Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canım güle güle yine bekleriz hemen gel valla seni kıskanıyom hergün biyere gidiyon ben evde çakıldım kaldım haftasonunu iple çekiyom kociş anca ozaman vakit bulup gezdiriyor :eek:

canım benim genelde fazla çıkmıyorum çıkıyorum derken komşular çağırıyor oraya gidiyorum site içindeyim yani. çarşıya haftada 1-2 kez gidiyorum bazen. bizde eşimle haftasonu dolaşıyoruz daha iyi oluyor...öpüyorum siziŞeniz

yeb hiç sesin çıkmıyo geldin geleli..nasılsın hayatım???

nilüfer bu hemşire avatarıda çok güzelkaydirigubbakcemile3

sağol hayatım hem muzzip hem neşeli deimii..
aman hep böyle olalım bizde işallahh...
yane böle oynamasakta neşemiz elsik olmasın :sm_cool::sm_cool:

kızlar galiba maat hamileymiş.sayfasına girdim herkes bişey yazmış.duyduklarımız doğrumu hamilemisin falan yazmış.sanırım maat hamile.ama 1 aydır girmiyo merak ettim

kızlar galiba maat hamileymiş.sayfasına girdim herkes bişey yazmış.duyduklarımız doğrumu hamilemisin falan yazmış.sanırım maat hamile.ama 1 aydır girmiyo merak ettim

canım henüz resmi olarak açıklanmadı sultandan duyduk daha kendisi gelip haber vermedi şakkıdı

bizim kızlar yine sessizliğe büründü uyudunuzmu huuuu ses veri görüntü var ses yok:1ninca:

günaydın kızlar...
bi kaç gündür giremedim topiğe...
ne var ne yok...bi değişiklik var mı...geçmişi okudum ama içinden çıkamadım-tatlicadiarzu-
bende kestirmeden kızlara bi sorayım dedim....

günaydın kızlar...
bi kaç gündür giremedim topiğe...
ne var ne yok...bi değişiklik var mı...geçmişi okudum ama içinden çıkamadım-tatlicadiarzu-
bende kestirmeden kızlara bi sorayım dedim....

hg sessizdeniz nasılsın canım Şeniz
dün iki hamilemiz daha oldu kardelen32 ile missmiss canım :CüvCüv:

hg sessizdeniz nasılsın canım Şeniz
dün iki hamilemiz daha oldu kardelen32 ile missmiss canım :CüvCüv:

hb canım...
ayyy çok sevindim yaaaaa:CüvCüv:
topiğimiz hamiş dolsun inşallah:Saruboceq:
benimde bugün adet olmam lazım bakalım artık hayırlısı,merakla bekliyorum:1shok:

X