Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hlymms rozalin ve eylull hoşbulduk canlarım.ben ve bebişim iyi.allaha şükür bir yaramazlık yok.eylull tatli bebek biraz rahatsızmış yazmışta dün doktora gitmiş.bu arada bebiş daha küçük diye kese de görünmemiş.inşallah birdahaki kontrolde görür meleğini.

kızlar herkeze merhaba.ben sogan kürüne basladım yanlız kafama takılan bir sey var hep aynı saatte icemiyorum.ögle yemegim bazen 3-4 te oluyor dogal olarak aksam yemegimde 9 buluyor.ertesi gün daha farklı saatlerde yemek yiyorum.acaba etkisinde bir farklılık olurmu.birde cok zor iciyorum hemen arkasından meyveli yogurt yiyorum.hemen arkasından birsey yemenin zararı olurmu.ibrahim saracoglunun sitesinde bu kadar detaya girilmemis.bilgisi olan varsa yardııııım lütfen:1no2:

citos sanırım sen sogan kürü ile hamile kalmıstın.neler yaptın aydınlat beniiiiikaydirigubbakcemile

selra arkasınan bıset ye cnm zaten ınsanın mıdesı bulanıyo ama saatlerı arasında cok fark yoksa bı sey olmz bence sonucta gunde ıkı ogun

citos sanırım sen sogan kürü ile hamile kalmıstın.neler yaptın aydınlat beniiiiikaydirigubbakcemile

canım ben sabah akşam içtim aç karnına içtim burnumu tıkayıp bir dikişte içiyordum ardından meyva yiyordum aynı saatlerde içmeye çalış ilkine 15 gün kullancen ikinci ay adetine 10 gün kala 7 gün içcen:1closedeyes:

--------------------------------------------------------------------------------

TARıH : 13.03.2009 SAAT : 15:12

HAMıLE LıSTESı

ıSıM __________________ SAT

1.okyanus: _______________28 KASIM
2.hakca : ________________12 ARALIK
3.Çıtos2903 :______________10 OCAK
4.beryal: _______________12 OCAK
5.bırcan: _______________25 OCAK
6.belenay :
7.sÜprız_mucıze :
8.ıNTERHAT:
9.merve_85: _____________6 ŞUBAT
10.ÖZLEMıMSıN: __________ 9 ARALIK
11.tatlibebek,:_____________13 ŞUBAT
12.mervevatan:

UMUT LıSTESı

1.VıLDANGEL
2.SARA
3.SANALEM
4.PANCUBEN
5.DOLUNAY_ESRA
6.MAAT
7.rufeyde serra
8:ROZALıN
9ıL-NUR
10.HLYMMS
11.lucian
12.nilüfer79
13.pinkrose
14. yeb2004
15.sumos23
16.benbilirim
17.dyd
18.kurnaz
19.sessizdeniz
20.alin
21.yadel
22.ezgicik
23.eylull
24.pingu................... aramıza hg canım
25.funda41 ...............aramıza hg canım
26.selra

KIZLAR LıSTEYı YENıLıYORUZ YENı LıSTE BU

--------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
beryalim merve vatan arkadaşımız var oda hamileymiş canım onuda ekleyver

sagol hayatım benim saatler hic tutmuyor bosu bosuna icmesem bari su kötü suyu.sabah hepten icemem.agzıma sogan koymaya tiksinirdim bak allahın takdirine.sogan kürünü 2 ay yaptıktan sonra incir kürünü yap diyor stesinde ondan incirden baslayamadım.:1hug:

citos ben 3 gün önce catlatma igneside oldum.ondanmı sogan küründenmi kasıklarım cok agrıyor.sanki uzun bir süre idrarımı tutmusum gibi sancılar var sendede oluyormuydu?

canım tadı çok iğrenç ama bebiş için zehirde olsa içcez kolay gelmiyor bizim veletler hepsi nazlı anam benimki bidoğsun poposuna poposuna vurcemkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…