Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

aynen cnaım yaa ben gidiyorum deniz taşıyor her seferinde aman ne yapayım onu tasa bunu tasa taşarsa taşsın demi ama
bir günden birşey olmaz gel biz şu pastayı haledelimm :sm_cool:
yiyelim güzelim..hani derler ya..atın ölümü arpadan olsun..hem o kadarcık tatlı ne yaparki bize..cokacimcoook

:kedi: ciciyiz demi alkisalkisalkis
önümüzdeki aybaşı görüşmek üzere o zaman cnm sositososito

hee iyi etmiş hemen gitmiş

cnm biz dinlerdik -tatlicadiarzu-
bi alemsin valla.. ay başından ay başına merhaba demek için gelende bu var herhalde..ne diyeyim..hoş gelmiş..hoş gitmiş..önümüzdeki ay görüşürüz yine..daha önce gelirse kovarız..klava:

ayyy şu alevliler ne ayol nekadar egzantrik yaw...ben onu istiyorum....
şöyle bi davette ondan gelse hemen alır elimde ordan ortaya salına salına dolaşırım:):)opuyorumnanaktan
:roflol::roflol::roflol: kız gel sen buraya ben oteldeki barmenlere yaptırayım böyle alevli alevli kokteyler

bi alemsin valla.. ay başından ay başına merhaba demek için gelende bu var herhalde..ne diyeyim..hoş gelmiş..hoş gitmiş..önümüzdeki ay görüşürüz yine..daha önce gelirse kovarız..klava:
demekki işleri yoğun yaww
ama gelsin kafa dengi herkes gelsin yanımıza vereliniortak
yeminet ....
yiyonmu gerçektende..delikafadulden
valla yidim :sinifsinif:
ben uzun zaman tatlı yemezsem krize giriyom sonrada başedemiyom kendimle
eksikliğpini hissediyom napiiim :bbo:
afiyet olsun güzelim..cokacimcoook :1hug:
sağol cnm yedim bilee cokacimcoook
den oteldemi çalışıon??ay hemen gelirdim orda olsam...o alevli nasıl içiliyor:))))))hehehesırnaşık şey

heralde ağzını burnunu yaka yaka içiyosundur

o prezervatifle sürtünen kızı okudumda ..mesajı silmiş ama baya dalga geçmişler kızla:)
nasıl sürtünmüş o lstikle acep:roflol:
:sm_cool:sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:bizde deneyelim kızlar kesin ve garantili yolmuş..:roflol: :roflol:

afiyet olsun vildoş..bende tatlı krizine çok girerim..en sevdiğim şey pastalar tartlar profitroller...ay ne varsa tatlı olarak bayılırım yaaa.....offff....rejımdeyım yaaaa....
ne tatlısı yedin vildışşş?????

o prezervatifle sürtünen kızı okudumda ..mesajı silmiş ama baya dalga geçmişler kızla:)
nasıl sürtünmüş o lstikle acep:roflol:
sorma ya aben de kotum yaa okurken
benim adam diyecem alsın prezervatif gidelim bir samalığa felan orda bide biz sürtürelim bakalım olcak mı
ule biz amuda kalkıyoruzda olmuyor neredeyse yapışacaz yakında :kedi:delikafadulden

:sm_cool:sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:bizde deneyelim kızlar kesin ve garantili yolmuş..:roflol: :roflol:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
artık bir ömür boyu uğraşırız:roflol:
ben bi nes alıp geliyorum ama aşağıya ineceğim..5dk sonra burdayım canlarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…