Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

hadi kendinize iyi bakın örürşüz birazdan gelirim bende şimdi test alayım eczaneden bakalım ne olacak

tamam cnaım kolay gelsin sana

kız evet haklısın bende aynen snein gibi bekarkenden takardım kafama birde adet düzensizliği vardı bende daha çok korkardım insan neyden korkarsa başına geliyor yaa korkmamak gerek esasında
aynen canım bende de adet düzensizliği vardı insan ister istemez düşünüyodu tabi

hayırlısı ya inşallah bu günlerde geçer :çok üzgünüm:

hadi kendinize iyi bakın örürşüz birazdan gelirim bende şimdi test alayım eczaneden bakalım ne olacak
testi sabahmı yapıcan canım sabah ilk idrarınla yaparsan daha iyi sonuç veriyormuş a.s
Hadi hayırlısı inşallah hamilesindir :Saruboceq:
bizi merakta bırakma a.s.

İLTERCİMM inşallah hamilesindirr valla dua ediyorum senin için hadiisein içinde halay çekelimmm :dance: :dance:

ılter cıĞım ınŞ. Hayırlı haberlerını alırız..olmasada ÜzÜlme tmm mı sakınn....beraber denerız bır dahakı ay olmadı...( ya ben ne dıyorumm ben hıÇ ıı deĞılım kızlarrr moralım sıfır..)

dil_nur+, Gamze_20, iltercakir, nilaykisir+, sinemis84 selam güzellerim..bende sizi diğer sitede arıyorum..buradaymışsınız hepiniz niye haber vermdiniz:eek:klava: :eek:lmaz:...nasılsınız?hihoyyyt hihoyyyt
hg canım Şeniz bundan sonra orda kimse bulamazsan bilki burdayız sırnaşık şey

slm abyosuncuğum hoşgeldin... Nasılsın..

Sen nasılsın dilnurcuğum....
bende iyiyim canım sen niye böylesin bakim üzülmek yok artık kızarım hee :eek:lmaz:

Megryann cnmm ya bıŞı sordum sana ama bana dÖnmedınnn??

Hayıt tohumunun bır etkısını gÖrdÜnmÜ?

İlter cİĞİm İnŞ. Hayırlı haberlerİnİ alırız..olmasada ÜzÜlme tmm mı sakınn....beraber denerİz bİr dahakİ ay olmadı...( ya ben ne dİyorumm ben hİÇ İİ deĞİlİm kızlarrr moralİm sıfır..)

üzme kendini güzelim yaa geçen ay bende senin gibi olmuştum ama artık kafama takmıcam sağlıklıyız çok şükür olmucak diye bişeyde yokk.. Allahın izniylee zamanı geldiğinde bebişimiz gelecek

slm abyosuncuğum hoşgeldin... Nasılsın..

Sen nasılsın dilnurcuğum....
hoşbulduk güzelim..ben iyiyim sağolasın..sen nasılsın?hihoyyyt
güle güle güzelim..hayırlı ve güzel haberlerle gelirsin inşallah..:)kaydirigubbakcemile2

AHHAHH BEN SANIRIM DEPRESYONA GıRDıMM HıÇ GÜLMÜYORUM YEMEK YEMıYORUMM VE SÜREKLı MUTSUZLARI OYNUYORUM...EVE GıTMEK ıSTıYORUM ÇALIŞMAK ıSTEMıYORUMM.MM....

PAZAR GÜNÜ BÜTÜN GÜN TEMıZLıK YAPTIM C.TESı GECE BAŞLADIM HıÇ UYUMADANN....PAZAR AKŞAM 21.00 GıBı ıŞıM BıTTı OGÜNDE KAYNIM AMELıYAT OLDU HASTANE BıZE YAKIN OLDUĞU ıÇıN KAYINVALıDE ELTMı ÇOCUKLAR BENDE KALIYOR ŞıMDı HASTANEYE GıDıP GELıYORLAR BıRAZ YORULDUM....BıRDE DÜN TEST YAPTIM ONDAN MUTSUZUM....mafoldumben

X