Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

Ayrıca regl oldum canım çok şükür.Sana bir sürü şey yazdım ay okumadınmı bayağıda oldu?Hayt tohumuna devam ediyorum aynı zamanda 1 haftadır falan bebek aspirini içiyordum her gün bir tane kanı sulandırıyor diye....
kaydirigubbakcemile2
kızlar ben çıkıyorum bu muhabbete doyum olmaz size hoş muhabbet
benim yemek yapmam lazım yoksa kociş başımın etini yiyo sırnaşık şey
hepinizi öptüm opuyorumnanaktan
kendine iyi bak..görüşrüz..byeehihoyyyt
allah seni...megraynnnn...bbugün ilk defa güldüm...kaydirigubbakcemile2 KENDİNE YAZMIŞSIN...HEHEHEHEHE kaydirigubbakcemile

KIZLAR ÇOK SAĞOLUN İLKİ VARSINIZ...
canım biz her zaman buradayız..kendini yalnız hissetme..Şeniz:teselli:

Bu nevranın Özel muayhnanesınse gıtmıyorum ben tÜrkıye hastanesıne gıdıyorumm hem temız hemde dr.um Çok ıı herŞeyı Çok ıı aÇıklıyorr...adet olamamam bıle normalmıŞ ama ben Çocuk ıstedıĞım ıÇın doĞum kontrol hapı vermedı bırazda kılo ver dedı ve duphastonu verdı..ben ılacı kullanmıyorum hayıt ve cıvanperÇemı ıÇıyorum..ınŞ. Yararını gÖrÜrÜm..gÖrmezsem bu sefer kafayı yerım heralde....

Bende 10-15 dk. Çıkıcam kızlar...

ınŞ. Yarın ıı olurum...

Sızı Şımdıden ÖpÜyorummmm....

Canım bende kaçıyorum eşim aradı şimdi iniyorum aşağıya öptüm hepinizi hoşçakalın......

Bu nevranın Özel muayhnanesİnse gİtmİyorum ben tÜrkİye hastanesİne gİdİyorumm hem temİz hemde dr.um Çok İİ herŞeyİ Çok İİ aÇıklıyorr...adet olamamam bİle normalmİŞ ama ben Çocuk İstedİĞİm İÇİn doĞum kontrol hapı vermedİ bİrazda kİlo ver dedİ ve duphastonu verdİ..ben İlacı kullanmıyorum hayıt ve cİvanperÇemİ İÇİyorum..İnŞ. Yararını gÖrÜrÜm..gÖrmezsem bu sefer kafayı yerİm heralde....
inşallah güzelim fyda görürsün ve yakında hamiş kalırısn..:1hug:

ÇIKTIM BENNNNNN.....MORALıM AZDA OLSA ıı AMA EVE GıDıNCE DURUMLAR DEĞıŞMEZ ıNŞ.....:eek:

dil_nur+, Gamze_20, iltercakir, nilaykisir+, sinemis84 selam güzellerim..bende sizi diğer sitede arıyorum..buradaymışsınız hepiniz niye haber vermdiniz:eek:klava: :eek:lmaz:...nasılsınız?hihoyyyt hihoyyyt
merhaba canımm

aynen canım bende de adet düzensizliği vardı insan ister istemez düşünüyodu tabi

hayırlısı ya inşallah bu günlerde geçer :çok üzgünüm:
inşallah geçer canım birgün bizde hamiş olacaz bakalım allahım nezaman nasip edecek

güle güle ilterciğim nilücüğüm...

yok grip değilim..yorgunum...ve mutsuzum...
saol canım geri geldim evdeyim şimdi ama sende üzülüp durma artık yaa lütfen kuşum olmuyor böyle

testi sabahmı yapıcan canım sabah ilk idrarınla yaparsan daha iyi sonuç veriyormuş a.s
Hadi hayırlısı inşallah hamilesindir :Saruboceq:
bizi merakta bırakma a.s.
canım 2 tane test aldım birini şimdi yaptım bir halt çıkmadı sırnaşık şeysırnaşık şey diğerini sabah yapacam büyük ihtimal oldada bir hat çıkmıyacak bende psikolojik olarak hamiş olacam delikafadulden :roflol::roflol::roflol:

İLTERCİMM inşallah hamilesindirr valla dua ediyorum senin için hadiisein içinde halay çekelimmm :dance: :dance:
inşallah canım ama şuan yaptığım teste birşey yokkk sabah yapacam bir tanede ondada birşey çıkıyacak sanırım :roflol::roflol:

İlter cİĞİm İnŞ. Hayırlı haberlerİnİ alırız..olmasada ÜzÜlme tmm mı sakınn....beraber denerİz bİr dahakİ ay olmadı...( ya ben ne dİyorumm ben hİÇ İİ deĞİlİm kızlarrr moralİm sıfır..)
yok üzülmiyecem bu ay kendime söz verdim üzülmiyecem yüce rabbim doğru zamanı elbet biliyordur canım

Aaaa ilter görmedim canım testmi yapacaksın?Kaç gün gecikmiştiki canım?Ay hadi inş. hayırlı çıksın sonuç.............
canı benim adetime daha var geçen ayın 12 de adet oldum adetlerin normalde geçikir 2 felan 14 diye hesaplıyorum adetimi ama bu ara acayip belirtiler yaşıyoru o acıdan test yapacam bakalım çıkacakmı

hoşbulduk güzelim..ben iyiyim sağolasın..sen nasılsın?hihoyyyt

güle güle güzelim..hayırlı ve güzel haberlerle gelirsin inşallah..:)kaydirigubbakcemile2
geldim canım şimdi yaptım test hiç birşey çıkmadı birde sabah yapalım bakalım ondada birşey çıkmazyaaa :roflol::roflol:nerde bizde o rahim o yumurtalık hemen pat diye hamiş olalımmm delikafadulden

Bu nevranın Özel muayhnanesİnse gİtmİyorum ben tÜrkİye hastanesİne gİdİyorumm hem temİz hemde dr.um Çok İİ herŞeyİ Çok İİ aÇıklıyorr...adet olamamam bİle normalmİŞ ama ben Çocuk İstedİĞİm İÇİn doĞum kontrol hapı vermedİ bİrazda kİlo ver dedİ ve duphastonu verdİ..ben İlacı kullanmıyorum hayıt ve cİvanperÇemİ İÇİyorum..İnŞ. Yararını gÖrÜrÜm..gÖrmezsem bu sefer kafayı yerİm heralde....

yan bende anadolu yakasında dr bakıyorum hadi aklınızda bulunsun ama bayan olacak

merhaba canımm

inşallah geçer canım birgün bizde hamiş olacaz bakalım allahım nezaman nasip edecek

saol canım geri geldim evdeyim şimdi ama sende üzülüp durma artık yaa lütfen kuşum olmuyor böyle

canım 2 tane test aldım birini şimdi yaptım bir halt çıkmadı sırnaşık şeysırnaşık şey diğerini sabah yapacam büyük ihtimal oldada bir hat çıkmıyacak bende psikolojik olarak hamiş olacam delikafadulden :roflol::roflol::roflol:

inşallah canım ama şuan yaptığım teste birşey yokkk sabah yapacam bir tanede ondada birşey çıkıyacak sanırım :roflol::roflol:

yok üzülmiyecem bu ay kendime söz verdim üzülmiyecem yüce rabbim doğru zamanı elbet biliyordur canım

canı benim adetime daha var geçen ayın 12 de adet oldum adetlerin normalde geçikir 2 felan 14 diye hesaplıyorum adetimi ama bu ara acayip belirtiler yaşıyoru o acıdan test yapacam bakalım çıkacakmı

geldim canım şimdi yaptım test hiç birşey çıkmadı birde sabah yapalım bakalım ondada birşey çıkmazyaaa :roflol::roflol:nerde bizde o rahim o yumurtalık hemen pat diye hamiş olalımmm delikafadulden
Allah hayrını versin emi :roflol::roflol:
hadi bakalım belki sonuç yarın değişir kimbilir
boşverya testler negatifse biz pozitifiz delikafadulden

X