Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

GEÇMİŞ OLSUN CANIM..GELİŞMELERİ YAZARSIN...
BİZDE YENİLERİN ESKİSİYİZ CABIN SEN BAYADIR TAKILMIYORSUN GALİBA ESKİDİK BİLE BİZ...2 AYI GEÇMİŞTİR HERGÜN BURDAYIZZkaydirigubbakcemile3

geçmiş olsun firdevs ,çok kanaman mı oldu inşallah çabucak erititrsin kisti çok büyük değil ilaç tedavisiyle atlatırsın inş.sendemi bebek isteyenlerdensin.a.s

benim çıkmam lazım nilüfrcim,rozalin ,sanalem malum iş çalışayım biraz gelirim yine byyyerimseniben

bende iyiyim hayatım çok şükürr...gün sayıyorum ...2 gün geçti daha..pazar günü test yapıcam olmazsa..
testimm evde hazırrr bekliooşakkıdı
acaba yarınmı yapsam birazda merak ediyorum..3 gün de çıkarmı kii

slm firdevscim geçmiş olsun gülüm şimdi nasıl oldun tatlım kendine iyi bak görüşürüz Şeniz

slm kızlar nabersiniz
çitosum hakçacım beryal bircan dün dr a gittim ölçümleri yapıldı herşey normal çok şükür kan sonucunuda bugün alcam ilk başta cinsiyetini göstermedi bizimki dr da çikolata falan ye biraz dolan gel dedi 3 saat snr tekrar girdim ultrasona bizimki yayıldı resmen KIZIM OLUYOOOOOOOOOOOOOOOO allahım sağlıklı olsun kızlar muhteşem bişey ya sizinde az kaldı çikolata yiyip gidin hemen yayılıveriyo bebişler hehehe kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
tam 4 aylık olduk yani 16 haftalık kan hapına başladım bugün ferro senol kullanıyorum geçmişi okudum hakçam çitosum beryal beni merak etmişsiniz çok iiyiz bebişimde 15 cm olmuş
vildanım sen yoksun ev topluyosun galiba:çok üzgünüm:
nilüfer hlymms diğer arkadaşlar sizler nasılsınız?
firdevscim çok geçmiş olsun eğer kist varsa ameliyat ol ben ameliyat oldum 6 ay snr hamile kaldım canım inşallah gerek kalmaz ama

canımm okyanusum hg tatlım çok sevindim bebişin kızmıı olucakk canım sağlıkla kucağına alırsın inşaalah bizde seni çok merak ettik darısı benim başıma :lepi:Şeniz

allah bağışlasın sapasağlam kucağına almak nasip etsin.bende kızım olsun istiyorum insallah hamile kalırım ve hayırlı sağlıklı bi evladım olur.bizler içinde dua edin hamilelerin duası kabul olurmuş

slm kızlar nasılsınız citosum canım sıkkın biraz musade edersen sen tecrübeli birisi olarak sana bi şey sorabilirmiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…