Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hoşbulduk diloşşşş..
senin un kurabiyenin tarifini aldım gücel oluyomu kızzz....
canım çekti yapıcem hafta sonu işallhhh..
sağğolll tarif içinn:1hug:
Çok güzel oluyo canım valla uzun uğraşlardan sonra anca ayarladım ne ne kadar katılacak tarif tamdır yani güvenebilirsin övgülere hazır olkaydirigubbakcemile3
Unu iyi ayarla ama çok fazla sert yapmakaydirigubbakcemile5

tamam canım öle yapcam..bende nişastalı yapıyorumda onun unuda fazla koyunca olmuyo az koyucada dağılıyo..ona koyduğum gibi ayarlarım..elime yapışması gittimi tamamdır ...okkiii..
sağol hayatım eline sağlık seninde

Afiyet olsun canım birde damla çikolatalı pudigli kurabiye ekledim onuda deneyebilirsin oda çok güzel oluyo

çocuk istemiyonmu canım sen nasılsa rahat bırak adamıkaydirigubbakcemile3
Millet kimisi ister adam oralı olmaz kimiside böyle adamdan korkarsırnaşık şey

ayy asıl ne anlatıcam bak kurabiye tarifine dalınca unuttum...
bizim yanda bi işyeri var komşu yanii.orda çalışan bayan geldi hamileymiş....
ama aldırcam diye kafasına koymuşş....nasıl üzüldüm yaaa...aldırma diyorum ..yok kocası hayırsızmışta bilmemne ...adam gibi korunsaydın ozaman...yaa ne bilim biz bukadar uğraşırken...valla hamileyimdir diye merdivenleri bile hoplaya zıplaya çıkıp inmiyorum ))))hehe)))
valla dikkat ediyorum içten içe...yarabbim bize verseydi ya keşke ...yüne yüce rabbim herşeyin doğrusunu bilir...işte ölee kızlarrr

çocuk istemiyonmu canım sen nasılsa rahat bırak adamıkaydirigubbakcemile3
Millet kimisi ister adam oralı olmaz kimiside böyle adamdan korkarsırnaşık şey

haklısın valla
memnunum cnm ben kocamdan
ole daha zor tabı ısteksız olması
aman amna Allah korusun o ne zaman ısterse zaten ben kıyamıyorum ona

Afiyet olsun canım birde damla çikolatalı pudigli kurabiye ekledim onuda deneyebilirsin oda çok güzel oluyo

aaaa..onu görmedim bak..onuda alayım hayatım hemen..dğişik bişiye benziyor pudingli falan...ok canım alıyorum ..tesekkürlera.s.

kızlar benım pazara cıkmama lazım cook optum sızlerı
tarıfı unutmayın yazmayı ben okurum

çok haklısın canım ya o da onun sınavı umarım hataya düşmez ne diyimfisfisfis

sağ tarafta puanlarımın üstünde yemek tarifi yazar orayı tıkla canım
diğer tarifimde yemek tarifleri bölümünde

yapmıştık geç kaldın canım ama yeniden başlayabilirizsırnaşık şey

iyiym bende dilnurcum biraz iş biraz topik bölee dolanıyom.olsun yeniden yaparız. benim kocada hlyms inki gibi değil valla olmasını isterim nekadar çok okadar çok bebiş şansı( birazcık sıkıştırıyorum galiba):mymeka:

kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…