Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

citos hiç zorlanmazsın cnm evi bulmaya buyur gel beklerim heee:jeyyar:

kız bi dur adamla telefonda konuştuk evi tutuyoruz dedik herşey tamam bide bugün yüz yüze konuşsunki kocişim ondan sonra evi toplamaya başlayım hemen

yeni katıldım diyeyim beryalcim 1.5 yıllık evliyim eşimle ocak ayından beri çocuk düşünüyoruz bu ay ikinci ayımız. sadece bir kere doktora gittim oda hani çocuğa niyetlenirsek bir sorun varmı yokmu diye allaha şükür şuan için bir sorun yok gibi artık gelecek aylarda ne olu ne biter onu kestiremiyorum.

hoşgeldin tekrar aramıza.canım adet gününün ilk gününü 1 diye saymaya başla adet olduğun günden itibaren 10 ve 22 inci günler arası gün aşırı ilşkişye girin .ama hergün değil . çünkü her kadının yumurtlama günü faklı olduğu için bu tarihler arası yumurtlama gününün daha rahat yakalarsın. mesela .adetinden sayınca 10 uncu gün gir 11 girme 12 gir 13 girme yani gün aşırı ve eşin ilişliden 1 saat önce az şekerli sade nescafe içsin .faydası oluyo.ve ilşki sonrası hemen yataktan kalkma yat sırt üstü .hemen duş alma.

citos hiç zorlanmazsın cnm evi bulmaya buyur gel beklerim heee:jeyyar:

kız bi dur adamla telefonda konuştuk evi tutuyoruz dedik herşey tamam bide bugün yüz yüze konuşsunki kocişim ondan sonra evi toplamaya başlayım hemen

heee gelirim tabiiii gelememmi sanıyon benim ne çatlak oldumu bilmiyon galiba sırnaşık şey
nasıl ev güzelmi bari kirası kaç sobalımı kaloriferlimi cevap ver şimcik :icecream:

günaydın nabersiniz kızlarım benim
beryal ...hakca... sara iyi dilekleriniz için teşekkürler kızlar
sara allah sanada nasip etsin cnm gönlüne göre bi ev
bende kurtuluyorum nihayet bu hurda evden yuppii

citosum sen ne üzülüyon kıs alır kociş netsiz ben dursam o duramaz zati bilmiyonmu bizi

sara beslenmeme niye dikkat edecemki...endometriusmudur ne karın ağrısıdır ..odamı beslenmeyle alakalı

inşallah vildancım.cnm beslenmeyle çok değil ama yinede sen sağlıklı beslen onunlada ilgisi mutlaka olur .özellikle bu dönemlerde:1hug:

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

vildoşum saram ve çitosum canlarım beni sormuşsunuz ben iyiyim allaha şükür yani ishalim kesildi ama şimdide göğüslerim çok acıyo.sızlıyo.doktora sordum normal dedi.bu dönem olur sızlama dedi.ama ara ara çok sızı yapıyo.bunun dışında iyiyim. bugün çarşıya çıktım az önce geldim eve kendime iç çamaşırı aldım .kızlar kom marka hamilelik sütyeni çok rahat tavsiye ederim.birde doğumda giyerim diye gecelik ve sabahlık takımı aldım.şimdi çok erken ama sezon sonu diye indirime girmiş dayanamadım aldım .gecelik alınca sabahlık bedavaya geldi.bir alana bir bedavaydı.iyi oldu attım kenara.bu arada kaynanatör gidiyo artık müjde verim size nisan ayında gidiyo çok üzülüyorum.heheeee
vildangel:canım annen nasıl oldu? çok geçmiş olsun dilleklerimizi söyle ve benim için öp anneşini
sara : tatlım güzel haberlerini bekliyoruz
çitos : yafrum naber nasıl geçti günün ? bebiş nasıl?

öpüyorum hepinizi sevgi pıtırcıklarım

heee gelirim tabiiii gelememmi sanıyon benim ne çatlak oldumu bilmiyon galiba sırnaşık şey
nasıl ev güzelmi bari kirası kaç sobalımı kaloriferlimi cevap ver şimcik :icecream:

buyur gel başımla beraber beklerim
ev çok güzel yeni bina 2. kat...amerikan kapılar...laminat parke...L mutfak dolabı....falan filan işte çok güzel...kaloriferli:lepi:

niye bozuldu dün mutlu gibiydin hastalığamı canın sıkıldı canım inşaalah kötü bişi yoktur :teselli:

dün mutlu gibi değildim karışıktım ne mutlu ne mutsuz ağlamaklıydım sadece :çok üzgünüm:konuşamıyodum bile ....konu bebekten açılınca ağlıycak gibi oldum dün niyeyse....doktordan geldik evide tutunca bi hoş oldum...kolay değil 6 senedir burda oturuyodum birden mekan değişikliği zor olacak bana ...alışkanlıklarım vardı yüksek sesle müzik yoğğğ artıkk:a015:

yok ya gitmediler canım.kaynanatör 6 nisan da gidiyor çok üzgünüm hhehehe sırnaşık şey

az kalmış sık dişini yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin-tatlicadiarzu-

inşallah vildancım.cnm beslenmeyle çok değil ama yinede sen sağlıklı beslen onunlada ilgisi mutlaka olur .özellikle bu dönemlerde:1hug:

yaw evet olabilir
taşınmadan ayrıntılı şu soğan kürünü falan iyice öğreniyim onuda deniycem
1 ay sonra kontrol olunca farkı farkedecez inşallah

beryalcim annem yarın ankaraya tekrar gidiyo bi ameliyatı daha var
ondan sonra inşallah bi problem kalmıycak
eskisi gibi olamasada en azından gözünün önünü görür

çok saol cnm ilgilendiğin için :1hug:

vildoşum kusura bakma işteyimya bi yandan da işleri vardı onlarıda yapınca yavaş yazıyorum

evet vildoş az kaldı ama benim bir planım var :jeyyar::jeyyar: şimdi bende yazın karadenize onlara gidicem oğlu gelecek yurt dışından kızı gelecek yurt dışından hiç rahat vermiycem .bende gitcem onun başına şuram ağrıyo buram ağrıyo deyip çocuklarıyla bir rahat bırakmıycam kaynanatörü ..... o nasıl bu yıl annemle benibir rahat bırakmadı bende ona yapıcam yazın

günaydın kızlarrrrrrrrrr.çok mutluyum çok değişik duygular içindeyim . sevinç ,endişe ,korku,heycan... senağlamabugun sabah test yaptım pozitif çıktı hamileyimmmmmmmmmmmmmmm:lepi::teytey::dance::sm_cool::emir_bebek::ecrin_bebek::CüvCüv: allah ım isteyen herkeslere sağlıklı bebişler versin en kısa zamanda inş:Saruboceq:

beryalcim annem yarın ankaraya tekrar gidiyo bi ameliyatı daha var
ondan sonra inşallah bi problem kalmıycak
eskisi gibi olamasada en azından gözünün önünü görür

çok saol cnm ilgilendiğin için :1hug:

oyyy yerim onu gittiğin zaman öp benim ve bebeğim için anneşini.minik torunun da sana geçmiş olsun diyo de .benim nohutumda öpüyo manevi anneanesini Şeniz

evet vildoş az kaldı ama benim bir planım var :jeyyar::jeyyar: şimdi bende yazın karadenize onlara gidicem oğlu gelecek yurt dışından kızı gelecek yurt dışından hiç rahat vermiycem .bende gitcem onun başına şuram ağrıyo buram ağrıyo deyip çocuklarıyla bir rahat bırakmıycam kaynanatörü ..... o nasıl bu yıl annemle benibir rahat bırakmadı bende ona yapıcam yazın

kız senden korkulur ne fenasın sen:jeyyar:
ama misilleme yap eyi edersin anlasın nasılmış bakıyımsırnaşık şey

günaydın kızlarrrrrrrrrr.çok mutluyum çok değişik duygular içindeyim . sevinç ,endişe ,korku,heycan... senağlamabugun sabah test yaptım pozitif çıktı hamileyimmmmmmmmmmmmmmm:lepi::teytey::dance::sm_cool::emir_bebek::ecrin_bebek::CüvCüv: allah ım isteyen herkeslere sağlıklı bebişler versin en kısa zamanda inş:Saruboceq:

cnm gözün aydın çok sevindim:ecrin_bebek:
allah kucağına almayıda nasip etsin inşallah cnm:1hug:

hg.cnm çok güzel allah tamamına erdirsin inşallah nezamandır istiyordun:teytey::teytey::teytey:

canımmmm çok sevindimmmm gözün aydın :lepi:Şeniz

X