Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Hamilelikte Okunması Faydalı Dualar

Doğacak Çocuğun mücahid olması için KAF Suresi okunur.
Güzel Yüzlü olması için YUSUF Suresi okunur.
Ahlakı güzel olması için İNSAN-İBRAHİM Suresi okunur.
İlk 4 ay 70 bin SÜBHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ okunur.
9 ay boyunca 71 tane ENBİYA SURESİ okunur.
Doğumu Kolaylaştırsın diye İnşikak Suresinin ilk 3 ayeti okunur.
Çocuk doğduktan sonra 36. günü Enbiya Suresi okunur.
Ateşli Hastalık olmaması için Ali İmran Suresi okunur.
Ağlayan Çocuğa Cuma saati kulağına ezan ve Ali İmran Suresi 83. ayeti okunur.
Bol bol Yasin okunur.
Terfice, tüncina hatimleri okunur.

kızlarmerhaba benim kocis geldi anlayacagınız vildan bir süreligine kurtuldu sorularımdan.biraz daha umutluyum yaniiiii:emir_bebek::CüvCüv:

:Saruboceq:

ah canlarım benim ne zamandır gıremıyodum bugun aldım haberını tatlım ya nsıl sevındım anlatamam :CüvCüv::1hug:a.s.:nazar:ŞenizŞenizallah hepinızı nazarlardan krusun inşalllahhhhhhhhhhhhh canlarım benım öpüyorum hepinizi cok gıremıyorum cunku rahatsızlanıyorum bel agrılarım var allahım hepınızı bıran önce bebeklerınıze kavustursun ınsalllah canlarım:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::CüvCüv:

canım bende eskisehirliyim sen hangi tedavileri oldun yada oluyorsuna.s.

hosgeldın ozlem.eşimle ayrıldık sevgılır gununu yanlız gecırecegım allhım sızlere sevgı dolu gunler gecırsın sevdıgınızın kıymetını bılın arkadslar:KK43:((

daha dün gecekararsızdın yani tam emin degildin bir gecede tamaMENHER SEY BİTTİMİ.COK COK üzüldüm insallah her sey birer yanlıs anlamadırkaydirigubbakcemile3:Saruboceq:

seninde sevgililer günün kutlu olsun cancazım öpüyorum . Şeniz

Tüm arkadaşların SEVGİLİLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN.....Biraz geç oldu ama anca girdim nete .Buarada aramıza katılanlar hoşgeldiniz ...Hamile arkadaşlarım sizlerde dikkat edin sağlığınıza ve bebişlerinize....Sevgilerrrrrrrrrrr:nazar::1hug:a.s.

benide ekleyin listenize yeni üye filiz:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

hoşgeldin canım.kendinden bahsedermisin biraz kaç yaşundasın kaç yıllık evlisin tedavi görüyomusun.öptük seni tekrar hoşgeldin.umarım en kısa zaman da bebişine kavuşursun.bizim topiğimiz çok uğurlu.umarım sana da şans getirir.kaydirigubbakcemile5

hosgeldın ozlem.eşimle ayrıldık sevgılır gununu yanlız gecırecegım allhım sızlere sevgı dolu gunler gecırsın sevdıgınızın kıymetını bılın arkadslar:KK43:((

canım nasılsın.yaa okuduğum doğrumu nası yaaa?? bu kadar kolay ayrılıkmı olur.yapmayın lütfen .yuva yıkmak kolay yapmak zor.canım benim bir daha detaylıca konuşun eşinle belki çözüm yolu bulunur.çok üzüldüm şimdi .offff :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

kızlar günaydınlar herkese .mutlu bir pazar sabahı diliyorum .öpüldünüz şekerlerimmmm

hoşgeldin canım.kendinden bahsedermisin biraz kaç yaşundasın kaç yıllık evlisin tedavi görüyomusun.öptük seni tekrar hoşgeldin.umarım en kısa zaman da bebişine kavuşursun.bizim topiğimiz çok uğurlu.umarım sana da şans getirir.

adım filiz 4 yıllık evliyim 1yıldır tedavi görüyorum 7 gün önce 3.cü aşılamayı yaptık inşallah topiğimiz banada uğur getirir bol duaya ihtiyacım var tüp bebeğe gerek kalmadan hamile kalırım inşallah :CüvCüv:

vildan...citos...belenay...maat...hakca...yadel...okyanus...beryal...bircan...tatlıbebek...firdevs.. .pancuben...sessizdeniz ve aramıza katılan yeni arkadaşlar hepinizin geçmiş sevgililer günü kutlu olsun...
Hepinizi çok seviyorum
love3767li.gif
love_85.gif

Son düzenleme:
vildan...citos...belenay...maat...hakca...yadel...okyanus...beryal...bircan...tatlıbebek...firdevs.. .pancuben...sessizdeniz ve aramıza katılan yeni arkadaşlar hepinizin geçmiş sevgililer günü kutlu olsun...
Hepinizi çok seviyorum
love3767li.gif
3706c7fa54d6cc22b9ece870f144c8e1.gif

sağol canımm bisde seni seeviyosssŞenizŞenizŞeniz
napıyosun şekerim:uhm:

sağol canımm bisde seni seeviyosssŞenizŞenizŞeniz
napıyosun şekerim:uhm:
Napıyım canım malum benimki evde dün kutlayamamıştım bugün fırsatını bulup yazıyım dedimyerimsenibenBuarada sen nasılsın iyisin umarım güzel bir sevgililer günü geçirmişsindir eşinleŞeniz

Napıyım canım malum benimki evde dün kutlayamamıştım bugün fırsatını bulup yazıyım dedimyerimsenibenBuarada sen nasılsın iyisin umarım güzel bir sevgililer günü geçirmişsindir eşinleŞeniz

iyiyim canım evdeydik burda başka bi alternatif yok malesef eşim zaten görevde 2 gündür bugünde gitti yine bende evde oturuyom işte:sm_confused::sm_confused:
senin nasıl geçti sevgililer günün:uhm:

iyiyim canım evdeydik burda başka bi alternatif yok malesef eşim zaten görevde 2 gündür bugünde gitti yine bende evde oturuyom işte:sm_confused::sm_confused:
senin nasıl geçti sevgililer günün:uhm:
banada misafir geldidelikafadulden Neyseki problemsiz ve sade bir gece geçirdik.Doğrusu lüciana çok üzüldüm adam öyle bir günde evi terk etmiş yazıklar olsun.Onun günahını çeker hatasını anlar belki ama yaptığıyla kalır:mymeka:

Neyse canım ben çıkıyorum çarşıya çıkıcaz.Daha sonra fırsatını bulursam tekrar geirim öptüm seniŞeniz Kendinede bebişede çok iyi bak:1hug:

banada misafir geldidelikafadulden Neyseki problemsiz ve sade bir gece geçirdik.Doğrusu lüciana çok üzüldüm adam öyle bir günde evi terk etmiş yazıklar olsun.Onun günahını çeker hatasını anlar belki ama yaptığıyla kalır:mymeka:

oy tam günü yani misafirin:eek::eek:
ay evet bende üzüldüm ama anlayamadım ki bi açtım kavga ettik yazmış bi daha açtım evi terk etmiş kocası şaşırdım valla allah yardımcısı olsun o adamada akıl fikir versin ya nasıl iştir bu anlamadım yazık ya ne kadar zor aslında bi yuva kurmak:1no2::1no2:

X