Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

cnm napıyım gitmemde biliyrsun sınav işte.bugunde olursa olur olmazsa koçişe bişey dıyemem artık.ama dılnur bu belirti bende daha önce olmamıştı yanı bu kadar değildı bu su dökulmus gibi diğerı daha kıvamlı değilmı yumurta belirtısı olan.cok üzğünüm bu aydamı olmıcak yaaaaa:ecrin_bebek:
İyi ya işte güzelim tutmuştur belki tabi dünde çalıştıysan daha büyük ihtimal:jeyyar::jeyyar:
Hem bu yumurtlama işi belli olmuyor bazı kadınlar adetten önce bazılarıda adetten sonrada yumurtlayabiliyormuş seninde öyle olmuşsa tutmuş olabilir canım inşallahda tutmuştur:CüvCüv:

Hemen gitmişin be canım yetiştiremedim cevabı neyse sana başarılar canım Allahım hakkında hayırlısını nasip etsin:Saruboceq:

İYİ GECELER CANIM, YA SENİ BEN ÇOK DERTLİ VE ÜZGÜNMÜŞSÜN GİBİ HİSSEDİYORUM. ÖYLE ALGILIYO ALGILARIM :) eğer öyleyse o kadar çk canını sıkma, herşeyin bi çaresi vardır. bak burası ne güzel işte, güzel vakitler geçiriyosun
Özlemcim ben öyle dertli kederli bir insan değilim merak etme öyle kendimi yiyip bitirecek bir psikolojim yok çok şükür sadece arada bir duygu sömürüsü yapıyom okadar:jeyyar::jeyyar:
ŞAka bir yanada gerçekten öyle değilim sadece arada biraz dertleşmek iyi geliyo burda çok mutluyum canım:1hug:a.s.

benımde canın sıkkın bugun yaa
dr agıtttım yumurtalara bakıcaktı bugun
solda 1 tane guzel varmıs sagda da olması lazım dedı ama var demedı klomende bu sabah bıttı acaba tam etısını gosteremedımı yanı ben oledusndum dr cuma yıne gel dedı

benımde canın sıkkın bugun yaa
dr agıtttım yumurtalara bakıcaktı bugun
solda 1 tane guzel varmıs sagda da olması lazım dedı ama var demedı klomende bu sabah bıttı acaba tam etısını gosteremedımı yanı ben oledusndum dr cuma yıne gel dedı
canını sıkma canım ya dün çok enerjiktin bugün hemen çöküverdinmi yakışmadı sana:eek:klava:

hlymm süzülme hayatım..işte bitanesi olgunlaşmış..yanii o yumurtayla hamiş kalabilirsin...kaçtane olacaktı kii zaten ..sağlıklı bitane yumurta yeter..ya zaten benım bildiğim bir ay bitaraftaki olgunlaşıp çatlıyo bi ayda öteki taraftaki...
yani iki tarafta aynı anda büyümüyor kii...sen yanlış anlamış olabilirnisin hayatım

canını sıkma canım ya dün çok enerjiktin bugün hemen çöküverdinmi yakışmadı sana:eek:klava:

nazar deydı bana dun aksam eve gıdıp yemek yıyınce olu gıbı yattım
bu aralar pekmez yemedın formum bozuldu aksama takvıye yaparız

süzülme yazmışım oardon hayatım yasırnaşık şey
üzülme diyecektim:eek:

nazar deydı bana dun aksam eve gıdıp yemek yıyınce olu gıbı yattım
bu aralar pekmez yemedın formum bozuldu aksama takvıye yaparız
sen onu bunu bırak o tek yumurtanın kıymetini bil çalışmalara hız ver:jeyyar::jeyyar:
Pekmezinde bunu faydası olabilir tabisırnaşık şey

hlymm süzülme hayatım..işte bitanesi olgunlaşmış..yanii o yumurtayla hamiş kalabilirsin...kaçtane olacaktı kii zaten ..sağlıklı bitane yumurta yeter..ya zaten benım bildiğim bir ay bitaraftaki olgunlaşıp çatlıyo bi ayda öteki taraftaki...
yani iki tarafta aynı anda büyümüyor kii...sen yanlış anlamış olabilirnisin hayatım

oylemı oluyomus bılmıyodum belkı yanlıs anlamısımdır ama klomen ne zaman bıttı dıye sordu ben de bu sabah deyınce cuma yıne gel dedı bende ole dusundum cuma nıye gel dedı acaba catlıyomu dıye bakıcak acaba ooofff cok kafam karısık

cumaya kadar ılıskı olabılır mı acaba zaten kocışe hayır dıyemem hıc acımaz dedıgını yapar
zaten ole bole derken bugunlerde gecıcek bende bu ay havamı alcam

cumaya kadar ılıskı olabılır mı acaba zaten kocışe hayır dıyemem hıc acımaz dedıgını yapar
zaten ole bole derken bugunlerde gecıcek bende bu ay havamı alcam
anaaa yandın ozamankaydirigubbakcemile3
Doktorun böyle bir uyarı yapmadıktan sonra ne sakıncası olcakki canım:nazar:

ozamanda yumurta çatlamışmı diye bakacak bence ..çatlamadıysa iğne yapıyorlarmış çatlıyormuşş..
bide sizee demedimi çalışın diye ...
dr.lar öyle diyo yumurta olgunsa çalışın şugünler yine gittiğinde bakıyo çatlamışmı diye...
bence cumaya kadar hababam çalışın tatşşşş

X