Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

saracım dün sabah birara girdim,daha sonra evde işim vardı diye çıktım. sonrada komşum çağırdı oraya gittim,yürüyüşe çıktık hava güzeldi.dönünce yemek yaptım,sonrada yorgunluk çöktü akşamda uyumuş kalmışım. ama sabah hemen girdim topiğe aklım burada kalıyorkaydirigubbakcemile3. bebişte iyidir umarım canım. 9 Nisan'da kontrolümüz var kısmetse... sen nasılsın?

bende iyiyim hakcam ,iyi yapmışsın valla artık bahar geliyo insan içerde durmak istemiyo.:dance::dance::dance::dance::dance:

:1hug:

günaydın saracım hoşgeldin:1hug:

saol canım ama ben size kıyamam hamile hamile ....düşünmen yeterli cnm benim:1hug:

ev istediğim gibi çok şükür yepyeni:lepi:
salona koyacağım köşe takımım biraz küçük içinde kaybolacak herhal-tatlicadiarzu-

canımbiz oturduğumuz yerde birşeyler sarardık..kaydirigubbakcemile2

evet saracım citosa katılıyorum resim çok güzel değiştirme...

nilüfer senin avatarında güzel birde sesli olsa...

kızlar ben çıkıyorum. dışarıda işim var..görüşmek üzere...kendinize iyi bakın...

vildancım sanada kolay gelsin...

tamam citos ve hakcacım karar verdim en güzeli bu benimde hoşuma gittihihoyyyt

hakça canım görüşürüz kendine i bak...
avatrda bende sesli olsa diye düşünmüştüm...insanı kıpırdatıyo bakması bilekaydirigubbakcemile2
beryalcim hemşireyide koycam yine hayatım...senimi kırcam bebişimmm:1hug:

hakcacım güle güle cnm
ben çıkacam deyip çıkamadım hala maşallah sen jet gibi girdin ve jet gibi gidiyosun
güle güle cnm görüşürüz

kızlar ben çıkıyorum. dışarıda işim var..görüşmek üzere...kendinize iyi bakın...

canım güle güle yine bekleriz hemen gel valla seni kıskanıyom hergün biyere gidiyon ben evde çakıldım kaldım haftasonunu iple çekiyom kociş anca ozaman vakit bulup gezdiriyor :eek:

kaç m2 kız ev çokmu büyük???
ebeveyn banyosu falan varmı:....büyük evlere yapıyolar ya pek rahat oliii:1rolleyes:

hakça canım görüşürüz kendine i bak...
avatrda bende sesli olsa diye düşünmüştüm...insanı kıpırdatıyo bakması bilekaydirigubbakcemile2
beryalcim hemşireyide koycam yine hayatım...senimi kırcam bebişimmm:1hug:

ohhh süper bu heheytt kaydirigubbakcemile3 sağol canikom sırnaşık şey

hakcacım güle güle cnm
ben çıkacam deyip çıkamadım hala maşallah sen jet gibi girdin ve jet gibi gidiyosun
güle güle cnm görüşürüz

kaydirigubbakcemile3 nerde canım çıkıcam inşallah dur bakayım en son çıkmadan kızlar ne yazmış diyorum yine çıkamıyorumsırnaşık şey ...1-2-3 diyip pc yi kapatmayı düşünüyorum yoksa çıkamıycamkaydirigubbakcemile3

güle güle canımm :a015:

X