Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

evet canım bencede buarada senden naber bir gelişme varmı kaydirigubbakcemile5

ben yarın 2 de randevu aldım dr gidecem heyecanlıyım
inşallah bişey çıkmaz

evet canım bencede buarada senden naber bir gelişme varmı kaydirigubbakcemile5

yok canım ya regl olunca gitcem doktora bu ay gidemedim.incir içiyorum işte belki yakıda yapıştırırım kendim ne yaparsam artık bu ay

yok canım ya regl olunca gitcem doktora bu ay gidemedim.incir içiyorum işte belki yakıda yapıştırırım kendim ne yaparsam artık bu ay
yakı nasıl yapıştırcan o çok acıtmıyomu canım yakafamçokkarıştı

hg cnm 7 ay oldu sonuç negatif çift çizgide pek umudum yok (alıştım tek görmeye çift çıksa yine tek görürüm heralde:1closedeyes:)

öyle deme canım bak bana ve diğer benim gibilere 6 yıl oldu ilk 2 yıllık evliyken klomen tedavisinin 7 ayında kandan öğrendiğim hamişliğimi tekrar o çift çizgiyi görmek için hususi test alıp yaptım ama 7 haftalıkken bıraktı gitti beni ara ara tedavi görmeme rağmen olmadı ve 1 ay önce 5 bucuk yıl üzerine gonla f tedavisinin 2 ayında rabim ikinci çizgiyi görmemi nasip etti bana ve defalarca test alıp yaptım tekrar tekrar görmek için o kadar çok sevinmiştikki eşimle ve sonunda buda 5 haftalıkken sevincimizi tam gaz yaşarken bi sabah lekelenmem ve ardından hastanenin wc sinde son buluyodu bebişimiz bize veda etmişti yaa kardeşim benim hikayemide böylelikle anlatmış oldum şimdi ilk adetimi gördüm allah nasip ederse ikincisinde tekrar başlıcaz bebiş tedavimize o yüzden hiç ama hiç umudunu kaybetme günü gelince mutlaka görüceksin buna inan ve teselli ol ben şahsen öyle yapıp teselli oluyorum canım

yakı nasıl yapıştırcan o çok acıtmıyomu canım yakafamçokkarıştı

canım belime yapıştırıyorum kalçanın tam üstüne biraz yakıyo ama geçiyo hemen çok var kız öyle onu yapıştırıp kalan ısıtıyorya

a.s canım rufeyda serra nasılsın sende bebiş varmıydı ne kdarlık evlisin

canım belime yapıştırıyorum kalçanın tam üstüne biraz yakıyo ama geçiyo hemen çok var kız öyle onu yapıştırıp kalan ısıtıyorya
ay keşke bende yapabilseydim yapardım ozaman ya ben sadece duyduklarıma göre konuştum çok acıtıyo demişlerdi demekki dayanamayacak kadar değil:nazar:

rufeydecim hoşgeldin canım doktora gidecektin haberler nasıl canım
sende hoşgeldin huzeyfe sen nasılsın

yalan dünya canm çok geçmiş olsun olmyacağını evlenmeden nasıl anlayabildiler jineokolojik muayne kızlara yapılmıyo bildiğim kadarıyla

ay keşke bende yapabilseydim yapardım ozaman ya ben sadece duyduklarıma göre konuştum çok acıtıyo demişlerdi demekki dayanamayacak kadar değil:nazar:

yok canım ya benim kaç oldu sayamadım bile ayda 2 kere bile yapıştırdım.hatta ilk hamile kaldığımda kesin ondan diyodum

X