Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bağa bak gözlerimin taaa derinliklerinebenneyaptımki bende arabamız yok diye üzülecek göz varmı:1closedeyes:
en geç 2 aya kadar alacaz zaten canım birikim yaptık şaka yapıyom ben üzülüyom diye ne üzülecemlülülülülülü

yine beni sazan yerine koydun :mymeka:alcen olsun:dilcikar:

hımm anladım vildancım kızdırma citosu cnm ya allah olmayan herhekese nasip etsin araba ama önce bebişşşş

aslm kızlar ne oldu anlamadım durun ben bi geçmişi okimde gelim

hg ezgicikk

kızlar çok ilginç bi resim buldum en çok merak ettiğim şeydi sonunda buldummsüprizzzzz
hep merak etmişimdir
arayan bulur hemen sizinle paylaşıyımkaydirigubbakcemile5

5774165qp3.jpg

Belçika’da bir kadın hastanın olağan ameliyatı sırasında, tesadüfen yumurtlama anı ilk kez görüntülendi.

Şimdiye dek yalnızca hayvanların yumurtlamasını ayrıntılı bir biçimde görüntüleyen araştırmacılardan sonra insanın yumurtlama anı ise kadın hastalıkları uzmanı Dr. Jacques Donnez’in bir hastasına rahim ameliyatı yaptığı sırada filme alındı.
Haberin devamı

45 yaşındaki Belçikalı hastanın doktoru Donnez, New Scientist dergisine yaptığı açıklamada, bu görüntülerin, bilim adamlarının bu sürece dahil yapıları anlamasına yardımcı olacağını bildirdi.

Donnez, “nokta işareti” büyüklüğündeki bir yumurtanın yumurtalıktan çıkma sürecinin 15 dakikada tamamlandığına ameliyat sırasında tanık olduğunu da kaydetti.

vayyyy be ne ilginç nerden buluyon böle şeyleri araştırmacı gazeteci gibisin

merak işte
demiştimya sabahta nalet olsun benim içimdeki bu meraklı melahata:mymeka:

slm kızlar herkese iyi akşamlar.citos hamiş listesinde sat tarihin 10 ocak dikkatimi çekti benimde 6 ocak ama ticker in anlayamdım ben senin,31 hafta yazıyo ben yanlış anladım yoksa bebğin 31 haftalıkmı CADIARZU

slm kızlar herkese iyi akşamlar.citos hamiş listesinde sat tarihin 10 ocak dikkatimi çekti benimde 6 ocak ama ticker in anlayamdım ben senin,31 hafta yazıyo ben yanlış anladım yoksa bebğin 31 haftalıkmı CADIARZU

yok canım benim tickerdeki tarih yanlış yazıldı 9 haftalık olduk artık

pazartesi benimde kontrolüm var.Ama dediğin gibi zaman geçmek bilmiyo bi an önce gidip bebişim ne yapıyo görmek istiyorum sabırsızlıkla..

ayy sen hamilemisin özür dilerim canım yaa ben seni hatırlayamadım-tatlicadiarzu- allah kucağına almayıda nasip etsin:1hug:

niye yokki özeli değilmi cnm:sm_confused:

özel hastane zati ama doktor sivasın en tanınmış doktoru olduğundan randevu bulmak zor
benim derdim adet olmadan gitmek
eğer bebek tedavisine başlarsak 3. günü başlanıyoya zamandan kazanmak yanüü

arkadaşlar ben çıkıyorum
iyi akşamlar öptüm hepinizi
:1hug:

güle güle canım görüşürüza.s.

hadi citos sanada iyi akşamlar
fırsat bulursam yarın kaynanamlara gitmeden açarım ok a.s.

X