Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bilmiyom bakalım ama dün yapamadım canım ya bir günden bişey olmaz inşallah şuna bak paranoyak gibi oldum ya citos canım senin hiç atladığın gün olmuşmuydu:uhm:

canım ben hiç atlamadım zten yarısında hamile kaldım gerek kalmadı

canım senin çok şükür inancın var değilmi sen tedbirini al takdir allahtan
haşa olmazsa isyan mı edecez bunalıma depresyona girecek ne var
inşallah hayırlı sağlıklı bebişlerimizi almak nasip olur bize
yinede rabbim öyle büyükki dert veriyo dermanınıda veriyo bazende en olmayacak halimize şükrettiriyor
mevla görelim neyler neylerse güzel eyler :teselli:

herşey allahın bir "ol" demesiyle olacak
inşallah bizede tez zamanda layık görür verir
vermezsede kader kısmet napalım :çok üzgünüm:

rufeyde hemşerim üzülme heşrey ksımet. üzülsekte bizim için hayırlısı neyse o olsun....

canım ben hiç atlamadım zten yarısında hamile kaldım gerek kalmadı
tek dün atladım canım ya bugün 2 katı içsem ne olurdelikafadulden
Ama inşallah olur bakalım bugün büyük gün 14. günüm inşallah olur ya ne bileyim:çok üzgünüm:

kızlar ya geçtiğimiz perşembe dr bana ilaç verdi balık yağı hapı eşimle birlikte kullanıyoruz bide folic asit verdi dediki bunlar hamile kalmanı hızlandırır.kullanan var mı...hee kızlar bide yumurtam da çatlamış.. bir haftam var adet olmama bakalım. dua edin bana.... bende size ediyorum hep...

tek dün atladım canım ya bugün 2 katı içsem ne olurdelikafadulden
Ama inşallah olur bakalım bugün büyük gün 14. günüm inşallah olur ya ne bileyim:çok üzgünüm:

canım kendini şartlandırma çünkü ozaman iş zorlaşıyor rahat ol zamana bırak hayırlısıyla olur inşaalah süprizzzzz

hadi hayırlısı ıskoc inşaalah seninkide tutar delikafadulden

dogru söylüyorsun canım ya olazsada ölecek degiliz Allah nasip etmezse ne etsek fayda yok işte ben adet olunca böyle oluyorum hep elimde degil çok üzülüyorum yumurtlama günlerim gelince bir heves biir çalışma ama sonuç negatif oluncada dayanamıyorum işte hayırlısı olsun ne yapalım Rabbim hepimize saglıklı hayırlı evlatlar versin inşallah.....:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Kızlar şimdi wc ye gitmiştim çamaşırımda lekenme var bu da nedemek şimdi kafamçokkarıştıbelimde ağrıyodu dünden beri temizlik yapmıştım merdiven falan yıkadım ondandır diyodum ama yoksa erkenmi adet olcam fikri olan varmı:uhm:

valla bu yerleşme kanaması olabilir ama yorgunluktan yada agır kaldırmaktanda olabilir regline kaç gün var arkadaşım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…