Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

eylül annelerinden diyom şekerima.s.a.s.
bu arada sana ikili testi ne zaman yapcak dr tarih verdi mi:uhm::uhm:

tamam canım anladımkaydirigubbakcemile3
şu anda 9+3 günlük hamileyim 10 hafta bitmek üzere. 9 Şubatta gitmiştim, 1ay sonra gel dedi doktor. o zaman mı olacak acaba 12. haftada oluyor değil mi?

bende iyiyim kızlar teşekkürler..birazdan evden çıkıcam akşam gelirim hoşçakalın..bugün bebek haberleri yok galiba hayırlısı diyelim

bu arada ben yemeğe gidiyorum.. 13:30dan sonra gelirim yine... ben yokken bi hamiş haberi daha gelir kesin kaydirigubbakcemile3 geçen hafta öğle saatinde yemeğe gidip gelip hamile haberi alıyordum -tatlicadiarzu- hadi bakalım herkese afiyet olsun.. haberlerinizi bekliyorum

güle güle ablacım afiyet bal şeker olsun cokacimcoook

tamam canım anladımkaydirigubbakcemile3
şu anda 9+3 günlük hamileyim 10 hafta bitmek üzere. 9 Şubatta gitmiştim, 1ay sonra gel dedi doktor. o zaman mı olacak acaba 12. haftada oluyor değil mi?

ya nasıl oluyo ben 7 şubatta gittiğimde 9+5 diye gittim dr 1 hafta öndesin yani 10+5 olmuşun dedi 21 şubatada test için gün verdi şu anda 12.haftamı doldurdum 13 haftalıkken testi yapmış olacak

geldim herkese günaydın güzel bir hafta diliyorum

napıyosunuz kızlar geçmişide okudum tek satır atlamamam lazım

citos beğendim kıs dediğini essahtan assolist gibimiyim ne yaw(citos diyorki:kötükedihüso hemen havaya girdi yavrı:mymeka: ondan ne köy olur ne kasaba assolistmiş pehh sanamı kaldı beeassolistlik ben varken)=>burda içinden geçirdiğini yazdım üle sen benim hakkımda öylemi düşünüyon alacaaaan olsun :dilcikar:
gece 3ekadar film izledik kocişle ıssız adamı uyumuş kalmışız kızı okula geç koyuyodum az daha

çitosum bağlantı gidince gıcık oluyom ya benimde gidiyo boyuna çok sinirrkötükedihüsokötükedihüso

afiyet olsun ablacım cokacimcoook

günaydın canım şarkıların pek güseldi teşekkür ederiza.s.
essahtan assolist gibisin şekerim sırnaşık şeysırnaşık şey

heeee aynen öyle diyom içimden nerden bildin sırnaşık şey

ayyy kocicim beni kucaklamış götürüyo ne romantik bi imza teşekkürler türkiye ellerine sağlık bayıldım:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…