Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

ayyy ne güzel ...benimkide beni özellikle götürmez discoya baradelikafadulden
ancak yazın işteee....tatilde kesin gideriz zatende....bide bursada kumla diye yazlık biyer var otaraflı eşim işte yazın arkadaşlar geliyor kumlaya hep evi falan olanlar....onlar geldimi onlarla gezeriz bide...denize falan girmeyiz ..kılcık koca...deniz olayı tatilde olur bizim bitek...
yarın biz izmire gidiyoruz buarada akşam düğün var ordan annemlerin yanına ayvalığa geçeceğiz ...mesela cumartesi denize gidebiliriz ama pekte sanmıyorum

inşallah girersin canımm havalar iyice sınıda deniz çok güzel şu ara bende pazar günü gidecem
ilter sen aydının neresindesin canım???
canım ben kuşadasındayımmm

bende gircem girmesine ama aşılama sonucu var bide eşimin sınavı var bu cumartesi ders çalışıp duruyodu çıkamadık bende deniz istiyoruuuuummm

bıraktım zaten diğer topiği bakmıyorum pek
napıyım ya başka türlü kafa dağıtılmıyor kızkardeşim var yanımda yardım için geldi :))
baksan ne olacak güzelim olay bireysele döndü resmen herkez kendi arsında sohbet ediyor birde ne bileyim yaaa abuk sabuk konuşmalar can sıkıcı ben artık girmiyecem otarafa yaa
kardeşin varmış iyi bari yardım ediyor ne güzel benim kız kardeşim olmadığı için her işimi kendim yapıyorum mafoldumben

haklısın canım

kızkardeşim sağolsun yardım ediyor ben kaçiim yoksa isyan edicek oturuyorum diye sonra görüşürüz

ama ilter yaaaaaa zaten sınav için bekledim bu ay aşılama için beklicem sonra zaten ramazan geliyo

aaba oruçluyken denize girmek günahmı:))))))))kafamçokkarıştı

möercan aşılama sonucun buhaftamı....

iltoş galiba golden day otele bakmıştım ben...
kuşadası çeşme turu şeklindede bi düşüncemiz olmuştuda ozaman görmüştüm galiba..dur yine bakayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…