yaptığını biraz uzaklaşmam gerektiğini anladım sanırım bu günden sonra birazdaha az girerim

sanırım bende aynı şeyleri düşünüyorum oyuncak oldu ya oranın bi esprisi kalmadı bekle bekle hep aynı muhabbet nasılsın bile denmiycek ama insanın psikolojisi bi zaman sonra bozuluyo hamileliği düşüne düşüne bende o kadar sık gireceğimi sanmıyorum komik bi durum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…