Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

valla o düşünce bendede vardı ama kürtaj olduktan sonra bişeyim kalmadı.....
arkadaşım kafana takma inan ki ben öyle bi dersimi aldım ki...böyle kafama takmamayıda öğrendim....allah kimseyi böyle sınamasın canım çok üzülmüştüm bende ama kendimi çabuk toparladım..şimdi herşeyin hayırlısı diyorum ve kendimi çok iyi hissediyorum artık inanki....
herşeyin bir zamanı var canım sıkılmaa gerçektenn...başka uğraşlar bul kendine...
en güzeliiii
Canım ben bebişle ilgili stresi üzwrimden atalı yıllar oldu ..13 yıl dile kolay bu aşamaları çok zorlu geçtim yıllar önce tıp bu kadar ileri bile değildi ..stresim bebek stresi değil birtanem ..neyse herşey düzelir allahın izniyle bebeği hazmettim allah ne zaman verirse artık.. a.s.

Slm canım sende hoşgeldin vereliniortak

hoşbuldum canım sağola.s.

nbr kızlar nasılsınız ben pek iyi değilim aslında uzun bi zaman kafa dinlemeye ve yalnız kalmaya ihtiyacım var o yüzden tlf pc kullanmıycam inşallah çabuk atlatırım tabi burdan ayrı kalabilirsem kendinize iyi bakın kızların hepsine selamlar

Bezen hepimizin istediği bir durum kabuğumuza çekilmek özellikle bu aylarda oluyor sanırım ..döndüğünde atlatmış olman dileğiyle canım Sevgiler:teselli:

evet öyle oluyo gerçekten pembeleşiyo
kız ben cesaret edipte hiç biryerde tarif soramıyom
şu inegöl köftenin tarifini bir ele geçirsem :roflol:

benim görümcemin kayınpederinin inegölde restorantı var kız sorayım tarifi alayım sana))))
ama inegölün özelliği ızgarada pişecek yağı akacak..mış....yani yoksa kokuyor ve ağır oluyor.....
onlar öyle anlatıyordu.....tarifini alırım ben senin için)))))
ben inegölü pek sevmiyorum nedense kuşum yaaa..ama yerim olursa..özel yapmam yani..

nbr kızlar nasılsınız ben pek iyi değilim aslında uzun bi zaman kafa dinlemeye ve yalnız kalmaya ihtiyacım var o yüzden tlf pc kullanmıycam inşallah çabuk atlatırım tabi burdan ayrı kalabilirsem kendinize iyi bakın kızların hepsine selamlar

aaa noldu kayracım sana kız..nekadar cıvılcıvıl neşeli gidiyordun..zayıflayacaktık hem daha beraber.....
arada gel okiş...

Canım ben bebişle ilgili stresi üzwrimden atalı yıllar oldu ..13 yıl dile kolay bu aşamaları çok zorlu geçtim yıllar önce tıp bu kadar ileri bile değildi ..stresim bebek stresi değil birtanem ..neyse herşey düzelir allahın izniyle bebeği hazmettim allah ne zaman verirse artık.. a.s.

Boşver seninde sorunun herneyse takma salla gitsin :teytey:
sanki üzülünce bişeylermi değişiyo kendimizi mahvettiğimizle kalıyoruz :nazar:

hııı öylemi ben yalnış anladım ozaman..pardon canım....
noldu başka derdinmi var????

Niye böyle düşünüyosun canım sorun nedir bence paylaş rahatlarsın içine atma böyle :teselli:
Valla bizide üzücen şimdi :çok üzgünüm:

Boşver seninde sorunun herneyse takma salla gitsin :teytey:
sanki üzülünce bişeylermi değişiyo kendimizi mahvettiğimizle kalıyoruz :nazar:
Öyle tabi de canım insanız işte yerimseniben
hııı öylemi ben yalnış anladım ozaman..pardon canım....
noldu başka derdinmi var????
dilnur salla dedi onu dinliyim sallıyorum :1rolleyes:
Hoşgeldinnn canısı sefalar getirdin a.s.

duru kaç yaşındaydın canım sen..13 senelikmi evlisin??
35 yaşındayım 14 yıllık evliyim canım

X