Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

iyiym bende dilnurcum biraz iş biraz topik bölee dolanıyom.olsun yeniden yaparız. benim kocada hlyms inki gibi değil valla olmasını isterim nekadar çok okadar çok bebiş şansı( birazcık sıkıştırıyorum galiba):mymeka:
Benimkide ayın 6.sından beri dokunamıyo bana ara kanama yaşadım ya belki hamileyimdir bişey olur diye sıkıyo kemerleri garibimkaydirigubbakcemile3
Çocuk istiyolarsa onlar da çalışacak mecbur yoksa bütün emeklerimiz kürlerimiz boşa gider bunca emek boşa verilimi canım öyle değilmi:dance:

yok canım ben burdayım tek boş gezenin boş kalfası benim galiba kaç saat kök gibi oturuyom bu pc nin başındadelikafadulden

Benimkide ayın 6.sından beri dokunamıyo bana ara kanama yaşadım ya belki hamileyimdir bişey olur diye sıkıyo kemerleri garibimkaydirigubbakcemile3
Çocuk istiyolarsa onlar da çalışacak mecbur yoksa bütün emeklerimiz kürlerimiz boşa gider bunca emek boşa verilimi canım öyle değilmi:dance:

eeee cnm ara kanaman yumurtladıktan sonramı oldu,heralde sıra bizde sıkıştırcaz hep onlarmı istiycek yahu...:mymeka:

yok canım ben burdayım tek boş gezenin boş kalfası benim galiba kaç saat kök gibi oturuyom bu pc nin başındadelikafadulden

citos dinlencem dedi,vildoş perde bakcam dedi,ben çalışıyorum işede bakmam gerekiyo yanı herkes kaçtı anlıyacağın napalım denk geldikçe görüşcez artık siz pek güzel gecede konuşuyorsunuz benim evde yok pc o yüzden paşa paşa sabah geliyorum:1hug:

aynen canım ya tavuk gibikaydirigubbakcemile3
tam 19.gün oldu canım acaba yumurtlama kanamasımıydı neydi bilmiyorum 1gün sürdü geçti bugün 30.gündeyim kendime biraz gecikme payı verdim hemen ümitlenmiyorum çünkü pek bir belirti yok:nazar:

bende çıkayım artık mesai bitiyo toparlayayım işleri cnm görüşürüz tekrar yarın kaydirigubbakcemile

aynen canım ya tavuk gibikaydirigubbakcemile3
tam 19.gün oldu canım acaba yumurtlama kanamasımıydı neydi bilmiyorum 1gün sürdü geçti bugün 30.gündeyim kendime biraz gecikme payı verdim hemen ümitlenmiyorum çünkü pek bir belirti yok:nazar:

cnm inşallah öyledir 14. gün tam döllenip 3-4 gündede yerleşiyomuşya aşağı yukarı öyle olmuş inşallah hadi hayırlısı:CüvCüv:

inşallah canım ama diyorum ya pek ümitli değilim
hadi sanada güle güle canım
kolay gelsin canım

citos ve nilüfer sizleride gördüm benden kaçmazzz. cnm herkese iyi akşamlar diliyorum .hlyms in dediği kadar varım galiba sositososito cırcır böceği gibi oldum çok konuştum:teselli:Şeniz

slm kızlarrrrrrrrr . bugün çok mutluyum.aynı zamanda korku ,endişe,sevinç bi sürü duygu var içimde:eek: . sabah gebelik testi yaptım ve hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:sm_cool::teytey::dance::lepi::sm_cool::eek::ecrin_bebek::emir_bebek:
allah ım isteyen herkese sağlıklı bebekler nasip etsin inş en kısa zaman da:Saruboceq:

hg rufeydecim sonunda buluşabildik bak yine gidiyordum seni gördüm gidemedimŞeniz

citos ve nilüfer sizleride gördüm benden kaçmazzz. cnm herkese iyi akşamlar diliyorum .hlyms in dediği kadar varım galiba sositososito cırcır böceği gibi oldum çok konuştum:teselli:Şeniz

canım sanada iyi akşamlar yarın görüşürüz bıcırığım benimŞeniz

slm kızlarrrrrrrrr . bugün çok mutluyum.aynı zamanda korku ,endişe,sevinç bi sürü duygu var içimde:eek: . sabah gebelik testi yaptım ve hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:sm_cool::teytey::dance::lepi::sm_cool::eek::ecrin_bebek::emir_bebek:
allah ım isteyen herkese sağlıklı bebekler nasip etsin inş en kısa zaman da:Saruboceq:
Amin canım Allahım tüm isteyenlere versin sanada hayırlı olsun Allah kucağına almayı nasip etsin:Saruboceq:

tebrikler kardelen 32 Allah hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin inşallah:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

X