Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

pamuk eller replere sara repi haketti canım çok güzel fıkralar gülmekten karnım acıdı:roflol::roflol::roflol:

evet canım şu an 9 + 1 olduk yani 10 haftaya girdik teyzesi büyüyos.inşallah hayırlı haberler alırız testlerden de .nisanın ilk haftasi gidicem

süper yaasırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

öyle güzel yazııyorsunuz ki sanki herkes birbirini tanıyor

canım sen yenimi katıldın aramıza yada benmi tanışmadım senle? biraz kendinden bahsedermisin?kaç yıllık evlisin kaç yaşındasın tedavi gördünmü yada görüyonusun?

Son düzenleme:
beryalim rüyamdaki bebek çok tatlı sanki rüyamda gerçek gibi yüreğimde hissettim çok değişik bi duygu

canım allah sana gerçeğini nasip etsin inşallah .ama bir şey diyimmi bende hamile olduğumu öğrenmeden bir kaç gün önce havuzda 2 tane bebekle yüzüyordum öyle gördüm kendimi.hayır olsun inşallah rüyan

vildoş ve osmaniye gördüm sizi boşuna saklanmayın ....hehehhhh sobe sobe yakalandınız

yeni katıldım diyeyim beryalcim 1.5 yıllık evliyim eşimle ocak ayından beri çocuk düşünüyoruz bu ay ikinci ayımız. sadece bir kere doktora gittim oda hani çocuğa niyetlenirsek bir sorun varmı yokmu diye allaha şükür şuan için bir sorun yok gibi artık gelecek aylarda ne olu ne biter onu kestiremiyorum.

inşallah hayırlara vesile olur,rüya ama güzeldiŞeniz:teselli:

günaydın nabersiniz kızlarım benim
beryal ...hakca... sara iyi dilekleriniz için teşekkürler kızlar
sara allah sanada nasip etsin cnm gönlüne göre bi ev
bende kurtuluyorum nihayet bu hurda evden yuppii

citosum sen ne üzülüyon kıs alır kociş netsiz ben dursam o duramaz zati bilmiyonmu bizi

sara beslenmeme niye dikkat edecemki...endometriusmudur ne karın ağrısıdır ..odamı beslenmeyle alakalı

hoşgeldin ezgicik ,osmaniye nasılsınız hımmm seni unuttum escales sende hg.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…