Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

den oteldemi çalışıon??ay hemen gelirdim orda olsam...o alevli nasıl içiliyor:))))))hehehesırnaşık şey
geçiyor kız alevi bir süre sonra kalmıyor birşey güzel oluyor hemide
sen bilmiyormuydun benim otelde çalıştığımı kız 4 yıldızlı hemide otelimiz çokta güzel manzarası var ama herşey dahil iğğğğ nefret ederim herşey dağil sisteminden ben tatile gitsem pansiyon tercih ederim açıkcası

kızlar size birşey soracam yaa şu sıvı takibi nasıl yapıylıyor bununla ilgili bir topik varmıydı yaa 2 gündür arıyorum bulamıyorum

kek yedim cnm

ayy neden herşey dahili sevmiyon açık büfe falan daha güzel olmazmı yaww
bizde herşey dahil gidecez seneye inşallah bu senekini iptal ettirdik düğün çıktı

ben bikere otelde sabah kahvaltısında kadayıf almıştım
kocişte bana yuhh dedi :roflol:

ayy neden herşey dahili sevmiyon açık büfe falan daha güzel olmazmı yaww
bizde herşey dahil gidecez seneye inşallah bu senekini iptal ettirdik düğün çıktı
yarım pansiyon olursa severim açık büfeyi ke ben hergü açık büfeden yemek yiyorum ama otelde çalışınca sevilmiyor işte herşey dahilde maliyetleri kısmak için daha ucuz ürünler kullanılıyor gerçi artık çarşıda restoranlar bile aynı ama gittiğim yerin güzleligi dışında kalitelide olması önemli örnek vereyim sana
eşkiden macar gulaşlar felan yaparlardı büftekler felan ama şimdilerde herşeyin hazırı çıktı içine % 30 tavuk %50 soya % 30 et felan olan hazır köfteler zgara çeişleri var ve bunlar banvitte bile var mesala ben alıyorum otele adana köfte diye banvittin kilosu 3,5 tl ve dadıda hiç et tadı felan yok yani onun için istemem canım herşey dahil sistemi
haaa yarım pansiyon olsun kaliteli yer olsun daha çok tercih ederim bu şuan 5 yıldızlıdada aynı 3 yıldızlıdada aynı çünki herşey dahil olayı var maliyetleri kısmak için ayakta kalabilmek için bu şekilde çalışılıyor malesef

aaa ben herşey dahil olmazsa gitmem ayol kız ultra olsun hatta....
elimin altında durmadan yiyecek içecek bişiler olsun paramı vercem bide extra yaw.extralar çok çıkıyo sonra ....
heee bide snack büfe olsun mutlaka))))))))))))))durmadan gözleme hamburger çatlayana kadar yirim ben tatilde.....bir haftada 3 kilo alıp gelıom valla:)))otelde hep göbek dışarda dolanıyom:roflol:

YUMURTLAMA GÜNLERİNİN BELİRLENMESİ
Yumurtlama gününün belirlenmesi için aşağıda anlatılan yöntemler gebe kalmakta zorlanan çiftlerde gebelik oluşumunda yardımcı bir yöntem olarak kullanılabileceği gibi gebelikten korunmada da kullanılabilir. Ancak bu yöntemlerin gebelikten korunmada tek başına çok etkili olmadığı bilinmelidir. Bu yazı sizin kendi bedensel özeliklerinizi, sizde adet döngüsü boyunca olup bitenleri daha yakından tanımanıza yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır.
Yumurtlama Gününün Belirlenmesinde Kadının Kendi Kendine Kullanabileceği Yöntemler
Salgı İnceleme Yöntemi
Rahimağzından salgılanan mukus (mukus, "kaygan, yapışkan sıvı" anlamına gelir), adet döngüsü boyunca salgılanan hormonların (östrojen ve progesteron hormonları) etkisiyle döngünün farklı günlerinde farklı özellikler gösterir. Bu değişiklikleri anlayabildiğinizde yumurtlama gününüzün olduğu zamanı da doğru bir şekilde belirlemeniz mümkündür.
Günlük kontrollerinizde rahimağzı salgınızın özelliklerini işaret ve orta parmaklarınızı vajinanızın derinliklerine yerleştirerek belirlemelisiniz. Salgının bir kısmını parmaklarınızla toplayıp dışarı alabilirseniz işiniz daha da kolaylaşır.
Bakmanız gereken salgının kıvamı ve esnekliğidir:
Rahimağzı salgısı adet döngüsünün ilk günlerinde yani östrojen hormonunun kanda yükselmeye başladığı zamanlarda yapışkan bir özelliktedir. Daha sonra kan östrojen hormonu seviyesi yumurtlamanın hemen öncesinde en yüksek seviyeye ulaştığında kaygan ve oldukça esnektir, salgının çektikçe uzadığını görebilirsiniz (yandaki resme bakınız).
Yumurtlama gerçekleştikten sonra salgı yine yapışkan, ancak çektikçe uzamayan özelliklerine geri döner.
Elinize gelen salgı yumurta akı kıvamlı, beyaz-sarı renkli ve baş ve işaret parmaklarınız arasında çektikçe, yani parmaklarınızı birbirinden uzaklaştırdıkça uzama eğilimi gösteren bir özellik taşıyorsa ve vajinanızın "ıslak" olduğunu hissediyorsanız bu, yumurtlamanızın kısa süre önce gerçekleştiğini veya yaklaştığını gösteren en değerli bulgulardan biridir.
Mukusun en bol olduğu ve kıvamının en fazla olduğu gün yumurtlama gününüzdür. Bundan sonra rahimağzı salgınız giderek bu özelliklerini yitirir.

işte biz bir yerde yanlışız ama nerde diyorduk bulduk öyle amud falan işe yaramaz..bulan bulmuş formülü prezervafit ve sürtün gitsin:1hug:..hatta arada miyavlayalım kedi gibi daha etkili olur..:mymeka:

ne diyeyim kız ben sana yaaa doğru söylüyorsun esasında birde dışarıdamı yiyecen hehehe
ben bu sene comp olarak tatil yapabilirim sezon sonu belki acentacı arkadalar ayarlıyacaklar comp yapacam kesin herşey dahil olur sırnaşık şeysırnaşık şey

he akşam yemekleri bol çeşit olsun tabi balık biftek salata ne varsa açık büfe...hele tatlılarr ayyy dana gibi hepsinden alırım valla...bizim masa çok kalabalık oluyor ..gören 6 kişilk aile sanar..çok tabak almak zorunda kalıyorum..biraz utanıyorum ama napim yaa...amannn salla gitsin ...
turistlerede acıom hee meyve yiyip duruyorlar..zavallıların memleketinde meyve çıkmıyo ki çıksada çok pahallı karpuz bile dilimle satılıyo...nerde öylee koca karpuzu alıp gelcekler eve......

işte biz bir yerde yanlışız ama nerde diyorduk bulduk öyle amud falan işe yaramaz..bulan bulmuş formülü prezervafit ve sürtün gitsin:1hug:..hatta arada miyavlayalım kedi gibi daha etkili olur..:mymeka:
:roflol::roflol::roflol: tamam miyavlıyalım canımm delikafaduldendelikafadulden

:roflol:
bizde daha kakar veremedik....ben bakıyorum şimdilik tek başıma..eşim ilgilenemiyor ...sen bak kesın biyerlere gideruk dedi...bende bakıom hangi otelde kaçtane snack büfe ve restaurant var diye:)))hehehe))))en çok olanları listeme alıyorum...
öyle fitnes falan önemli değil yani....:roflol:
bide disco olsun diye bakıyorumdelikafadulden..çok seviyorum ya discoları...yazları işte gidebiliyoruz bitek...
şöyle gümbür gümbür müzikte o ışıklarda sarhoş oluyorum kız ben:roflol:çok güzel oliiii

kız onlarda az değil hani dün öğlen yemeğe indim restoranta holnadalı bir kız bir koca servis tabağı patates cipsi aldı üzerinede ketçap mayonez ben dedim başka birşey yemez sanırım diye bir baktım 3 tabak daha diğer yemeklerden aldı tatlı cabası tabiii :roflol::roflol:

bide hollandalılar hormonlu oluyor dimi kız..bi boy oluyo allah vere......
evt o almanlar falan çok yiyo kız..sanırım biraz ingilizler dikkat ediyor bide yaşlıcana olanları....
ayy ben tatile gitmek istiyorum yaaaa....
ama rusları falan görünce kendimi sönük tavuk gibi hissediyorum tatillerde.delikafadulden.biraz moralim bozuluyo güzel kızlar varsa...sizdede oluyormu çok sinir oluyorum...
bende giderken en yüksek toppuklu ayyakkabılarımı alırım hep yanıma...eşim çok kızar ozamanda....:tomato:

aaaa diskoları bende severim canım ama bizim burda barlar sokağı var eşim beni her cumartesi görütür sabah 3-4 kadar barlarda eğleniriz pazar günüde mangal ve deniz olayımız olur hemen her hafta yaparız tatil yerinde olunca insan başka yere gideside gelmiyor haaa

bağantı gitti yazaadım canı halılar mis gibi oldu şimdi evde sıra bu ara işlere verdim kendimi pek bakamıyorum
evet diğer topik beni baya bi sıktı

evet hollandalılar öyle almanlarda
ingilizlerde pek farklı değil esasında yaa
irlandalarılar felan içkiden başını kaldırmazlar aayy sabah gözlerini alkolle acıyor adamlar
nelerrinderdir bilemedim ama gerçekten uzun boylu oluyorlar ben artık alıştım onların yanında cüce gibi kalıyorum :roflol::roflol:

bağantı gitti yazaadım canı halılar mis gibi oldu şimdi evde sıra bu ara işlere verdim kendimi pek bakamıyorum
evet diğer topik beni baya bi sıktı
kız kendini bukadar çok yorma ama olmaz yavaş yavaş yap güzelim
boş ver diğer topiği oranın havası sıkıcı baya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…