Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bende çay imeye gidiyorum yanındada:nazar:
hamiş kalınca bırakırız işallah:Saruboceq:

gidiyormusun vildancığım...canım çook çook kolay gelsinn...yavaş yavaş yavaş yap kaptırma kendini savaşma eşyalarla canumsırnaşık şey

kapatmıycam ama yazamıycam canım ara ara bakacam
yavaş yavaş yaparım zati aceleye mahal yok ...ilk defa içime sinen bi ev rahaaat rahaaat yerleşirim artıkkaydirigubbakcemile5

oyyy yerim seni ben .unutulmadın canım benim ben birazda listeyle ilgileniyorum ya ondan .kızlar benide ekleyin diye yazıyolar sonra onları eklemezsem küsüyolar onları takip etmeye çalışıyorum çoğu zaman .ama sen aklımdasın tatlı kuşum . b u arada çok sevindim sonçlara .ben de nisanın 6 sında hem kontrol hem de 2 li test için gidicem .

canım benim sağol. hayırlısı canım güzel sonuçlar alman dileğiyle:1hug:biz ikili test olduğu gün hareketlerinide gördük:nazar:. eşime diyorum biran önce gitsekte yine görsek diye. sende inşllah bebişinin hareketlerinide görürüsün gittiğinde.

aaaaaaayyyyyyy çok yoruldum topiği oku oku canım çıktı valla yarım saattir burdayım,senağlama
vildancım,citosum,hakcam,tatlibebek,nilüfer,beryal ,melike ve ismini sayamadığım diğer arkadaşlarım hepinize günaydınlaaaarr.
nasılsınız bugün bakalım .kaydirigubbakcemile3

merhaba saracım ..bebeişim büt6ün geçmişi ben artık heç okumuyorum valla geçmişi oku oku bütün enetjim gidiyor..
bikaç sayfa öncedende okuyup başlayınca yakalıyosun gündemi:roflol:

hoşbulduk citosum cidden öyle diyom ki ta başta böyleyse bu ağırlaşınca büyüyünce napcaz ya biraz iş yapıyom oturuyom
annemle tlfda konuşurken diyo nerde koşuyon diyolar bana
koşmaya gerek yok otuturken bile nefes nefeseyim
Allah yardımcımız olsun canlarım benim olsun bebişlerimiz gelsinde yorgunluğa razıyım ben

tatli bebek nasılsın cnm gelmiyosun artık buralara valla,geçen citosada söyledim yaa kansızlık yapıyomuş yorgunluk halsizlik doktorunuza söyleyin kan hapı falan verir .o bendede var gidicem dr. yemek yerken yoruluyorum valla bende:1shok:

vildancım yakın olsak yardıma gelirdik canım...beryalin dediği gibi bu kadar kişiyiz bir cırpıda bitirirdik.

seninde dediğin gibi içine sinen bir ev Allah güle güle oturmak nasip etsin. tatlı telaş bunlar...

merhaba saracım ..bebeişim büt6ün geçmişi ben artık heç okumuyorum valla geçmişi oku oku bütün enetjim gidiyor..
bikaç sayfa öncedende okuyup başlayınca yakalıyosun gündemi:roflol:

slm cnm napıyosun iyimisinhihoyyyt .haklısın valla yaa ben daha dün akşam burdaydım sabaha kadar dolmuş,2 gündür olmayanlara allah kolaylık versin yani.

kapatmıycam ama yazamıycam canım ara ara bakacam
yavaş yavaş yaparım zati aceleye mahal yok ...ilk defa içime sinen bi ev rahaaat rahaaat yerleşirim artıkkaydirigubbakcemile5

şöyle istediğin sevdiğin evede yerleşmesi zevkli oluyo be temizliği yapıldımı tertemiz eve rahat rahat yerleşirsin bence zevkle dediğin gibii...
bende evime çok rahat yerleşmiştim herşey yerini bikerede buldu valla...bidaha yerini değiştirmedim bile...

canım benim sağol. hayırlısı canım güzel sonuçlar alman dileğiyle:1hug:biz ikili test olduğu gün hareketlerinide gördük:nazar:. eşime diyorum biran önce gitsekte yine görsek diye. sende inşllah bebişinin hareketlerinide görürüsün gittiğinde.

inşallah ya bende çok merak ediyorum daha 2 hafta önce gittik kontrole ama yine görmek istiyorum .birde hep merak içindeyim ya çok kafama takıyorum acaba bişey mi oldu diye düşünmekten kendimi alamıyom ne yapmalıyım ki senağlama:uhm:

günaydın hakcam nasılsın görüşemedik yoktun dün galiba yada denk gelmedik bebiş nasıl yormuyo dimi seni:emir_bebek:

saracım dün sabah birara girdim,daha sonra evde işim vardı diye çıktım. sonrada komşum çağırdı oraya gittim,yürüyüşe çıktık hava güzeldi.dönünce yemek yaptım,sonrada yorgunluk çöktü akşamda uyumuş kalmışım. ama sabah hemen girdim topiğe aklım burada kalıyorkaydirigubbakcemile3. bebişte iyidir umarım canım. 9 Nisan'da kontrolümüz var kısmetse... sen nasılsın?

TARıH : 18.03.2009 SAAT : 10:00

HAMıLE LıSTESı

ıSıM____________________ SAT

1.okyanus: _______________28 KASIM
2.hakca : ________________12 ARALIK
3.Çıtos2903 :______________10 OCAK
4.beryal: _________________12 OCAK
5.bırcan:__________________25 OCAK
6.belenay :
7.sÜprız_mucıze : __________6 OCAK
8.ıNTERHAT:
9.merve_85: ________________6 ŞUBAT
10.ÖZLEMıMSıN: ___________ 9 ARALIK
11.tatlibebek :_______________13 ŞUBAT
12.mervevatan:
13.kardelen_32:_____________10 ŞUBAT
14.missmiss : _____________

UMUT LıSTESı

1.VıLDANGEL
2.SARA
3.SANALEM
4.PANCUBEN
5.DOLUNAY_ESRA
6.MAAT
7.RUFEYDE SERRA
8:ROZALıN
9:KK70:ıL-NUR
10.HLYMMS
11.lucian
12.nilüfer79
13.pinkrose
14. yeb2004
15.sumos23
16.benbilirim
17.dyd
18.kurnaz
19.sessizdeniz
20.alin
21.yadel
22.ezgicik
23.eylull
24.pingu................... aramıza hg canım
25.funda41 ...............aramıza hg canım
26.selra
27.huzeyfe
28.smhsmh
29.yosun2003
30.orays
31.butha...............aramıza hg canım
32.ozle_mm..........aramıza hg canım
33.ESCALES:......aramıza hoş geldin
34.bilgen35..........aramıza hg
35.tatl : ...............aramıza hg
36.SivriBiber: ........aramıza hg
37.NAZ87 : ..........aramıza hg
38.melike25:
39.burcinn:
40.hayrun:

KIZLAR LıSTEYı YENıLıYORUZ YENı LıSTE BU

inşallah ya bende çok merak ediyorum daha 2 hafta önce gittik kontrole ama yine görmek istiyorum .birde hep merak içindeyim ya çok kafama takıyorum acaba bişey mi oldu diye düşünmekten kendimi alamıyom ne yapmalıyım ki senağlama:uhm:

canım benim sağlıkla göreceksin bebişini inşallah. hepimizin düşüncesi ama pozitif düşünelim ki herşey güzel olsun. anne ne kadar rahat olursa bebeğede yansıyor çünkü:1hug:

:1hug:
aaaaaaayyyyyyy çok yoruldum topiği oku oku canım çıktı valla yarım saattir burdayım,senağlama
vildancım,citosum,hakcam,tatlibebek,nilüfer,beryal ,melike ve ismini sayamadığım diğer arkadaşlarım hepinize günaydınlaaaarr.
nasılsınız bugün bakalım .kaydirigubbakcemile3

günaydın saracım hoşgeldin:1hug:

vildancım yakın olsak yardıma gelirdik canım...beryalin dediği gibi bu kadar kişiyiz bir cırpıda bitirirdik.

seninde dediğin gibi içine sinen bir ev Allah güle güle oturmak nasip etsin. tatlı telaş bunlar...

saol canım ama ben size kıyamam hamile hamile ....düşünmen yeterli cnm benim:1hug:

şöyle istediğin sevdiğin evede yerleşmesi zevkli oluyo be temizliği yapıldımı tertemiz eve rahat rahat yerleşirsin bence zevkle dediğin gibii...
bende evime çok rahat yerleşmiştim herşey yerini bikerede buldu valla...bidaha yerini değiştirmedim bile...

ev istediğim gibi çok şükür yepyeni:lepi:
salona koyacağım köşe takımım biraz küçük içinde kaybolacak herhal-tatlicadiarzu-

X