Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hb... canım ya bir türklü denk glemedik bu ara iyisin dimikaydirigubbakcemile3
evet canım ya ben geldim sen gittin sen gittin ben geldim hesabısırnaşık şey
Neyseki yakaladım:jeyyar:
iyiyim canım adet olmayı bekliyom bakalım hala tık yok:sm_confused:
Senden nbr:1hug:

a..s... canım okuyorum geçmişi gnelde ama gözümden kaçtı sanırım kusura bakma canı ya hakkını helal et iyiyim çok şükür sen nasılsın yegenim nasıl:CüvCüv:

bizde iyiyiz şükür canım sen doktora gitcektin ne oldu merak ettim seni :CüvCüv::1hug:

selam ben yeni uye bende artik hamile kalmak istiyorum ama benim adet duzensizligim. en son aralik ayinin son haftasi gordum regl simdi mart 17 hala tik yok bir bucuk ay oncee test yaptim negatif cikti doktora gitmek istemiyorum cunku iki ay once gittim doktor adet duzensizligin var baska bir problem yok dedi oyyyy ooooyyy

evet canım ya ben geldim sen gittin sen gittin ben geldim hesabısırnaşık şey
Neyseki yakaladım:jeyyar:
iyiyim canım adet olmayı bekliyom bakalım hala tık yok:sm_confused:
Senden nbr:1hug:

iyiyim bende saabahtan kurs vard sonradaa gün vardı şimdi geldim hemen pcnin başıına kuruldum:dance:

bendensin canımkaydirigubbakcemile5
Doktor benide aynen öyle sepetledikafamçokkarıştı

arkadaslar bir sey soracam uc ay olacakadetim gelmedi karnim sis vebelim agriyor acaba hamile olabilir miyim test yaim mi ama umutsuzum bir bucuk ay once negatif cikti(idrar testi)

alin hoşgeldin canım nasılsın iyisindir inşş...belenay nasıl gelmiyomu artık buralara..
dilnurcum hoşbuldum tatlımm..
vildan nasıl çıktı tahlilin ne dedi dr..??

bizde iyiyiz şükür canım sen doktora gitcektin ne oldu merak ettim seni :CüvCüv::1hug:

sorma canım ya reglin 3. günü 24 mmlik bir yumurtam varmış stresten dolayı geç yumurtluyorum yada yumurtlama olmuyormuş bu ay dogum kontrol hapı verdi o kacaman yumurtanın kiste dönüşmemesi için önümüzdeki aylarda bakıcaz artık olmazsa aşılama yaparız dedi hakkımda hayırlısı olur inşallah bir an önce bende bebişime kavuşurum dua et arkadaşım......

canım kafana takma bukadar olur seninde bebişin hiç merak etme zamanı vardır ben hergün burdaki arkadaşlar için dua ediyorum tatlım:Saruboceq:

meraba ben yeni katıldım.İnsan bebek sahibi olmak isteyip olamıyorsa sıkıntı çekiyor.tedaviler uzun ve sıkıcı

arkadaslar bir sey soracam uc ay olacakadetim gelmedi karnim sis vebelim agriyor acaba hamile olabilir miyim test yaim mi ama umutsuzum bir bucuk ay once negatif cikti(idrar testi)
Bence doktora git canım benimde idrarda bişey çıkmamıştı kanda çıkar dedim onda da çıkmadı ama hala adette olmuyordum doktora gittim bir iğne yazdı onla oldum -tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…