Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

okyanus hakca beryal belenay citos bircan sürpriz interhat merve özlemimsin canlarım nasıl gidiyo annelik harika muhteşem bi duygu dimi arkadaşlar kendinizi e iyi bakın

canımmmmmmmmm günaydın .nasılsın.düzeldinmi biraz.bebiş nasıl? iyi bak hem kendine hem bebişimize.bizde büyüyos teyzesi.9 haftamız bitti bugün .10 haftalık olduk.:nazar:

canımmmmmmmmm günaydın .nasılsın.düzeldinmi biraz.bebiş nasıl? iyi bak hem kendine hem bebişimize.bizde büyüyos teyzesi.9 haftamız bitti bugün .10 haftalık olduk.:nazar:

maaşallah:nazar: canım ya ALLAH SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİB EDER İNŞAALLAH
Allahım ben de görücem bebeğimin büyüdüğünü inşaallah iyi diilim grip oldum şimdi kendimide okadar kolluyom halbuki ayakta duramıyom bi bakim nevar neyok diye

iyiyim tatlı bebeğim.şimdi kahvaltı yaptım eşim işe gitti bende hemen koştum buraya.dün giremedim merak ettim.hemen geldim.listeyi düzenliyordum yeni arkadaşlar gelmiş aramıza onları ekliyorum canım.bir yandanda geçmişi okuyorum .sen nasılsın neler yapıyorsun.kan ve idrar testlerini yaptırdınmı.birde toxoplazma testi oluyo onu mutlaka yaptır.portakall suyu içmeyi unutma ilk üç ay mutlaka her gün bir bardak taze sıkılımış portakal suyu iç.

kızlar hepinize günaydın ve iyi haftalar inşallah güzel haberlerle başlarız haftaya Allaj hepimizin yardımcısı olsun ve sağlıklı bebekler nasip etsin

eylull günaydın tatlım.
tatlı bebek toxoplazma testi çiğ et ve hayvanlardan bulaşan bir hastalık.iyi yıkanmayan meyve sebze ,iyiy pişmememiş et tavuk yada balık yersen geçer.yada hayvanlarla temasta bulunursan yada daha önce bunlardan birini yaptıysan vücudunda olabilir.bunu öğrenmenin tek yolu bu testi yaptırman .

eylull günaydın tatlım.
tatlı bebek toxoplazma testi çiğ et ve hayvanlardan bulaşan bir hastalık.iyi yıkanmayan meyve sebze ,iyiy pişmememiş et tavuk yada balık yersen geçer.yada hayvanlarla temasta bulunursan yada daha önce bunlardan birini yaptıysan vücudunda olabilir.bunu öğrenmenin tek yolu bu testi yaptırman .

günaydın beryalcim sen bu testi yaptırdın mı insanın aklı karışıyo valla ben su an hamile değilim ama tabi hamilelikten önce de yaptırılabilir. her doktor da aynı olmuyo ne çok şey var duymadımız ufffff

iki hafta sonra tekrar gidicez artık bakalım o zaman yaptırr mı neyse canlarım ben yatmaya gidiyom halim yok herkeslere selam Allah a emanet olun sizleri çooooooook seviyorum dua edin selam ve dua ile hoşçakalın

iki hafta sonra tekrar gidicez artık bakalım o zaman yaptırr mı neyse canlarım ben yatmaya gidiyom halim yok herkeslere selam Allah a emanet olun sizleri çooooooook seviyorum dua edin selam ve dua ile hoşçakalın

güle güle canımmm Şeniz:a015:

günaydın beryalcim sen bu testi yaptırdın mı insanın aklı karışıyo valla ben su an hamile değilim ama tabi hamilelikten önce de yaptırılabilir. her doktor da aynı olmuyo ne çok şey var duymadımız ufffff

evet canım ben yaptırdım tüm testleri doktor biraz pahalı diye zorunlu kılmıyo ama yaptırsanız iyi olur dedi.ben yaptırdım hepsi 600 tl tuttu testlerimin.

günaydın kızlar nasılsınız?
tatlibebek nasılsın ?bir şikayetin var mı?dinlenmene bak canım. görüşürüz.
beryalcim sen nasılsın bebişin nasıl? aldıklarını güle güle iyi günlerde giy.
eylüll sanada günaydın canım sen nasılsın?

vildancım sende doktordan güzel haberlerle dönersşn inşallah.ne zaman gideceksin doktora?
citosum sen nasılsın bebişin nasıl?bir şikayetin yok değil mi?
belenay canım iyi olmana sevindim.dikket et kendine bol bol dinlen. bizde aramıza döneceğin günü bekliyoruz.
rufeyde canım sen nasılsın?doktorun haklı bunu hepimiz biliyoruz stres çok önemli,takmamak bunu başarmak gerekiyor. zor ama başarmak gerekiyor.herşey gönlünce olsun canım.
mona rosa, alin sizler nasılsınız? sonuçlar ne zaman belli olacak, ne zaman test yapacaksınız?
okyanus,interhat,bircan,merve85,suprizmucize,nilüfer,sara,selra,benbilirim,huzeyfe,iskoc,hymms,ezgicikk,yadel,merveburc,vildan83,sultan, yasemennnn,ceyda,papatya,pınkrose veeeee diğer kızlar sizler nasılsınız?

Şenizgünaydın hakcam nasılsın gülüm biz iyiyiz şükür biraz halsizim sizi çok ösledim bi bakıyım dedim geçmişi okuyup gelemŞeniz

Şenizgünaydın hakcam nasılsın gülüm biz iyiyiz şükür biraz halsizim sizi çok ösledim bi bakıyım dedim geçmişi okuyup gelemŞeniz

sağol canım bizde iyiyiz. bende bir bakayım bizim kızlar neler yapıyor dedim. halsizlik olur canım şimdi birşeyciğin kalmaz kızlarda gelir bırazdan:1hug: bizim kızların maaşallahı var geçmiş baya birikmiş bende şöyle bir baktım ama atlamışımdır kesin birşeylerikaydirigubbakcemile3

slm arkadaşlar ben bu topigin eskilerindenim ve hala gebe kalamayanlardanım neyse
kızlar sizi çok özledim vildanım citosum okyanuscum hakcacım rüfeydecim daha ismini hatırlayamadıgım tüm kızlar sizi çok özledim ve seviyoruuummmm
BENİ UNUTMAYIN unutanın sacını başını yolarım:mymeka: hepinizi öpüyorum byeeee

canımmmmmm yadelimmmm seni hiç unuturmuyuz tatlım seni çok ösledik ŞenizŞeniz
şu kocişine illet oldum inat etti almadı eve net ayırdı seni bizden :mymeka:kötükedihüso
inşaalah en kısa zamanda aramıza dönersin tatlımmmmŞenizŞeniz

X