Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

Rica ederim canım nedemek herzaman buyrunnnnnnnnn

evet zaten her halukarda çöpe gidecek çürüycek zavallı lahanalarım oyüzden 2 sini yapayım diyorum zaten az olur sağol canım kaydirigubbakcemile5

aaa diloş tamam bu benim yaptığımdan...kızım bişiyi yok...bi kabın içine bi şişe sirkeyi dök lahanalırı buna bastır bir haftada hazır:lepi:
kışında yapabilirsin bunu kuşum zaten kışın kırmızı lahana var..bunu yazın yemek içinmi yapıyorsun sen şimdi..
yani bunu ben azar azar yapıyorum bir haftada oluyor bir haftada yiyorum...canım iştedikçe dolaba bi kaba yapıp koyorum

diloş lahanaları doğruyosun üzerini geçecek kadar sirke koyorsun..ben sarımsak koymuyorum ..suda koymuyorum ama bir mesela üzerini gecek kadar sirkeyi koy 4te 1i kadar su koy..su az koy...
ben hiç koymuyorum ...istersen 1 tanede limon sık...

benim sirke tadı bol oluyor ama salataya koyduğumdan gidiyor salatanın içinde...

İşte bu beee
Biliyomuşsunda haberin yokmuş be gülüm :roflol:
Yada ben sormasını bilemedim
yok canım kışın değil heran yiyebilirim sırnaşık şey bittimi yine yaparım nasılsa pratik bişey
Bunu adanalı bir komşum vardı onla yapmıştık çok güzel olmuştu hatta o içine bir avuş nohut atmıştı püf noktası budur demişti ne bileyim ne işe yarıyodu bilmiyom :sm_confused:
Tamam hemen yaparım ben bunu çok sağol canişim Şeniz

okadar arayı soğutmak iyi değil canım :jeyyar:
Yani çalışmalara başlayabilicenmi şimdi :teytey:

valla canım sıkkın stres düşünce nolsun buna şükür deyip oturuyorum işte

valla o düşünce bendede vardı ama kürtaj olduktan sonra bişeyim kalmadı.....
arkadaşım kafana takma inan ki ben öyle bi dersimi aldım ki...böyle kafama takmamayıda öğrendim....allah kimseyi böyle sınamasın canım çok üzülmüştüm bende ama kendimi çabuk toparladım..şimdi herşeyin hayırlısı diyorum ve kendimi çok iyi hissediyorum artık inanki....
herşeyin bir zamanı var canım sıkılmaa gerçektenn...başka uğraşlar bul kendine...
en güzeliiii

okadar arayı soğutmak iyi değil canım :jeyyar:
Yani çalışmalara başlayabilicenmi şimdi :teytey:

HAFİF BİR KANAMA VAR..yaprak orkidle idare ediyorum ama geçince başlayabilirmişim...
valla nasıl yapcaz bilmiyorum utanıyorum ben artıkkaydirigubbakcemile3
bukadar aradan sonra ilk gece gibi olcek:roflol:
ayy valla unuttuk kız..hamileliğin başından beri yasaktı zaten sonrada kürtaj mürtaj 2 ayı geçti bile....

bende tarifini bi balık lokantasından almıştım..salatalara atıyorlar ya çok hoşuma gidiyordu..sirkeye basıp bir hafta bekletiyoruz demişti..
ki hatta 2-3 günde oluyor canım...1 hafta bile değil yani..sirke deydikçe lahananın rengide pambeleşmeye başlıyor anlıyorsun zaten...

nesliii hiç sesin çıkmıyor canım...kafana takma hayatım önümüzdeki ay olur inşallah...üzgünmüsün hala

Çok iyi ya sevindim valla canım süper bir haber bu :hooray:
Valla insan çok ara verince gerçekten öyle oluyo :kedi:
Bende bu ay tutmazsa birdahaki ay kardeşime gidicem istanbula sonra annemlere 1 ay gider artık dönüşte karacabeye gidicez yazlık ev var oraya kadar çalışma falan yok artık sırnaşık şey

evet öyle oluyo gerçekten pembeleşiyo
kız ben cesaret edipte hiç biryerde tarif soramıyom
şu inegöl köftenin tarifini bir ele geçirsem :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…