Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar geçen ay 21inde lekelenme oldu sonra 24 ünde adetim başladı şimdi ben hangi günden başlıcam saymaya....

arkadaşım geçen ay bende öle oldum.adetime dört gün kala oldu.. ama yinede dikkat et ne kadar var adetine
valla daha adetime çok
bugün 14. gün oldu yoksa erken adetmi olcam ben yoksa başka bişey mi :uhm:hiç
yoğun değil ama geliyo

Iyi gunler hepinize ben yeni katildim araniza, kizlar gecen ay adet gunum 13 ocakti ve bu ay 10 subat ve 2gun surdu, 13''de test yaptim ama negatif cikti, bugunde sol gogsum sizliyor, bi bilginiz varmi? Sizce normalmi??

Iyi gunler hepinize ben yeni katildim araniza, kizlar gecen ay adet gunum 13 ocakti ve bu ay 10 subat ve 2gun surdu, 13''de test yaptim ama negatif cikti, bugunde sol gogsum sizliyor, bi bilginiz varmi? Sizce normalmi??

canım hoşgeldin aramıza. üstüne görmüş olabilrsin. dikkat et bekle bi beş gün sonra yine yaparsın...

citos özel mesaj attın bana herhal ama gelmedi
yanlışlıkla birinemi gitti yoğsa:uhm:

Arkadaşlar ben incir ve keçiboynuzu kürünü yapıp 2 ayın içinde hamile kalan 5-6 kişi duydum burda başka bi forumda burdaki arkadaşlardan da kullanıp hem hamşle kalan ve kalmaya ugraşan arkadaşlarımız var yapalım bakalım kürlerimizi takdir Allahtan inşallah bizlerde hamile kalırız

inşallah

kızlar ben çıkıyorum yarın görüşürük hepinizi kocaman öpüyorummmmŞenizŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…