Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

YOK TATLIM HıÇ BıŞı OLMADI normal olarak devam çalışmalara doktorum hiç bi sorun olmadıgını olagan günlerde birlikte olmamızı söledi işte öle ama tabi bizde çok fazla çalışmadık

vallahi bilemiyorum ki canım yaaa,inşallah öyledir:CüvCüv:
bende bi tuhaf oldum bi yandan inanmak istiyorum bi yandan da sonra üzülebilirim diye fazla kaptırmak istemiyorum....ama umtluyum...mutluyum:ecrin_bebek::emir_bebek:gamyoncuiremsu

evet cnm cok kaptırma ama umutsuzlanmada normal yasantına devam et dusunme

YOK TATLIM HİÇ BİŞİ OLMADI normal olarak devam çalışmalara doktorum hiç bi sorun olmadıgını olagan günlerde birlikte olmamızı söledi işte öle ama tabi bizde çok fazla çalışmadık

canım yanlışmı biliyorum düzelt beni ama vajinismus ilişkiye girememe miydi

hb canım dün keyfim yoktu girmedim sizlerde nevar yok varmı yeni hamile haberisengözlerimebaksanab

yok be güzelim bihaber aynı en son tatlibebekte kaldı hamilelik bakalım bende gün sayıyorum umutsuzca dün bugün olmam gerekiyodu ama adet sancım 3 gün önce girdi ve çıktı sancım falanda yok şuan

yok be güzelim bihaber aynı en son tatlibebekte kaldı hamilelik bakalım bende gün sayıyorum umutsuzca dün bugün olmam gerekiyodu ama adet sancım 3 gün önce girdi ve çıktı sancım falanda yok şuan

inş hamişsindir bitanem ya eğer hamişsen çıkcanmı işten

--------------------------------------------------------------------------------

TARıH : 13.03.2009 SAAT : 14:00

HAMıLE LıSTESı

ıSıM __________________ SAT

1.okyanus: _______________28 KASIM
2.hakca : ________________12 ARALIK
3.Çıtos2903 :______________10 OCAK
4.beryal: _______________12 OCAK
5.bırcan: _______________25 OCAK
6.belenay :
7.sÜprız_mucıze :
8.ıNTERHAT:
9.merve_85: _____________6 ŞUBAT
10.özlemle :
11.ÖZLEMıMSıN: __________ 9 ARALIK
12.tatlibebek,:_____________13 ŞUBAT

UMUT LıSTESı

1.VıLDANGEL
2.SARA
3.SANALEM
4.PANCUBEN
5.DOLUNAY_ESRA
6.MAAT
7.rufeyde serra
8:ROZALıN
9:KK70:ıL-NUR
10.HLYMMS
11.lucian
12.nilüfer79
13.pinkrose
14. yeb2004
15.sumos23
16.benbilirim
17.dyd
18.kurnaz
19.sessizdeniz
20.alin
21.yadel
22.ezgicik
23.eylull
24.pingu................... aramıza hg canım
25.funda41 ...............aramıza hg canım

KIZLAR LıSTEYı YENıLıYORUZ YENı LıSTE BU

--------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
arkadaşlar bu site çok karışık ya yeni üye oldum am adünki girdigim yerleri geri bulamıyorum:))burayada yararlı linklerden girip başlıgınıza tıklıyorum.yardımcı olurmusunuz sizlerle sohbet ediyorum ama sonra sizi nasıl bulacagım:))

yok be cnm karısık dedıgıl aslında oncekı yazılarınarka sayfalarda kalmıstır.sag kosede rakamlar varya gecmıs sayfalara bakarak bulabılırsın

TATLıBEBEK : çok geçmiş olsun canım
VıLDOŞUM : sanada hem kendin için hem annen için çoooooook geçmiş olsun allah tez zamanda sağlığına kavuşturur inşallah.
SARA : canım senden de güzel haberler bekliyoruz.
çitos: seni dövecem az önce okudum saat kaç olmuş öğlen olmuş daha yeni kahvaltı yapıyosun burda yoktum ama takip ediyorum ona göre.bebişimizi aç bırakma.:mymeka::mymeka:
hakcam ve okyanusum: kızlar görüşemez olduk nerelerdesiniz.
ve diğer akadaşlar hepiniz iyisinizdir umarım.öpüldünüz.biz iyiyiz teyzoşlar bebişimde çok iyi

arkadaşlar bu site çok karışık ya yeni üye oldum am adünki girdigim yerleri geri bulamıyorum:))burayada yararlı linklerden girip başlıgınıza tıklıyorum.yardımcı olurmusunuz sizlerle sohbet ediyorum ama sonra sizi nasıl bulacagım:))

canım en solda arama var oraya bas ve hamile yaz.çıkanlinklerde mutlaka hamile kalmak isteyenle diye çıkar ordan gir. veee bu arada aramıza hoşgeldin

TATLİBEBEK : çok geçmiş olsun canım
VİLDOŞUM : sanada hem kendin için hem annen için çoooooook geçmiş olsun allah tez zamanda sağlığına kavuşturur inşallah.
SARA : canım senden de güzel haberler bekliyoruz.
çitos: seni dövecem az önce okudum saat kaç olmuş öğlen olmuş daha yeni kahvaltı yapıyosun burda yoktum ama takip ediyorum ona göre.bebişimizi aç bırakma.:mymeka::mymeka:
hakcam ve okyanusum: kızlar görüşemez olduk nerelerdesiniz.
ve diğer akadaşlar hepiniz iyisinizdir umarım.öpüldünüz.biz iyiyiz teyzoşlar bebişimde çok iyi

canım benim hoşgeldin sağol inşallah umutsuz kediyim bena.s.

X