Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

herkese slm
vildan iskoç yeb dilnur maat pinkrose nasılsınız?
hamişlerimiz hakça çitos beryal belenay sessizdeniz interhat sizler nasılsınız bebişler nasıl?
tatlıbebek canım doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere inşallah seneye bebişinle kutlarsına.s.

günaydın okyanusum ben çok iyiyim canım sen nasılsın beğendinmi imzanı canım bence güzel olmuşŞeniz

sağol okyanuscum biz iyiyiz sen nasılsın:1hug:

işte idare ediyoruz okyanuscum.. biz hala çift çizgi derdindeyiz -tatlicadiarzu- bi sonraki üniteye bi atlayabilseydik hayırlısıyla .. karbonat testi falan -tatlicadiarzu- ha bu arada karbonat testi de neyin nesi yaw

Son düzenleme:
onu ben değil belenay dedi canım ben ilk defa denedim ve kabarcıklar oluştu :mymeka:

Çok özür çitos doğru sen senin için akşam deneyeceğim demiştin. gerçekten taştımı. Arkadaşım karbonat testi vildan arkadaşımızın yapmış olduğu bişey hamileyken idrarına karbonat atarsan kabarırsa hamileymişsin değilse değilsin zaten

işte idare ediyoruz okyaniscum.. biz hala çift çizgi derdindeyiz -tatlicadiarzu- bi sonraki üniteye bi atlayabilseydik hayırlısıyla .. karbonat testi falan -tatlicadiarzu- ha bu arada karbonat testi de neyin nesi yaw

olur ablacım merak etme ben sende bu ay hamiş haberini bekliyom olcak inşallah sende görcen çift çizgiyi yeni dr un uğur getircek bence sanayerimsenibenyerimseniben

işte idare ediyoruz okyanuscum.. biz hala çift çizgi derdindeyiz -tatlicadiarzu- bi sonraki üniteye bi atlayabilseydik hayırlısıyla .. karbonat testi falan -tatlicadiarzu- ha bu arada karbonat testi de neyin nesi yaw

aman abla sen şimdi sakın deneme daha erken senin için sen biraz daha bekle sonra morelin bozulur yasakkelime

olur ablacım merak etme ben sende bu ay hamiş haberini bekliyom olcak inşallah sende görcen çift çizgiyi yeni dr un uğur getircek bence sanayerimsenibenyerimseniben

he walla yeni doktorun adı da uğur zaten -tatlicadiarzu- hadi inşallah.. ağzınızdan bal damlıyo walla....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…