Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

citos ben 3 gün önce catlatma igneside oldum.ondanmı sogan küründenmi kasıklarım cok agrıyor.sanki uzun bir süre idrarımı tutmusum gibi sancılar var sendede oluyormuydu?:nazar:

tatlım hamiş kaldığım ay benimde çok ağrıdı kasıklarım hemde akıntım çok olmuştu günlük 3 kere çamaşırımı değiştiriyordum oderece çok yani :nazar:
sendede akıntı varmı şimdi ?
soğan suyu akıntıyı söküyor iltihap falan varsa temizliyor şutarafagitti

tatlım hamiş kaldığım ay benimde çok ağrıdı kasıklarım hemde akıntım çok olmuştu günlük 3 kere çamaşırımı değiştiriyordum oderece çok yani :nazar:
sendede akıntı varmı şimdi ?
soğan suyu akıntıyı söküyor iltihap falan varsa temizliyor şutarafagitti

akıntımda cok agrımda cok ama catlatma ignesini olmadan önce 2 tanecik yumurtam vardı.19 mm bilmiyorum sansım bu ay yine az gibi.ama tabiki Allah bilir.:nazar:

citos bu kadında sorduda sordu demezsen birsey daha soracagım.hamile kaldıysam bu sogan suyu cocukumu yakmazmı kii:eek:

:roflol:
citos bu kadında sorduda sordu demezsen birsey daha soracagım.hamile kaldıysam bu sogan suyu cocukumu yakmazmı kii:eek:

:roflol::roflol:allah iyiliğini versin selra güldürdün beni kız bebişin yeri nerde soğan suyu nerde :roflol:
ama dur hamile kalırsan düşük yapma tehlikesi olabilir o yüzden yumurtlarken içmiycen bunu Çok üzgünüm çoook

:1ninca::1ninca: kızlar uyudunuz kaldınızmı niye konuşmuyorsunuz :mymeka:

:roflol:

:roflol::roflol:allah iyiliğini versin selra güldürdün beni kız bebişin yeri nerde soğan suyu nerde :roflol:
ama dur hamile kalırsan düşük yapma tehlikesi olabilir o yüzden yumurtlarken içmiycen bunu Çok üzgünüm çoook

nasıl yani yumurtlarken icmeyecegim.ben yumurtlama tarihimi bilmiyorum ki.adetimi 10 gün gecince basladım.simdi düsük tehlikesi olabilirmi yani.adetimin 17.günündeyim ben 3 gündür sogan kürü yapıyorum bırakayımmı.gülme kız küserim.ben birtane dogurdumda annem onu yeme yakar bunu yeme yakar dedi:eek:

slm kızlar ben geldim nasılsınız bakalım görüşmeyeli oo citoscum günaydın tatlım nasılsın

X