Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kimsecikler kalmamış sabah bayağı kalabalıkmış herkes dağılmış

hg geldiniz rozalin ve sanalem iyiyiz cnm ya sizler evet sabahtan bi kaynattık citos uyumaya gitti vildoş ev işleri nilüfer buraydı ama kesin çeyiz bölümünde geziyodur böle işte

bende bursadayım cnm

sara senin yaşadığın yer istanbul gözüküyor hayatım....galiba yanlış yazmışsın kimlik kartına...
buarada şevket yılmaza gittinmi hiç???yalçın gürel diye bi dr duydum orada ama iyiymiş...ama isminden tam emin değilim istersen tam öğrenebilirim..

biz geldik şimdi de onlar kayboldu .kaydirigubbakcemile3rozaaaaliinnn sanaalleeeem ordamısınız(sesim yankı yapmıyo dimi)

sara senin yaşadığın yer istanbul gözüküyor hayatım....galiba yanlış yazmışsın kimlik kartına...
buarada şevket yılmaza gittinmi hiç???yalçın gürel diye bi dr duydum orada ama iyiymiş...ama isminden tam emin değilim istersen tam öğrenebilirim..

ilk girerken yazmıştım herhangi bir il diye öle kaldı.

devlete gittim adet sancılarım var çok ve gebelik olmadı dedim daha erken dedi 5 ayda.sadece yumurtalara baktı iyi dedi çikolata kisti varmı diye .adet sancısı yapıyomuş çikolata kisti bide gebeliği engelliyomuş iç duvarda kan lekelenmeleri kalıyomuş .yok dedi bide kanda baktı 1 tane kist varmı diye ve şuuut gönderdisenağlama

şimdide zübeydeye gideyim diyorum çok iyi bi doktor varmış sühendam menderli diye oraya gitmeyi düşünüyorum gerçi erknedir ama sabrım gelmiyo.biran önce olsun istiyorum :CüvCüv:

ilk girerken yazmıştım herhangi bir il diye öle kaldı.

devlete gittim adet sancılarım var çok ve gebelik olmadı dedim daha erken dedi 5 ayda.sadece yumurtalara baktı iyi dedi çikolata kisti varmı diye .adet sancısı yapıyomuş çikolata kisti bide gebeliği engelliyomuş iç duvarda kan lekelenmeleri kalıyomuş .yok dedi bide kanda baktı 1 tane kist varmı diye ve şuuut gönderdisenağlama

kız yine baya bakmış...ben ilk anadolu hastahanesine gitmiştim bitek fsh ve troıd hormonuna bakmıştı gıcık olmuştum...sora medicale gittim sadece kan sayımı ve ultrason..sora şuuttt:))))):roflol:

şimdide zübeydeye gideyim diyorum çok iyi bi doktor varmış sühendam menderli diye oraya gitmeyi düşünüyorum gerçi erknedir ama sabrım gelmiyo.biran önce olsun istiyorum :CüvCüv:

onuda duydum hayatım.ama memnun olmayanıda duydum..bi git bakalım neticede elektrik meselesi birazda anlaşmak...

kız yine baya bakmış...ben ilk anadolu hastahanesine gitmiştim bitek fsh ve troıd hormonuna bakmıştı gıcık olmuştum...sora medicale gittim sadece kan sayımı ve ultrason..sora şuuttt:))))):roflol:

kızz yook ben araştırdım çikolata kistini o bişey demedi sadece yumurtalara baktı bide 1 tanede kan testi okadaraakaydirigubbakcemile

selam kızlar sizler aramıza yeni katıldınız heralde bende uzun zamndır giremedim rahatsızdım. geçen perşembe 2 ay aradan sonra hastalandım o gece hastanelik oldum muayene sırasında sol yumurtalığımda 4.5 cm lik kist çıktı şimdi dr gideceğim bu önümüzdeki hafta içinde bakalım ne çıkacak burdan haber veririm kızlar kendinize iyi bakın

a konuları anlayamadım bebeğin vedamı etti...nasılsın iyimisin büşra***???

X