Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

citos ben 3 gün önce catlatma igneside oldum.ondanmı sogan küründenmi kasıklarım cok agrıyor.sanki uzun bir süre idrarımı tutmusum gibi sancılar var sendede oluyormuydu?

tatlım hamiş kaldığım ay benimde çok ağrıdı kasıklarım hemde akıntım çok olmuştu günlük 3 kere çamaşırımı değiştiriyordum oderece çok yani
sendede akıntı varmı şimdi ?
soğan suyu akıntıyı söküyor iltihap falan varsa temizliyor şutarafagitti

akıntımda cok agrımda cok ama catlatma ignesini olmadan önce 2 tanecik yumurtam vardı.19 mm bilmiyorum sansım bu ay yine az gibi.ama tabiki Allah bilir.

citos bu kadında sorduda sordu demezsen birsey daha soracagım.hamile kaldıysam bu sogan suyu cocukumu yakmazmı kii

:roflol:
citos bu kadında sorduda sordu demezsen birsey daha soracagım.hamile kaldıysam bu sogan suyu cocukumu yakmazmı kii

:roflol::roflol:allah iyiliğini versin selra güldürdün beni kız bebişin yeri nerde soğan suyu nerde :roflol:
ama dur hamile kalırsan düşük yapma tehlikesi olabilir o yüzden yumurtlarken içmiycen bunu Çok üzgünüm çoook

:1ninca::1ninca: kızlar uyudunuz kaldınızmı niye konuşmuyorsunuz :mymeka:

nasıl yani yumurtlarken icmeyecegim.ben yumurtlama tarihimi bilmiyorum ki.adetimi 10 gün gecince basladım.simdi düsük tehlikesi olabilirmi yani.adetimin 17.günündeyim ben 3 gündür sogan kürü yapıyorum bırakayımmı.gülme kız küserim.ben birtane dogurdumda annem onu yeme yakar bunu yeme yakar dedi

slm kızlar ben geldim nasılsınız bakalım görüşmeyeli oo citoscum günaydın tatlım nasılsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…