Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ha bu arada gitmeden avatarımı merak edenler için söyliyim bebişimi 1 ay önce bu kadarlıkken kaybettim canım bebişim inşallah hayırlısyla tekrar anneciğine ben burdayım dersin

ha bu arada gitmeden avatarımı merak edenler için söyliyim bebişimi 1 ay önce bu kadarlıkken kaybettim canım bebişim inşallah hayırlısyla tekrar anneciğine ben burdayım dersin

merhaba canım ben avatarını değilde kişisel rütbeni merak ettim "fıcırım" ne demek

canım üzüldüm rabbim tekrar anne olmayı nasip etsin sana :teselli:

duyuyoz canım kaçma gel konuşalım biz iyiyiz sen nasılsın anlat bakem:nazar:

ben yazdıklarınızı niye geç görüyorum ya iyiyim canım daha doğrusu iyi olmaya çalışıyom bebişim gelince dahada iyi olucam inşallah 6 yıldır bekliyim ve artık adımı umut listenizde görmek isteyenlerdenim 1 ay önce 2 düşüğümü yaptım önceki 2 yıllık evliyken 7 haftalık düştü buda 5 bucuk yıl üzerine 5 haftalık veda etti bize bakalım diğer yaramaz ne zaman gelirde daha bırakmaz bizi yolculuğu hastahane wc de değilde kucağımızda gözlerimizi aydınlatarak son bulur

meraba orays bebiş varmı yoksa sende benim gibi adını umut listesinde görmek isteyenlerdensin

yok maalesef huzeyfe hayırlısıyla bekliyoruz bakalım ne zaman olursa:1hug::1hug:

amin canım inşallah tekrarını nasip eder rabbim fıcırım demek eşimin beni eriştirdiği rütbe demek aramızda sır

mrb vildangel bi ara vardı ama şimdi yok babamlarınkiyle idare ediyoruz niye sordunki

yaa ne havası gazı kuzum ya sen demedinmi yatmıcenmi diye bende yürümüycem nasılsa diye şettiydim:çok üzgünüm:

bağa bak gözlerimin taaa derinliklerinebenneyaptımki bende arabamız yok diye üzülecek göz varmı:1closedeyes:
en geç 2 aya kadar alacaz zaten canım birikim yaptık şaka yapıyom ben üzülüyom diye ne üzülecemlülülülülülü

mrb vildangel bi ara vardı ama şimdi yok babamlarınkiyle idare ediyoruz niye sordunki

sende varsa bana hava atabilirsin diye sordum canım

dermişim şaka şaka takılıyorum ben burda
beni tanısan anlarsın ne hin olduğumu:jeyyar:

X