Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

nasıl yani yumurtlarken icmeyecegim.ben yumurtlama tarihimi bilmiyorum ki.adetimi 10 gün gecince basladım.simdi düsük tehlikesi olabilirmi yani.adetimin 17.günündeyim ben 3 gündür sogan kürü yapıyorum bırakayımmı.gülme kız küserim.ben birtane dogurdumda annem onu yeme yakar bunu yeme yakar dedi:eek:

küsme canım benim bak şimdi dinle soğan suyunu adetin bitiyo 14 gün sonra yumurlaman oluyo o günler içmiyon yumurlaman geçince içmeye başlıyon yani adetine 10 kala iç a.s

ne yapsak acaba bıraz ıspanak yemegı var ama bıseyler daha yapmak lazım

küsme canım benim bak şimdi dinle soğan suyunu adetin bitiyo 14 gün sonra yumurlaman oluyo o günler içmiyon yumurlaman geçince içmeye başlıyon yani adetine 10 kala iç a.s

simdi ben adetimin 15.günü sogan kürüne basladım.15 gün devam edecegim dogru yoldamıyım aptal oldum yaaaaaa anlama güclügü cekiyorum:sm_confused:

daha bu ay bebişe başladığımı belirtmiştim sanırım bu ay tutmadı çünkü sancılarım var ve adetim bittikten sonra önce doktora gitmeye karar verdim adetsancılarım çook fazla benim hem onun için hem basurum var hem onun için ve hemde yumurta tabiki yaptırayım diyorum hazır tutmamışken iyi olur değilmi bebişim için

--------------------------------------------------------------------------------

TARıH : 13.03.2009 SAAT : 16:22

HAMıLE LıSTESı

ıSıM____________________ SAT

1.okyanus: _______________28 KASIM
2.hakca : ________________12 ARALIK
3.Çıtos2903 :______________10 OCAK
4.beryal: _________________12 OCAK
5.bırcan:__________________25 OCAK
6.belenay :
7.sÜprız_mucıze :
8.ıNTERHAT:
9.merve_85: ________________6 ŞUBAT
10.ÖZLEMıMSıN: ___________ 9 ARALIK
11.tatlibebek :_______________13 ŞUBAT
12.mervevatan:

UMUT LıSTESı

1.VıLDANGEL
2.SARA
3.SANALEM
4.PANCUBEN
5.DOLUNAY_ESRA
6.MAAT
7.rufeyde serra
8:ROZALıN
9:KK70:ıL-NUR
10.HLYMMS
11.lucian
12.nilüfer79
13.pinkrose
14. yeb2004
15.sumos23
16.benbilirim
17.dyd
18.kurnaz
19.sessizdeniz
20.alin
21.yadel
22.ezgicik
23.eylull
24.pingu................... aramıza hg canım
25.funda41 ...............aramıza hg canım
26.selra

KIZLAR LıSTEYı YENıLıYORUZ YENı LıSTE BU

Son düzenleme:
simdi ben adetimin 15.günü sogan kürüne basladım.15 gün devam edecegim dogru yoldamıyım aptal oldum yaaaaaa anlama güclügü cekiyorum:sm_confused:

citos hadi citos hadi gidecegim senin cevabını bekliyorum gidemiyorum canımcım:1hug:

hg sanalalem nasılsın tatlım

kızlar varmı güzel haberler... sağol canım iyim sen nasılsın...çok giremiyorum bu aralar... temizlik falan yapıyorum... geç kalkıyorum bide sabahları. çocuk okula götürüyorum derken geç oluyor...kaydirigubbakcemile2

kızlar varmı güzel haberler... sağol canım iyim sen nasılsın...çok giremiyorum bu aralar... temizlik falan yapıyorum... geç kalkıyorum bide sabahları. çocuk okula götürüyorum derken geç oluyor...kaydirigubbakcemile2

iyilik cnm bizde buralarda vakit geçiriyoz nolsun kaydirigubbakcemile

X