Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

anammmmmmmmmmmm kız dur böyle haber birden bire verilirmi bak hamileler var .kalbimize indirecen ...şaka şaka çok sevindim tatlım tebrik ederim hemen listeye hamiş bölümüne eklim seni.sat tarihin ne?

cnm allah iyi kaynanaya düşürsün valla kötüsüde pek fena bişey ,çok şükür benim kaynanam çok iyi allah nazardan saklasın.valla kadın ağzıma zorla yemek sokcak nerdeyse :teselli:

citos2903 kullanıcısından alıntı
günaydın tombişim nasılsın bugün

BERYAL iyiyim kuşum ne yapim .kociş işe gitti bende kahvaltımı yaptım hemen geldim topiğimize.neler yapıyosun anlat bakim .ben dün gezdim walla.uzun zamandır çıkmıyordum hep yatıyordum ama cumartesi ve dün baya gezdim .dün gittim saçlarıma fön çektirdim süslendim sonra arkadaşıma oturmaya gittim .ordan da başka arkadaşıma geçtim akşam 7 de geldim eve. bodrumda hava çok güzel bahar geldi resmen güneşli olunca hava canım artık yatmak istemiyo.kalkıyorum artık yavaş yavaş yürüyorum .önceden bir şey olucak diye korkuyordum şimdi istirahat dönemi de bitti bu hafta artık özgürüm.bu arada 2 li test için araştırma yaptınmı.devlet hastanesi yapıyormu acaba? ben nisanın 6 sına randevu aldım.hem kontrol hem 2 li test olucam hayırlısıyla.o zaman 12 hafta bitmiş olacak tam zamanı yani.sen ne zaman gidiyorsun kuşum

--------------------------------------------------------------------------------

cnm allah iyi kaynanaya düşürsün valla kötüsüde pek fena bişey ,çok şükür benim kaynanam çok iyi allah nazardan saklasın.valla kadın ağzıma zorla yemek sokcak nerdeyse :teselli:

anam hiç öle göremedim ben walla.bizde kalıyo 6 ay yemek bile yapmaz .dün gezmeye gittim sabahtan yaptım herşeyi öle çıktım .yıksa elini sürmez.aman takmıyom ben aratık bu yaz bide hamileim bak neler yapacam ona.birde masrafa sokucam bir sürü ohhh canıma değsin aldırcam bebeğin tüm kıyafetlerini :jeyyar:

kızlar ben şimdilik çıkıyorum kociş gelecek kahvaltıya kaydirigubbakcemile
yakalanmayım kızıyo burda fazla vakit geçiriyomuşumda-tatlicadiarzu-:mymeka:

çitos sana sabahta birşeyler yazdım cevap vermedin bak yine getirdim bu sayfaya

o arsız ise eğer cnm sende onu bastırcan tabi başka çare yok.aynı evde çok zor be güzelim 6 ay çok baya:teselli:

kızlar ben şimdilik çıkıyorum kociş gelecek kahvaltıya kaydirigubbakcemile
yakalanmayım kızıyo burda fazla vakit geçiriyomuşumda-tatlicadiarzu-:mymeka:

güle güle cnm kocişle ilgilen biraz yoksa hemen cazz yapıyolar.:mymeka:

BERYAL BENİ OKU BERYAL BENİ OKU BERYAL BENİ OKU:enbuyukkk:şutarafagittisırnaşık şeysırnaşık şey

o arsız ise eğer cnm sende onu bastırcan tabi başka çare yok.aynı evde çok zor be güzelim 6 ay çok baya:teselli:

evet baya çok önceden çalışıyordum şimdi evdeyim daha da bi yüz göz olduk.walla çok arsız hiç ilgilenmiyo evle yemekle falan ...ancak kızının kızına dantel yapıyo bütün gün .bu kızda hamile yardım edim falan yok .

VİLDOŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ çabucak gelllllllllllll günleri boşuna geçirmeyem taşınınca göremiycem zati gidesiye kadar bol bol konuşam kimseye randevu verme :çok üzgünüm:

çitos bu arada
11 ve 14 haftalar oluyomuş 2li test ense kalınlığına burun kemik yapısına bakılıyormuş ve kan testi oluyomuş kuşummm kaydirigubbakcemile5

--------------------------------------------------------------------------------

TARıH : 17.03.2009 SAAT : 11:10

HAMıLE LıSTESı

ıSıM____________________ SAT

1.okyanus: _______________28 KASIM
2.hakca : ________________12 ARALIK
3.Çıtos2903 :______________10 OCAK
4.beryal: _________________12 OCAK
5.bırcan:__________________25 OCAK
6.belenay :
7.sÜprız_mucıze : __________6 OCAK
8.ıNTERHAT:
9.merve_85: ________________6 ŞUBAT
10.ÖZLEMıMSıN: ___________ 9 ARALIK
11.tatlibebek :_______________13 ŞUBAT
12.mervevatan:
13.kardelen_32:_____________10 ŞUBAT

UMUT LıSTESı

1.VıLDANGEL
2.SARA
3.SANALEM
4.PANCUBEN
5.DOLUNAY_ESRA
6.MAAT
7.RUFEYDE SERRA
8:ROZALıN
9ıL-NUR
10.HLYMMS
11.lucian
12.nilüfer79
13.pinkrose
14. yeb2004
15.sumos23
16.benbilirim
17.dyd
18.kurnaz
19.sessizdeniz
20.alin
21.yadel
22.ezgicik
23.eylull
24.pingu................... aramıza hg canım
25.funda41 ...............aramıza hg canım
26.selra
27.huzeyfe
28.smhsmh
29.yosun2003
30.orays
31.butha...............aramıza hg canım
32.ozle_mm..........aramıza hg canım
33.ESCALES:......aramıza hoş geldin

KIZLAR LıSTEYı YENıLıYORUZ YENı LıSTE BU

Son düzenleme:
slm arkadaşlar bende varım her ay umutla bekliyorum bakalım rabbim ne zaman nasip edecek bizlerede...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…