Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Vildancım çok geçmiş olsun. Allah iyilik versinde 2. yi çabucak kucağına al. Annenede çok geçmiş olsun tekrar. Sana baban ev almamışmıydı niye tekrar kiraya gidiyosun.

izmir'den yazıyorum . şuan iş yerindeyim fatura kesiyorum arada sizede yazıyorum 16 haziranda tam iki senelik olacak evliliğime. bebek konusu ise dediğim gibi yeni düşünmeye başladık.

benim kusuruma bakmayın emiia.s ben işyerindeyim ya biraz iş biraz topik yapıyorum

izmir'den yazıyorum . şuan iş yerindeyim fatura kesiyorum arada sizede yazıyorum 16 haziranda tam iki senelik olacak evliliğime. bebek konusu ise dediğim gibi yeni düşünmeye başladık.

canım doktora gittinmi hiç kontrol için bir problem yok dimi fisfisfis

canım doktora gittinmi hiç kontrol için bir problem yok dimi fisfisfis

ocak ayında gittim simir testi idrar tahlili kan ahlili falan aldılar bunlarda sorun yoktu adetin üçüncü günü gel birde hormon testi yapalım dediler onada gidemedim hep pazar gününe yada yıl başına denk geldi gidemedim. eğer adet olursam umarım tabi pazara gelmezse gideceğim buay birde ona baksınlar::1no2:

aynen kızlar bende arada yazıcam bir yandan arastrma yapıyorum cıtos iyilştınmı

sağolasın cnm ben iyiyim şimdilik şükür benim velet bi yaramazlık etmezse tabiii sırnaşık şeysırnaşık şey
canım şu ruh halini değiştirsen diyorum sen kimsesizmisin bak kapı gibi dostların var burda :enbuyukkk:

vildan çitos beryal benbilirim hakça yeb tatlı bebek merve85 ve ismini yazamadıklarım nasılsınız bakalım?
geçmişi okuyamadaım ne çok yazmışınız ne var ne yok bana bi özet geçiverin barii-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-
hamişler bebişler nasıl üzüyolarmı bakiim annişleri?

X