Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

yok canım ya benim kaç oldu sayamadım bile ayda 2 kere bile yapıştırdım.hatta ilk hamile kaldığımda kesin ondan diyodum
dayanıklı kadının hali başka oluyo:jeyyar:
benim canım çok kıymetlidir hiçbişeye dayanamam bu huyumdan da nefret ederim:bbo:

belki bu ay olur diye diye yapıştırdım alıştım işte umut dünyası

rufeyde serra inşallah olacak bende bekliyorum bu ay eşim ballı harnuplu macun bide kuru inc,r getirdi bana bunları ye çatır çatır doğuracan dedi inşallah bekliyoz çalışmalara başladık bile

iyii sayılırım bende dün akşam gittim dr stresten dolayı yumurtlamam olmuyomuş bazı aylarda stres yapmamam gerekiyor nasıl başaracaksam artık bugün reglimin 4. günü ama 24 mm büyüklügünde bir yumurtam var geciken atılması gerekiyor kist oluşmasın diye dogum kontrol hapı verdi dün akşam başladım bu ay bende şans yok yani önümüzdeki ay yumurta takibi yapılacak olmazsa aşılama olacak senağlamaeşim de tekrardan sperm testi yaptıracak senağlamaAllahım hepimize hayırlısını versin inşallahne kadar zor işmiş bunlar ya dayanmak çok zormuş...

dün yazmıştım dilnurcum onu arıyordum durum bu stresmiş sebebi çok üzüldüm ama senağlama

vardır inşallah hayırlısı olsun dün çok üzülmüştüm yani kendi kendime yapıyorum diye ama Allahın izniyle atlatırım bebişimi de kucagıma alırım inşallah........:CüvCüv::ecrin_bebek::emir_bebek:

inşallah canım rabbim gönlüne göre versin

X