Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

dün yazmıştım dilnurcum onu arıyordum durum bu stresmiş sebebi çok üzüldüm ama senağlama

rufeyde serra 4 güne kadar atılması gerekiyoduda atılmadı yani anladığım kadarıyla o yüzdende doğum kontrol hapı verdi sana aynısı teyzemde bu ay öyle oldu onunda 4 senedir 2 düşüğüoldu ilki yeni evliyken normal olmuştu ve kendiliğinden düşmüştü ikinciside 2 sene sonra aşılamayla oldu ama oda düştü sebebsiz yere aynı kaderi paylaşıyoz teyze yiğen şimdi gonla f tedavisine başlıcaktı ama kisti varmıl o yüzden doğum kontrol hapı verdi ona dr. ama gah kullanıyo gah kullanmıyo bakalım inşallah aya beraber başlıcaz tedaviye

ha unuttum evet bizde şaşırdık ne testisi falan diye de işte dediğiniz gibi allahın taktiri sınavı

canım öncelikle aramıza hoşgeldin
geçmiş olsun canım,Her şeyde vardır bi hayır
yaşın küçük ama öyle olgun düşünüyosun ki,yaşadıklarının bi imtihan olduğunun bilincindesin,bu beni çok duygulandırdı...
Rabbim yar ve yardımın olsun....

16859614.jpg
REGL OLDUM AZ ÖNCE:nazar:

vildan canım kırmızı kartı yedin sende benim gibi demek hayırlısı

rufeyde serra 4 güne kadar atılması gerekiyoduda atılmadı yani anladığım kadarıyla o yüzdende doğum kontrol hapı verdi sana aynısı teyzemde bu ay öyle oldu onunda 4 senedir 2 düşüğüoldu ilki yeni evliyken normal olmuştu ve kendiliğinden düşmüştü ikinciside 2 sene sonra aşılamayla oldu ama oda düştü sebebsiz yere aynı kaderi paylaşıyoz teyze yiğen şimdi gonla f tedavisine başlıcaktı ama kisti varmıl o yüzden doğum kontrol hapı verdi ona dr. ama gah kullanıyo gah kullanmıyo bakalım inşallah aya beraber başlıcaz tedaviye

sanırım öyle bakalım hap rahmi de güçlendiriyormuş bir arkadaşımdan duydum inşallah hakkımızda hayırlısı olurda bir an önce bebişlerimize kavuşuruz

herkeslere günaydın canım arkadaşlarım ben iyi değilim kendimi o kadar kollamama rağmen grip oldum hamileliktensanırım yoksa çok dikkatliydim bebeğim nazlımı ne anlamadım yatırdı beni

vildoşum günaydın üzüldüm canım benim durmak yok yola devam dimi ümidinni kaybetme

rüfeyde serracım canım geçmiş olsun üzülme ne olur tabi ki Rabbim hayırlısını versin vardır bi hayıır
misafir çağır eve yatılı onlarla ilgilenirken inan stres yaşamazsın benim öyle oldu sayılır bi meşgale bul kendine tamammı canı m üzülmek yok durmak yok yola devam

okyanus hakca beryal belenay citos bircan sürpriz interhat merve özlemimsin canlarım nasıl gidiyo annelik harika muhteşem bi duygu dimi arkadaşlar kendinizi e iyi bakın

TARİH : 16.03.2009 SAAT : 08:00

HAMİLE LİSTESİ

İSİM____________________ SAT

1.okyanus: _______________28 KASIM
2.hakca : ________________12 ARALIK
3.Çİtos2903 :______________10 OCAK
4.beryal: _________________12 OCAK
5.bİrcan:__________________25 OCAK
6.belenay :
7.sÜprİz_mucİze : __________6 OCAK
8.İNTERHAT:
9.merve_85: ________________6 ŞUBAT
10.ÖZLEMİMSİN: ___________ 9 ARALIK
11.tatlibebek :_______________13 ŞUBAT
12.mervevatan:

UMUT LİSTESİ

1.VİLDANGEL
2.SARA
3.SANALEM
4.PANCUBEN
5.DOLUNAY_ESRA
6.MAAT
7.rufeyde serra
8:ROZALİN
9:KK70:İL-NUR
10.HLYMMS
11.lucian
12.nilüfer79
13.pinkrose
14. yeb2004
15.sumos23
16.benbilirim
17.dyd
18.kurnaz
19.sessizdeniz
20.alin
21.yadel
22.ezgicik
23.eylull
24.pingu................... aramıza hg canım
25.funda41 ...............aramıza hg canım
26.selra
27.huzeyfe
28.smhsmh
29.yosun2003
30.orays

KIZLAR LİSTEYİ YENİLİYORUZ YENİ LİSTE

sara sanalalem maat rozalin dilnur hlymms lücian nilüfer pinkrose yeb2004 sumos benbilirim dyd sesizdeniz alin yadel ezgicik eylül selra huzeyfe canlarım sizler nasılsınız
RABBıM EN KISA ZAMANDA SıZEDE BU GÜZEL DUYGUYU YAŞATIR ıNŞAALLAH
YETERKı ıSTEMESıNı VE SABRETMESıNı BıLELıM DıMı

X