Hamile kalmak isteyenler ve belirtileri

1,5 yıllık evliyiz canım hiç korunmadım. 6 aylık evliyken bir düşüğüm oldu 1,5 aylık.
ben aldım canım içiyorum hergün içinde iki tane vardı attım bugün çöpe. Milletin taşın üstünde bile bebeği oluyorken ben adete 1 hafta kala başlıyorum ağır kaldırmamaya çok fazla iş yapmamaya sürekli dinlenmeye ama olmuyor işte. Vitamin mineral ne varsa içiyorum.

Ümitsizliye kapılma stres yaptıkça hiç olmaz. Seni çok iyi anlıyorum ama biraz daha sabret. Ne kadar zamandır bekliyo sunuz

Düşüğümden sonra doktora gitmemiştim hiç. Yarın ilk doktoruma gitcem daha büyük sıkıntılar beni bekliyor ama yapacak birşeyim yok

Ümitsizliye kapılma stres yaptıkça hiç olmaz. Seni çok iyi anlıyorum ama biraz daha sabret. Ne kadar zamandır bekliyo sunuz

Ama bak oluyormuş demekki. Ya olmasaydi? Yegenimin kucukken havale de yumurtaliklari bitmiş çocuğu hiç olmayacak onun. Ümitsizliğe kapılma canım Rabbim vericek inşallah ama biraz daha sabir

Ama bak oluyormuş demekki. Ya olmasaydi? Yegenimin kucukken havale de yumurtaliklari bitmiş çocuğu hiç olmayacak onun. Ümitsizliğe kapılma canım Rabbim vericek inşallah ama biraz daha sabir
inşallah canım daha kötüleride var tabiki rabbim onlara sabır versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…