Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

çok şükür iyiyim biraz ağrım var ama psikolojim super umutsuzluk yok yani :))))

merhaba kızlar ben geldim napıyorsunuz bakalım keyifler nasılkaydirigubbakcemile5

merhaba kızlar ben geldim napıyorsunuz bakalım keyifler nasılkaydirigubbakcemile5

hg iyidir işte sen napıyon ne aldın kendine

bende tam çıkıyodum kızlar akşam ezanı çoktan okundu namazım geçmesin
gelicem yine akşama
şimdi kızım geçecek başına hepinizi seviyom görüşürüzz

ne ağrısı canım bebeğini yenimi kaybettin düşük ağrısımı yani

sessizdeniz dilnur hoşgeldiniza.s.a.s.

canım kanamam gecen ayın 10 unda başlamıstı şubatın yani o zaman kaybetmısım doktor onu adet tarihin say dedi. öyle sayarsam ayın 10unda adet olmam lazım ama tabi bu ay düzenli olmayabilirim. adette olmadım neyin ağrısı anlamadım doktor sağlıklısın korunma dedi ama umarım iyiyimdir. ümidim yoktu bu aydan ama gene de korkudan yatıyorum yataktayım kasıklarımda ağrı var geçen ayki gibi

hg iyidir işte sen napıyon ne aldın kendine

bende tam çıkıyodum kızlar akşam ezanı çoktan okundu namazım geçmesin
gelicem yine akşama
şimdi kızım geçecek başına hepinizi seviyom görüşürüzz
hoşbuldum canım,
bol bol temizlik malzemesi aldımsırnaşık şey
ben gidince gelirsin of ya benimkinin abisinin bilgisayarı çökmüş bir kaç saat yoktu benimki onu yapmaya gitti napalım kısmet :a015:

canım kanamam gecen ayın 10 unda başlamıstı şubatın yani o zaman kaybetmısım doktor onu adet tarihin say dedi. öyle sayarsam ayın 10unda adet olmam lazım ama tabi bu ay düzenli olmayabilirim. adette olmadım neyin ağrısı anlamadım doktor sağlıklısın korunma dedi ama umarım iyiyimdir. ümidim yoktu bu aydan ama gene de korkudan yatıyorum yataktayım kasıklarımda ağrı var geçen ayki gibi

öncelikle herkese iyi akşamlar...
hb vildancım.annene gitcektin,nasıl oldu annen?

eylülcüm seninle hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız
bende 17 şubatta 5 haftalık bi düşük yaptım ve doktorum korunmana gerek yok dedi,bizde korunmadık zaten.benimde adet tarihim 18 mart ama şimdiden kasıklarıma kesik kesik ağrılar giriyo.sanırım düşükten sonraki ilk adet ya ondan oluyo bu ağrılar.

yok canım benimki gecikmedi normal şartlarda 2 veya 3 gün sonra olmam lazım bu ay 19.günde ara kanama yaşadım 1gün sonrada kesildi bazı belirtiler var ama bakalım adet olcakmıyım çünkü çok düzensizim bu sıralar habire huy çıkartıyom şimdide bu ara kanama:bbo:

yok canım benimki gecikmedi normal şartlarda 2 veya 3 gün sonra olmam lazım bu ay 19.günde ara kanama yaşadım 1gün sonrada kesildi bazı belirtiler var ama bakalım adet olcakmıyım çünkü çok düzensizim bu sıralar habire huy çıkartıyom şimdide bu ara kanama:bbo:[/QUOTE

canım ağer yumurtladıktan 7-8 gün sonra olduysa bu kanama umutlandırmayayım ama yerleşme lekesi olabilir.sat neydi senin?

en son şubatın 16 sında adet oldum canım normal şartlarda 2 3 gün sonra olmam lazım ama diyorum ya böyle kafa takmalar oluncada gecikmeler yaşayabiliyorum son zamanlar bi erken oldu bi geç bende şaşırdım valla keşke yerleşme kanaması olmuş olsa ama ne bileyimfisfisfis

en son şubatın 16 sında adet oldum canım normal şartlarda 2 3 gün sonra olmam lazım ama diyorum ya böyle kafa takmalar oluncada gecikmeler yaşayabiliyorum son zamanlar bi erken oldu bi geç bende şaşırdım valla keşke yerleşme kanaması olmuş olsa ama ne bileyimfisfisfis

cnım inşallah yerleşme kanamasıdır
hesaplarıma göre öyle çıkıyo ama Rabbim bilir tabi

sessizim denizim şimdi söylesem nezaman cvp verecektin sırnaşık şey
henüz içimde ümit yok yada şöyle diyim fazla ümitlenipte sonra hayalkırıklığına uğramak istemiyorum Allahım hayırlısı neyse onu nasip etsin hepimizede:Saruboceq:

arkadaslar bende yenı katıldım ve hamıle deılım malesef 1 yıldır ugrasıyoruz ayrıce bu ara lakelnmeler ve kanamalar hakında bılgısı olan varsa paylassın lutfen

arkadaslar bende yenı katıldım ve hamıle deılım malesef 1 yıldır ugrasıyoruz ayrıce bu ara lakelnmeler ve kanamalar hakında bılgısı olan varsa paylassın lutfen
Öncelikle aramıza hoşgeldin canımyerimseniben
ben bu ay ara kanama yaşadım ama henüz bendeki sebebini bilmiyorum eğer adet olmazsam belli olcak
Bu ara kanamalar
yumurtlama döneminde
vajinayla ilgili sağlık probleminden dolayı
birde hamile kalan bayanlarda yerleşme kanaması olarak görülebiliyormuş

X