Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ok canım cevabın benden önce gelmişşş..
ALLAH KıMSEYı ARATMASIN BıRAN ÖNCE BEBEKLERıMıZEE KAVUŞTURSUN

merhaba tanışmıyoruz ama geçmiş olsun.Hayat devam ediyo kendini üzme herşeyin birçaresi var artık.Bebek sahibi olabilmek için herşeye katlanılır.

YAPARLAR BENCE ..SARACIM SENINDE 8 AY OLMUŞ 2-3 AY DAHA BEKLE SONRA GİT NUAYENE OLMAYA 1.5 YIL OLDU DE..ABART BİRAZ )))SONRA FİLM BANA HİÇ ÇEKİLMEDİ FALAN DE..DOKTORUN FİLMİ YAZAR..ÇEKİLİRSİN..
DEVLETTE NEDEN ÖYLE SORUYOLAR Kİ YA HASTAMI BUNLAR KAFADAN KIZZ.....BEN GİTSEM VALLA KAVGA EDERİM DESENE ORADA.....
GİDEMEZMİSİN YANİİ DELİMİDİR NEDİR...kötükedihüso

laparoskopi kapalı bir ameliyat ama benim biraz poblemli oldu 5 gün hastanede yattım

ama biraz korkutuyor o film beni..
gerçi anesteziyle yapılınca bişşiii hissetmiyormuşsun

merhaba,ben daha yeniyim aranızda ama ben 3martta çektirdim hsg filmini çokda korkulacak bişey değil 5 dak. sürmüyo bile adet ağrısı gibi hissediyorsun.Hiç korkma.

dimi 3 ayda ben atayım ohhhhh 1 yıla yakın oldu derim adamı deli ediyo doktrlar yüzüne bile bakmıyolar okadar öde ssk 65 yaşında emekli maaşı versinler(yani ölünce)ölmeden öncede sağlığımıza bakmasınlar ohhh pek kebap.Çok üzgünüm çoook

ben anestezi almadan çektirdim o filmi o kadar korkutucu birşey değil

çok acı olduğundan falan bassediyor netteki araştırmalarımız..
rahmi öne falan çekip sıvı veriyorlşarmış galibaa...
acı duymadınmı?????
hatta bi yazıda genel anesteziyle çekilmesi tavsiye edilir yazıyordu...genelde bana bi film için abartı gelmişti aslında okurken...

merhaba,ben daha yeniyim aranızda ama ben 3martta çektirdim hsg filmini çokda korkulacak bişey değil 5 dak. sürmüyo bile adet ağrısı gibi hissediyorsun.Hiç korkma.

teşekkürler canım...
buarada hoşgeldin sende canım sen de biraz kendinden bassetsene nekadar zamandır bebek istiyorsun???ilk bebeğinmi olacak???

burda çekileni anlatayım spekülümü yerleştiriyorlar demir bir aletle birlikte içine sıvı veriyorlar adet sancısı tarzında bir ağrı hissediyorsun ma tüplerinde bir tıkanıklık varsa bu ağrıyı daha fazla hissediyorsun işlem 5 dk bile sürmüyor bittikten sonra biraz lekelenmelerin oluyor ağrı kesiciyle rahatlıyorsun ama bu kişinin ağrı eşiğiylede ilgili

vicdansız işte kimidee...ayyy ben gitsem bana öyle dese valla benzetirim onu orada....
zaten muayene olsanda içine sinmiyosa benzetirim sonra bidahada oraya gitmem ama hastahane yönetiminede şikayet eder giderim...sağlık bakanlığınada şikayet etcem dersin hepten tırsarlar valla....yada olmazsa başka doktora gözük yine devletten....
yani mesela bursadaki ssk ların falan hep iyi olduğunu duyuyorum ben aslında ama hiç gitmedim...sara sen nerdeydin hayatım..

bende bursadayım cnm

tınladıkları yok be güzelimm hep aynı hepside aynı varsa yoksa muayenehane

selam kızlar...nasılsınız.. hayırlı cumalar... allah btün dualarımızı kabul etsin... şu mübarek cuma saatinde....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…