Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

günaydın hayırlı cumalar herkese

citosum biliyorum canım seninde düşündüğünü kaydirigubbakcemile5
hakcacım kızım iyileşti çok saol sorduğun için

sizin bebişler nasıl ....hakca senin baya oldu daha göstermedimi cinsiyetini:ecrin_bebek:

sessizdeniz...hlymms....sara...benbilirim...sumos.... sizede günaydın hayırlı cumalar

günaydın canım
senin ve burada ki herkesin cumaları mübarek olsun
DUA larımız kabul olsun inşallah:Saruboceq:

TARıH : 13.03.2009 SAAT : 11:00

HAMıLE LıSTESı

ıSıM __________________ SAT

1.okyanus: _______________28 KASIM
2.hakca : ________________12 ARALIK
3.Çıtos2903 :______________10 OCAK
4.beryal: _______________12 OCAK
5.bırcan: _______________25 OCAK
6.belenay :
7.sÜprız_mucıze :
8.ıNTERHAT:
9.merve_85: _____________6 ŞUBAT
10.özlemle :
11.ÖZLEMıMSıN: __________ 9 ARALIK
12.tatlibebek,:_____________13 ŞUBAT

UMUT LıSTESı

1.VıLDANGEL
2.SARA
3.SANALEM
4.PANCUBEN
5.DOLUNAY_ESRA
6.MAAT
7.rufeyde serra
8:ROZALıN
9:KK70:ıL-NUR
10.HLYMMS
11.lucian
12.nilüfer79
13.pinkrose
14. yeb2004
15.sumos23
16.benbilirim
17.dyd
18.kurnaz
19.sessizdeniz
20.alin
21.yadel
22.ezgicik
23.eylull
24.pingu................... aramıza hg canım

KIZLAR LıSTEYı YENıLıYORUZ YENı LıSTE BU

--------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:

sizin bebişler nasıl ....hakca senin baya oldu daha göstermedimi cinsiyetini:ecrin_bebek:

sessizdeniz...hlymms....sara...benbilirim...sumos.... sizede günaydın hayırlı cumalar

vildancım bende düşünüyorum seni bende sordumkaydirigubbakcemile3 hemende kıskanırım:eek:
vildancım doktor cinsiyeti için erken 1 ay sonra gittiğimizde belli olur dedi doktor kısmetse. Allahım sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin. hepimize,sizlerede inşallah...

ewet sara haklısın en iyisi öyle yapmak inş. 1aya kalmadan işimd eolucak dua edınde aksılık olmasın:) gönlümce geserım alışverişmi yaparım onamı kaldım:))tabı evdeyım ya 2yıldır alıştı hep evdeyım bak bakıyım benı bulabılcekmı:))) kısmet kızlar valla ıyıkı varsınız hatta onu kandırcam dk hapı içiyorum dıye bir hap uydururum o görecek benle ugrasmayı haftayada sınav cıksııs ver elını ist 20gun ohh çatlasında patlasın

ha şöylee işinede önem ver.hayatının sadece kendisinin olmadığını anlasın .gelceeeeek sırnaşcak.hiiç merak etme .cnm:teytey:

iyim tatlım sen nasılsın bugün keyfin yerinde dimi bebişde büyüyor ohhh ne güzel bu arada ne oldu biliomusun ben dün süper loto oynadım ama yatıramadım çok sıra vardı bugünde gördüm ki beş bilmişim bi üzüldüm sormaa çalışıom şimdi ara sıra yoklarım sizi öptüm tatlım Şeniz

ezgicik gerçekten mi beş mi bilmişsin?

ewet sera görecek:))
ayyy beryal gitmem üzülmesın yegenım.hakca çok haklısın senın adına cok sevındım
eşimde dıyrkı abartma dıyor zamnı gelınce olur yanı korunmuyrsak doğal sonucu bebegın olması Allah isterse olur dıyor makına değiliz dıyor

hg vildanım nasılsın kankişim Şeniz
akşam kızdıydım sana görmüşün şükür :eek:klava:

X