Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

ee kızlar herkes başladımı olumlu düşünme terapilerine ben her gün tekrarlıyorum benim bebişim olacak diye her şey önce beynin inanması ile gerçekleşiyor değilmi biz beynimizi nasıl yönlendirirsek hayatta bizi bu yöne sürüklüyor ve hiçte şaşırtmıyor

iltercim yarın test yap tamammı...inşallah bu ay oldu gibi geliyor bana...

ya kızlar o kadar çok işim varki ütü yapmam gerek sonrada yemek hazırlamalıyım bir tembellik çöktü sıcaklardan neyse 5 dk daha durayımda

ee kızlar herkes başladımı olumlu düşünme terapilerine ben her gün tekrarlıyorum benim bebişim olacak diye her şey önce beynin inanması ile gerçekleşiyor değilmi biz beynimizi nasıl yönlendirirsek hayatta bizi bu yöne sürüklüyor ve hiçte şaşırtmıyor
bu konuda sana katılıyorum canım çok doğru söylüyorsun
ben evlenmeden önce bile hep olurmuki olmazmıki insan etrafında görünce kendini de onların yerine koyuyor tabi sonra kendini düşünüyo
bende hemen etkilenirim işte şimdide benim başıma geldi kısmet tabi
İnsan nasıl düşünürse bazen olaylarda öyle gelişiyo
En güzeli rahat olmak bunu burda öğrendim :lepi:

sinemis geçmişimi mi okuyon canım senin durumunuda yeni okudum geçmiş olsun iyiki sandığın gibi değilmiş :1hug:

slm kıslaaar nasılsınız bugüün
slm hoş geldin cnaım biz iyiyiz sen nasılsın bakalım bebiş nasıl melike snein bel ağrın varmı cnaım yaa

iltercim yarın test yap tamammı...inşallah bu ay oldu gibi geliyor bana...
tamam canım kesin yapacam duramıyacam çünki artık bugün ağrılarım iyice arttı korkmaya başladım yaaa

kızlar ben çıkıyorum biraz işlerimi halledeyim gelirim görüşürüz
tamam cnaım kolay gelsin sana
bu konuda sana katılıyorum canım çok doğru söylüyorsun
ben evlenmeden önce bile hep olurmuki olmazmıki insan etrafında görünce kendini de onların yerine koyuyor tabi sonra kendini düşünüyo
bende hemen etkilenirim işte şimdide benim başıma geldi kısmet tabi
İnsan nasıl düşünürse bazen olaylarda öyle gelişiyo
En güzeli rahat olmak bunu burda öğrendim :lepi:
kız evet haklısın bende aynen snein gibi bekarkenden takardım kafama birde adet düzensizliği vardı bende daha çok korkardım insan neyden korkarsa başına geliyor yaa korkmamak gerek esasında

X