Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hakca varya sen bu kadar kızın adını ve durumunu not alıyon demi
yoksa mümkünmü yaw hwpsini hergün hatırlamak
ben bazen citosun hamile olduğunu bile unutuyom :roflol:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3sırnaşık şey vildancım geçenlerde elimde kalem eşim diyorki ne yapıyorsun bende artık kızlara yetişemiyorum geçmişi okuyunca not alıyorum ancak hatırlıyorum çünkü diyorum. yoksa mümkün değil yetişmek bazılarını hatırlıyorum ama kaydirigubbakcemile3

hakca varya sen bu kadar kızın adını ve durumunu not alıyon demi
yoksa mümkünmü yaw hwpsini hergün hatırlamak
ben bazen citosun hamile olduğunu bile unutuyom :roflol:

:dilcikar:sen benim varlığımı bile unutuyon artıgın hiç şaşırmadım:mymeka:

günaydın beryal nilüfer melike ve sara

sen bekleme beni citos hanfendi adım çıkmış çok yatıyo diye
4 saat anca uyuyabildim kaç gündür düşün düşün kafamda saç kalmadı

canım günaydın ev işi ne oldu yardım gerekliyse pakatleme temizlik falan yapalım bak kaç kızız burda çene çalacağımıza sana yardım etmiş oluruz.hem çenemiz değil elimiz çalışır azcıkta kilo veriris kaydirigubbakcemile3

kızlar ben şimdilik kaçıyorum hepinizi öpüyorum dualarınızı eksik e tmeyin lütfen ben bütün hamile kalmak m isteyenler için öylrr yapıyorum özelliklede hamile olanların dualarına ihtiyacımız var onların duası tutarmış öyle derler ama??????

evet canım şükür kavuşturana. teyzesi öpüyor onuŞeniz
bizde iyiyiz teyzesi ikili test sonuçlarımız iyi çıktı Allaha şükür.9 Nisanda kısmetse kontrolümüz var. ben geçmişi okuyunca yazıyorum ama bende beryal niye bana cevap yazmıyor diyorum.

oyyy yerim seni ben .unutulmadın canım benim ben birazda listeyle ilgileniyorum ya ondan .kızlar benide ekleyin diye yazıyolar sonra onları eklemezsem küsüyolar onları takip etmeye çalışıyorum çoğu zaman .ama sen aklımdasın tatlı kuşum . b u arada çok sevindim sonçlara .ben de nisanın 6 sında hem kontrol hem de 2 li test için gidicem .

kızlar ben şimdilik kaçıyorum hepinizi öpüyorum dualarınızı eksik e tmeyin lütfen ben bütün hamile kalmak m isteyenler için öylrr yapıyorum özelliklede hamile olanların dualarına ihtiyacımız var onların duası tutarmış öyle derler ama??????

gülü gülü canım hemen geldin kaçıyon oldumu böyle :eek:klava:
dualarımız hep sizler için merak etmeyesin var git işine bak hayırlı işlerrrrra.s

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3sırnaşık şey vildancım geçenlerde elimde kalem eşim diyorki ne yapıyorsun bende artık kızlara yetişemiyorum geçmişi okuyunca not alıyorum ancak hatırlıyorum çünkü diyorum. yoksa mümkün değil yetişmek bazılarını hatırlıyorum ama kaydirigubbakcemile3

ben ne dedim...topiğe katılım öyle çokki artık yetişmek mümkün değil:roflol:

:dilcikar:sen benim varlığımı bile unutuyon artıgın hiç şaşırmadım:mymeka:

öylemi diyon...kimse inanmaz sana ...tüüü nankörlük etme barisırnaşık şey..herkes biliyo benim kimin ziyaretçi sayfasında yatıp kalktığımı:mymeka:

canım günaydın ev işi ne oldu yardım gerekliyse pakatleme temizlik falan yapalım bak kaç kızız burda çene çalacağımıza sana yardım etmiş oluruz.hem çenemiz değil elimiz çalışır azcıkta kilo veriris kaydirigubbakcemile3

kıs hiç fena fikir değil hee...evi tuttuk bugün boyanacak...görümcem yardıma geliyo temizliğe...ev ayakta allahım çıldırmamak içten değil...böyle taşınmakmı olur...hemen karşı apartman burdan alıp oraya koyacaz diye bide ben kk nın başından kalkamadığım için herşey yarım yamalak-tatlicadiarzu-

--------------------------------------------------------------------------------

TARıH : 18.03.2009 SAAT : 09:35

HAMıLE LıSTESı

ıSıM____________________ SAT

1.okyanus: _______________28 KASIM
2.hakca : ________________12 ARALIK
3.Çıtos2903 :______________10 OCAK
4.beryal: _________________12 OCAK
5.bırcan:__________________25 OCAK
6.belenay :
7.sÜprız_mucıze : __________6 OCAK
8.ıNTERHAT:
9.merve_85: ________________6 ŞUBAT
10.ÖZLEMıMSıN: ___________ 9 ARALIK
11.tatlibebek :_______________13 ŞUBAT
12.mervevatan:
13.kardelen_32:_____________10 ŞUBAT
14.missmiss : _____________

UMUT LıSTESı

1.VıLDANGEL
2.SARA
3.SANALEM
4.PANCUBEN
5.DOLUNAY_ESRA
6.MAAT
7.RUFEYDE SERRA
8:ROZALıN
9:KK70:ıL-NUR
10.HLYMMS
11.lucian
12.nilüfer79
13.pinkrose
14. yeb2004
15.sumos23
16.benbilirim
17.dyd
18.kurnaz
19.sessizdeniz
20.alin
21.yadel
22.ezgicik
23.eylull
24.pingu................... aramıza hg canım
25.funda41 ...............aramıza hg canım
26.selra
27.huzeyfe
28.smhsmh
29.yosun2003
30.orays
31.butha...............aramıza hg canım
32.ozle_mm..........aramıza hg canım
33.ESCALES:......aramıza hoş geldin
34.bilgen35..........aramıza hg
35.tatl : ...............aramıza hg
36.SivriBiber: ........aramıza hg
37.NAZ87 : ..........aramıza hg
38.melike25:

KIZLAR LıSTEYı YENıLıYORUZ YENı LıSTE BU

canlarım güzellerim günaydınlar nasılsınız ne var ne yok arkadaşlar ben birazcık iyiyim ymeğimi işimi yapıyom ama çabuk yoruluyom nefes nefese kalıyom

tatlıbebek hoşgeldin canım

melike ve vildangel sizede güle güle
de hade gidin işinize bakın dualarım sizinle olsun
allah kolaylık versin işlerinize

ben ne dedim...topiğe katılım öyle çokki artık yetişmek mümkün değil:roflol:

öylemi diyon...kimse inanmaz sana ...tüüü nankörlük etme barisırnaşık şey..herkes biliyo benim kimin ziyaretçi sayfasında yatıp kalktığımı:mymeka:

kıs hiç fena fikir değil hee...evi tuttuk bugün boyanacak...görümcem yardıma geliyo temizliğe...ev ayakta allahım çıldırmamak içten değil...böyle taşınmakmı olur...hemen karşı apartman burdan alıp oraya koyacaz diye bide ben kk nın başından kalkamadığım için herşey yarım yamalak-tatlicadiarzu-

OLUR şekerim sen hiç merak etme .biraz eşya topla biraz bize takıl zaman geçer gider bir bakmışsın herşey bitmiş ev yerleşmiş .görümcenede selam söyle iyi yapsın işleri bak kontrole gelirim haaaa:eek:klava: evlenecek zaten öğrensin iş yapmayı :mymeka:

OLUR şekerim sen hiç merak etme .biraz eşya topla biraz bize takıl zaman geçer gider bir bakmışsın herşey bitmiş ev yerleşmiş .görümcenede selam söyle iyi yapsın işleri bak kontrole gelirim haaaa:eek:klava: evlenecek zaten öğrensin iş yapmayı :mymeka:

allah için çok güzel cam silersırnaşık şeysırnaşık şey

canlarım güzellerim günaydınlar nasılsınız ne var ne yok arkadaşlar ben birazcık iyiyim ymeğimi işimi yapıyom ama çabuk yoruluyom nefes nefese kalıyom

günaydın tatlıbebek hg canım nefes nefese kalman normal canım ben yemek yirken bile yoruluyom kaydirigubbakcemile3
iyice şişip kalcem ondan korkuyom hiç iş yaptırmıyo bana velet :mymeka:iş yaparsan düşerim haaa diyor beni tehtid ediyooosırnaşık şey

hoşbulduk vildoş kolay gelsin sana
sağol nilüfercim teşekkürler etmeye çalışıyom ama sanırım bu hamilelikten vücut zayıf düştü

tatlıbebek hoşgeldin canım

melike ve vildangel sizede güle güle
de hade gidin işinize bakın dualarım sizinle olsun
allah kolaylık versin işlerinize

gidiyormusun vildancığım...canım çook çook kolay gelsinn...yavaş yavaş yavaş yap kaptırma kendini savaşma eşyalarla canumsırnaşık şey

günaydın tatlıbebek hg canım nefes nefese kalman normal canım ben yemek yirken bile yoruluyom kaydirigubbakcemile3
iyice şişip kalcem ondan korkuyom hiç iş yaptırmıyo bana velet :mymeka:iş yaparsan düşerim haaa diyor beni tehtid ediyooosırnaşık şey

hoşbulduk citosum cidden öyle diyom ki ta başta böyleyse bu ağırlaşınca büyüyünce napcaz ya biraz iş yapıyom oturuyom
annemle tlfda konuşurken diyo nerde koşuyon diyolar bana
koşmaya gerek yok otuturken bile nefes nefeseyim
Allah yardımcımız olsun canlarım benim olsun bebişlerimiz gelsinde yorgunluğa razıyım ben

aaaaaaayyyyyyy çok yoruldum topiği oku oku canım çıktı valla yarım saattir burdayım,senağlama
vildancım,citosum,hakcam,tatlibebek,nilüfer,beryal ,melike ve ismini sayamadığım diğer arkadaşlarım hepinize günaydınlaaaarr.
nasılsınız bugün bakalım .kaydirigubbakcemile3

X