Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

tşklr hakça laparoskopi oldum bende evde dinleniyorum 3 ay daha rahmi genişletmek için bi ilaç verdiler onu kullanıcam çocuk rahmi yapısındaymışş eşim bıktı benden ya her yanım problem

canım hayırlısı. eşim benden bıktıda ne demek olur mu öyle şey. herşey bebişlerimiz için.ama önce bizim sağlığımız sonra onların...

hg.bilgen tanışmıyoruz ama! geçmiş olsun nasıl anladın rahminin dar olduğunu

iyiyim aslında topladım kendimi ara sıra odaya giriyorum sizin yazdıklarınızı okuyorum geriye çıkıyorum çok kötü bi dönemden geçtim düşükten sonra toparlayamadım kendimi ara sıra size mesaj attım buraya bana hiç cevap yazan olmamıştı sonra girmiycem dedim bir daha çok kilo aldım şimdi kilo vermeye uğraşıyorum hamiş listesini görünce çok sevindim hepiniz adına

iyiyim aslında topladım kendimi ara sıra odaya giriyorum sizin yazdıklarınızı okuyorum geriye çıkıyorum çok kötü bi dönemden geçtim düşükten sonra toparlayamadım kendimi ara sıra size mesaj attım buraya bana hiç cevap yazan olmamıştı sonra girmiycem dedim bir daha çok kilo aldım şimdi kilo vermeye uğraşıyorum hamiş listesini görünce çok sevindim hepiniz adına

geçmiş olsun hayatım:nazar:

geçmiş olsun bilgencim ,üzülme yalnız çünkü hemen hemen her kadında düşük var sadece sana değil benim etrafımda tanıdığım çok kişide oldu buda normalmiş ilk 1 kez olan düşük normaldir.ne olursa olsun devam edice hayat bu ,yerimseniben

dilnur bugüntest yapıcaktı ne oldu acaba ses seda yok sessizdenizdende oda dün yapıcaktı merak ettim

dilnur bugüntest yapıcaktı ne oldu acaba ses seda yok sessizdenizdende oda dün yapıcaktı merak ettim

evt yaa bende dilnuru bekliyorumm ağaç olcam gelene kadar galiba))))
işallahh hayırlısıyla yüzü güler canımın yaaa.....

rahim filmi yani hsg dediklerinden...
aslında bencede olması gereken bişi...eğer bende 7-8 ay hamiş kalamazsam çektirebilirim hayatım..bide o anda verilen ilaç bütün tüpleri temizlediğinden çook rahat hamişş kalınıyormuş...

laparoskopi göbek deliğinin hemen altında 1 cmlik demir bir çubukla girilim kapalı yapılan bir ameliyat polikistik over üreme organlarının görüntülemesi için yapılan bi işlem bende 7 cmlik sağ overimde bir kist vardı ve kısmen patlamış rahimdede darlık olduğu için rahmin fundus denilen kısmına bir çizik atılarak genişletme işlemi yapıldı

ama biraz korkutuyor o film beni..
gerçi anesteziyle yapılınca bişşiii hissetmiyormuşsun

laparoskopi göbek deliğinin hemen altında 1 cmlik demir bir çubukla girilim kapalı yapılan bir ameliyat polikistik over üreme organlarının görüntülemesi için yapılan bi işlem bende 7 cmlik sağ overimde bir kist vardı ve kısmen patlamış rahimdede darlık olduğu için rahmin fundus denilen kısmına bir çizik atılarak genişletme işlemi yapıldı

hıımm kapalı bi ameliyat ozaman...çok geçmiş olsun..kaç yıldır bebek istiyordun bilgen..

rahim filmi yani hsg dediklerinden...
aslında bencede olması gereken bişi...eğer bende 7-8 ay hamiş kalamazsam çektirebilirim hayatım..bide o anda verilen ilaç bütün tüpleri temizlediğinden çook rahat hamişş kalınıyormuş...

evet yaa devlet hast yaparmı istiyorum desem (onlarda pek gıcık olmaz bişeyin yok sonra gel niye geldin gibi böyle abuk sabuk şeyler diolar özellerde insan parasına kıyamıyo ona ver buna ver dünya parasenağlamasenağlamasenağlama

X