Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

çok şükür öyleymiş canım ya peki adet oldun mu şimdiki durumun nedir :uhm:

valla herşey gayet iyi dedi biz iki aydır korunmuyoruz henüz takvimi önerdi bize sana şeyi sorucam şu yumurlama döneminin hesaplandığı bir link vardı sen biliyomusun nerden ulaşırım yada canım

ÖZÜR DıLERıM KIZLAR SıZıDE ÜZÜYORUMM.......BENı AFFEDıN...AMA CıDDEN ıı DEĞıLıM...mafoldumben

Hala adet olamadımmmm bır sÖkÜlemedımmm hıÇ bıŞı fayda etmıyoo...spora baŞlıyacaktım ama bu aralar akŞamları kolumu kaldırıcak halım kalmamıŞŞ yapamıyorummm.. Kayınvalıdelerde bende kaldıĞı ıÇın gıden gelen de Çok oluyor geÇmıŞ olsıuna ya hastanede bayaĞı kalacak sanırımm bu 15-20 gÜn bÖyle gıder...

valla herşey gayet iyi dedi biz iki aydır korunmuyoruz henüz takvimi önerdi bize sana şeyi sorucam şu yumurlama döneminin hesaplandığı bir link vardı sen biliyomusun nerden ulaşırım yada canım
ben telefondaydım canım k.bakma yeni gördüm ama abyosun cevaplamış benim yerime sağolsun Şeniz

zaten googleye de yazarsan yumurtlama günü hesaplayıcısı diye bir sürü adres çıkıyo a.s

buda benden olsun Yumurtlama günü hesaplayıcısı (ovulasyon hesaplayıcı) - Jinekolog (jinekolok) Dr. Kağan Kocatepe

Hala hastalanmadımmm kİloda veremİyorummmm.....bıktım herŞeyden....
canım niye kendini üzüyorsun hepimizin az çok kilo problemi var malesf..adetin için dra gittin mi ne dedi..adet düzensiliğinin kilo ile ilgili olduğunu sanmıyorum..dayımın gelini abezite 130 kilo civarı inan evlendi ilk geceden hamile kaldı hemde o kiloyla..3 sene sonrada 2. ci oldu..ben onun1/3 kilosu kadarım neredeyse 1 yıldan fazladır evliyim 9-10 aydır korunmuyoruz..hala hamile kalamadım güzelim..bazılarının doğurganlık özelliği çok farklı..hani kocası ceket atsa üstüne hamile kalır..bizlerde her ay..bir umutla bekleriz..canım üzme kendini olur mu..:teselli:

Hala adet olamadımmmm bİr sÖkÜlemedİmmm hİÇ bİŞİ fayda etmİyoo...spora baŞlıyacaktım ama bu aralar akŞamları kolumu kaldırıcak halİm kalmamıŞŞ yapamıyorummm.. Kayınvalİdelerde bende kaldıĞı İÇİn gİden gelen de Çok oluyor geÇmİŞ olsıuna ya hastanede bayaĞı kalacak sanırımm bu 15-20 gÜn bÖyle gİder...

ay canım ya üzüldüm valla ya güzelim biraz rahat ol çok stres yapma oda etkiler

türkiye hastanesinde cnm bu dr.um..

bende pos. varr..ve adetr düzensizliğimin %50 si kilo...

Ayrıca regl oldum canım çok şükür.Sana bir sürü şey yazdım ay okumadınmı bayağıda oldu?Hayt tohumuna devam ediyorum aynı zamanda 1 haftadır falan bebek aspirini içiyordum her gün bir tane kanı sulandırıyor diye....

kızlar ben çıkıyorum bu muhabbete doyum olmaz size hoş muhabbet
benim yemek yapmam lazım yoksa kociş başımın etini yiyo sırnaşık şey
hepinizi öptüm opuyorumnanaktan

allah seni...megraynnnn...bbugün ilk defa güldüm...kaydirigubbakcemile2 KENDıNE YAZMIŞSIN...HEHEHEHEHE kaydirigubbakcemile

KIZLAR ÇOK SAĞOLUN ıLKı VARSINIZ...

X