Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

tamam ben aldım cevabımı allahım kalbinizin muradını versin inşallah bunu yürekten istiyorum hepiniz için :)

herkesin gönlüne göre versin umudunu asla yitirme hem selranın dediği gibi yaşın çok küçük bak tıpta neler oluyo dur bakiyim herşey zaten bebekte değil,önemli olan eş seçimin olucaktır asla unutma saygıyı yitirmemiş seni herşeyin önünde tutan birisi,

ben şimdi eşime desemki benim yumurtalığım yok vereceği cevap napayım hayatım sen varsınya der beni teselli eder aaa çocuğum olmuycak demez .o bebek istediğimizden beri söyle hep ben sorduğumda ya olmazsa diye gider bir evlatlık alırız der hep.onca aç var der hep bunu hatırlatır bana yani söylemek istediğim iyi bir eş herşeyden önde gelir:1hug::teselli:

ben pko,yani yumurtalarım klomen adında yumurta olusturucu bir hapla olusturuluyor.ve adetin tahmini 12.13.14.15. günü doktor kendi catlatma ignesini yapıyor.gün asırı birliktelik deyip topu kocisime atıyor.ama adam bu ay ittire kaktıra calıyor iptal oldu anlayacagın.YALANDÜNYA SEN BURALARI OKUMAAAA:jeyyar::jeyyar::jeyyar:

yumurtanın gelişmediğini nasıl öğrendin (artık okadarını yapsın dimi kocişin)a.s

umut 16 kayboldu galiba:)) polisemi haber versek ne buralarda yenidir bulunmu desek

benim doktorum aşılama yapmak istemiyor bana çatlatm iğneside sürekli zamana bırak olucak diyo karnımda yağ varmış eritmen lağzım diyo ama erimiyo işte

yumurtanın gelişmediğini nasıl öğrendin (artık okadarını yapsın dimi kocişin)a.s

16 YASIMDAN BERİ ADET DÜZENSİZLİGİM VAR.karından ultrasonda polikistik overim oldugu saplandı.yani ben menepoza girene kadar cocuk istemiyorsam dogum konturolü hapı kullanmam lazım.cocuk icinde anlattıgım seyler iste.kız kocisim iptal olmak üzere gideyim su keci boynuzu falan küründenmi yapsam.fisfisfis

tabikide herşey bebekte değil allah karşıma allahtan korkar kuldan utanır birini çıkarsın inşallah .hepiniz benden tecrübelisiniz tüm kalbimle inanıyorum size :)

16 YASIMDAN BERı ADET DÜZENSıZLıGıM VAR.karından ultrasonda polikistik overim oldugu saplandı.yani ben menepoza girene kadar cocuk istemiyorsam dogum konturolü hapı kullanmam lazım.cocuk icinde anlattıgım seyler iste.kız kocisim iptal olmak üzere gideyim su keci boynuzu falan küründenmi yapsam.

bu kimin sorunu yha :KK43:

16 YASIMDAN BERİ ADET DÜZENSİZLİGİM VAR.karından ultrasonda polikistik overim oldugu saplandı.yani ben menepoza girene kadar cocuk istemiyorsam dogum konturolü hapı kullanmam lazım.cocuk icinde anlattıgım seyler iste.kız kocisim iptal olmak üzere gideyim su keci boynuzu falan küründenmi yapsam.fisfisfis

normalde onlar ister,şidide biz. bizde çocuk merakında adama zorla yaptırıyoz. nasıl oluyo kızz bende yapiyim belki daha çabukcana olur.keçi boynuzunu haşlıyomusuna.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.s:içelim:

sara asılamayıda sormussun onu sonradan farkettim onuda anlatayım:doktor 7 tane igne veriyormus bunları evde kendi kendine yapıp doktora gidiyorsun.o sana yumurta olusmussa catlatıcı igne vurup kocandan alınan spermleri yıkayıp sana enjekte ediyor.sonrsı rabbimin takdiri

16 YASIMDAN BERİ ADET DÜZENSİZLİGİM VAR.karından ultrasonda polikistik overim oldugu saplandı.yani ben menepoza girene kadar cocuk istemiyorsam dogum konturolü hapı kullanmam lazım.cocuk icinde anlattıgım seyler iste.kız kocisim iptal olmak üzere gideyim su keci boynuzu falan küründenmi yapsam.

BENİMkötükedihüso

16 YASIMDAN BERİ ADET DÜZENSİZLİGİM VAR.karından ultrasonda polikistik overim oldugu saplandı.yani ben menepoza girene kadar cocuk istemiyorsam dogum konturolü hapı kullanmam lazım.cocuk icinde anlattıgım seyler iste.kız kocisim iptal olmak üzere gideyim su keci boynuzu falan küründenmi yapsam.

yalan dünyacım bu selranın 2.çocuk için istediği ve sorunlu olan yumurtası(bende varya bikaç kişi birbiriyle tanıştırıyorum sanki)kaydirigubbakcemile5

sara asılamayıda sormussun onu sonradan farkettim onuda anlatayım:doktor 7 tane igne veriyormus bunları evde kendi kendine yapıp doktora gidiyorsun.o sana yumurta olusmussa catlatıcı igne vurup kocandan alınan spermleri yıkayıp sana enjekte ediyor.sonrsı rabbimin takdiri

anladım sağol cnm yaa o normal oluşumdan daha çabuk oluyodur heralde :CüvCüv:

hımmmm çok üzüldüm yha ufff soru tarzım biraz değişik oldu sanki özürlerimi sunuyorum

normalde onlar ister,şidide biz. bizde çocuk merakında adama zorla yaptırıyoz. nasıl oluyo kızz bende yapiyim belki daha çabukcana olur.keçi boynuzunu haşlıyomusuna.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.s:içelim:

BURDAKİ ARKADASLARIN COGU SOGAN İNCİR KÜRÜ YAPIYOR.CİTOS MESELA SOGAN KÜRÜ İLE HAMİLE KALMIS.bende sogan kürüne catlatma ignesi oldugum gün basladım.sonrada inciri yapcem.keci boynuzu kürü prıf dr. ibrahim saracoglu stesinde var oradan daha iyi elde edersin.adam prof vardır bir bildigi.ilac kullanmaktansa.hemde kürleri kolay ve masrafsız.bulamazsan sor kürleri ayrıntısına kadar yazarım.kocislerimizin kaliteli üretimi icin napak:jeyyar:

BURDAKİ ARKADASLARIN COGU SOGAN İNCİR KÜRÜ YAPIYOR.CİTOS MESELA SOGAN KÜRÜ İLE HAMİLE KALMIS.bende sogan kürüne catlatma ignesi oldugum gün basladım.sonrada inciri yapcem.keci boynuzu kürü prıf dr. ibrahim saracoglu stesinde var oradan daha iyi elde edersin.adam prof vardır bir bildigi.ilac kullanmaktansa.hemde kürleri kolay ve masrafsız.bulamazsan sor kürleri ayrıntısına kadar yazarım.kocislerimizin kaliteli üretimi icin napak:jeyyar:

tşkler.arkadaşım ben bi bakiyim hemde birazdanda mesai bitiyor görüşürüz cnm yarın .iyi akşamlar:a015::a015::a015::a015:

sanada iyi akşamlar benbilirim bende tam çıkıyodum yarın görüşürüz :a015:diğer arkadaşlar hepinizede iyi akşamlar:a015:

X