Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Günaydın arkadaşlaaar. Nasılsınız. Beryal çitos bebişler nasıl. sara senin çalışmalar masıl gidiyor

canım hg günaydın bene ve bebişim iyiyiz allaha şükür .sen nasılsın .sara adet oldu canım.bir daha ki aya inşallah .allah hepimizin hakkında hayırlısını versin.

vildancım sanada geçmiş olsun cnm. o hastalık tedavi edilebilen bi hastalık ki eğer varsa şüpheliymiş henüz.ayrıca evinde de güle güle otur aah ahh bende güzel bi ev bulsam bende çıkıcam valla .bu arada beslenmene dikkat et.:teselli:

günaydın şekerim biz iyiyiz sen nasılsın neler yapıyosun anlat bakalım .

iyim cnm sağol ,bugün rüyamda ne gördüm dersiniz :)çok enteresan rüyamda doğum yapıyorum ve elleri yumuk yumuk bir bebeğim oluyor çok mutluyum rüyamda ,birde yanlız ayıntılara girmişim rüyamda sezaryanla yapıyorum (eltim şuan hamile güya onla birlikte aynı gün yapmışız oda normal doğum şuna bak rüyamda nelerle ilgileniyorum:emir_bebek:

günaydın kız bıcırık nasılsın bakalım ŞenizŞeniz

iyiyim citosum sen nasılsın bebişte iyidir umarım geçmişe baktım çok kötüyüm deyince biran farklı düşündüm düşündüğüm gibi değilmiş çok güzelŞeniza.s.

iyiyim kuşum ne yapim .kociş işe gitti bende kahvaltımı yaptım hemen geldim topiğimize.neler yapıyosun anlat bakim .ben dün gezdim walla.uzun zamandır çıkmıyordum hep yatıyordum ama cumartesi ve dün baya gezdim .dün gittim saçlarıma fön çektirdim süslendim sonra arkadaşıma oturmaya gittim .ordan da başka arkadaşıma geçtim akşam 7 de geldim eve. bodrumda hava çok güzel bahar geldi resmen güneşli olunca hava canım artık yatmak istemiyo.kalkıyorum artık yavaş yavaş yürüyorum .önceden bir şey olucak diye korkuyordum şimdi istirahat dönemi de bitti bu hafta artık özgürüm.bu arada 2 li test için araştırma yaptınmı.devlet hastanesi yapıyormu acaba? ben nisanın 6 sına randevu aldım.hem kontrol hem 2 li test olucam hayırlısıyla.o zaman 12 hafta bitmiş olacak tam zamanı yani.sen ne zaman gidiyorsun kuşum

ohhh yarasın iyi etmişin yat yat iyice tıfıl olucaz valla kaydirigubbakcemile2
canım dünde dedimya okumadın galiba geçmişi neyse tekrar deyim bu ayın sonunda gitcez randevum o zaman canım dün fiyat sormuşun ya ben bilmiyom kaça yapıcaklar ben özele gidiyom tatlım

iyim cnm sağol ,bugün rüyamda ne gördüm dersiniz :)çok enteresan rüyamda doğum yapıyorum ve elleri yumuk yumuk bir bebeğim oluyor çok mutluyum rüyamda ,birde yanlız ayıntılara girmişim rüyamda sezaryanla yapıyorum (eltim şuan hamile güya onla birlikte aynı gün yapmışız oda normal doğum şuna bak rüyamda nelerle ilgileniyorum:emir_bebek:

canım rüyan hayır olsun inşallah.kaydirigubbakcemile5

Günaydın arkadaşlaaar. Nasılsınız. Beryal çitos bebişler nasıl. sara senin çalışmalar masıl gidiyor

iyiyim arkadaşım sağol sen nasılsın ,benim bu ay kırmızı kart bidahaki aya inşallah (yukarıda bahsettim rüyamda hallediyorum bebiş işlerini):1hug:

günaydın yebcim biz iyiyiz canım bebişimle sen nasılsın oğluşun iyileştimi kaydirigubbakcemile5

Bende iyiyim canım. Teyzesi oğlumda iyileşti okulunada başladı ama ara ara öksürüğü devam ediyor çok terleyen bi çocuk olduğu için hastalıktan kurtulamıyoruz.

Sara sende üzülme bir dahaki aya hamile kalırsın da yeni yıla 2010'a kucağında bebeğinle girersin. Ocak annesi olursun.

beryalcim ne çabuk zaman geçiyor demek ikili test yaptıracaksın hayırlı haberler alırsın inşallah

iyiyim citosum sen nasılsın bebişte iyidir umarım geçmişe baktım çok kötüyüm deyince biran farklı düşündüm düşündüğüm gibi değilmiş çok güzelŞeniza.s.

bugün iyiyim tatlım dün morelim çok bozulmuştu vildoş taşınıyoz deyince üzüldüm yinede üzgünüm ama o mutlu yeni eve gitcem diye onun mutlu olmasına seviniyom bir süre görüşemiycez ama sağlık olsun inşaalah yeni eve taşınınca hemen neti bağlanır :çok üzgünüm:
eee sen neler yapıyon yokmu bugün fıkra biraz neşelenelim :lepi:

ayyyy bende fıkra çok citosum sen iste hemen getireyim sırnaşık şey

Sarışın kadın --------------------------------------------------------------------------------

Sarışın kadın çok ağrıyan dişini çektirmek için diş doktoruna gitmiş doktora dişini çektirmek istediğini söylemiş doktorda ona sandalyeye oturmasını söylemiş. Sandalyeye oturan kadın başlamış ağlamaya;
- ''Neden ağlıyorsunuz?'' diye sormuş doktor.
- ''Doktor bey çok korkuyorum dişimi çektirmektense hamile kalmayı tercih ederim''.
Bir an duraksayan doktor başlamış beklemeye.
doktorun neden beklediğini soran kadın şu cevabı almış;
- ''Hadi artık bir karar verin sandalyeyi ona göre ayarlayacağım''...
.................................................. ..................................................

beryalim rüyamdaki bebek çok tatlı sanki rüyamda gerçek gibi yüreğimde hissettim çok değişik bi duygu:emir_bebek:

canım seni umutlandırmak istemem ama bende hamiş kalmadan 1 ay önce böyle bir rüya görmiştüm ve gerçekten bebişim geldi inşiaallah seninde yakında gelir bebişin:CüvCüv:

Sarışın kadın --------------------------------------------------------------------------------

Sarışın kadın çok ağrıyan dişini çektirmek için diş doktoruna gitmiş doktora dişini çektirmek istediğini söylemiş doktorda ona sandalyeye oturmasını söylemiş. Sandalyeye oturan kadın başlamış ağlamaya;
- ''Neden ağlıyorsunuz?'' diye sormuş doktor.
- ''Doktor bey çok korkuyorum dişimi çektirmektense hamile kalmayı tercih ederim''.
Bir an duraksayan doktor başlamış beklemeye.
doktorun neden beklediğini soran kadın şu cevabı almış;
- ''Hadi artık bir karar verin sandalyeyi ona göre ayarlayacağım''...
.................................................. ..................................................

:roflol::roflol::roflol:sırnaşık şeysırnaşık şey:roflol:

---------------------- Yanlis Mail --------------------
Adamin biri yeni ulastigi otele kaydini yaptirir.
Odasina girdiginde masada bir bilgisayar görür ve karisina e-mail atmaya karar verir.
Fakat yazdigi mesaji farkinda olmadan yanlis bir adrese gönderir....
Tam bu sirada farkli bir yerde kadin, kocasinin cenaze töreninden evine yeni dönmüstür ve bilgisayarindaki maili görür,arkadaslarindan geldigini düsündügü maili okuyunca oldugu yere yigilip kalir.
Odaya giren annesi yerde yatan kizini ve ekrandaki mesaji görür.
-Kime : Sevgili karima
Konu : Yeni ulastim.
Tarih : 16 Mayis 2004 Benden haber aldigina sasiracagindan eminim. Burada bilgisayar var ve sevdiklerimize e-mail gönderebiliyoruz. Buraya yeni ulastim ve kaydimi yaptirdim. Her sey yarin senin buraya gelecegini düsünülerek hazirlanmis. Seninle bulusmayi dört gözle bekliyorum. Umarim benim gibi sorunsuz bir yolculuk geçirirsin.
Not : Burasi çok sicak.

canım seni umutlandırmak istemem ama bende hamiş kalmadan 1 ay önce böyle bir rüya görmiştüm ve gerçekten bebişim geldi inşiaallah seninde yakında gelir bebişin:CüvCüv:

inşallah citosum rüyamdaki kadar tatlı bir bebek inşallah ,:emir_bebek::emir_bebek:güzel duygu rüyamda aynı şeyleri hissettim

X