Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar ben anlamıyorum yaa bugun hastanedeydım ya tabıı bı suru hamıle vardı.ya kardesım bu hamılelerın hepsımı bole hıcbırının yuzu gulmuyo hep suratlar asık.ayy ben hamıle olcam gozlerımın ıcı parım parım parlarda 2 metre oteden anlasılır tabı bı rahatsızlıgım olmadıgıg surece

evet hayatım bu benımde dikkatimi çekmişti her hastahaneye gittiğimde bakıyorum hepsi suratsız suratsız oturuyolar yüzlerinden düşen bin parça....
halbuki hamilelikte insan güzelleşirmiş yanii ne öyle meymenetsiz suratlar dimii yaniii....

nilüfer,citos,beryal aşağıda gördüm sizi günaydınnnnnnnnn nasılsınız bakalım?

günaydın şekercim...nasılsın???
bende düne baktım birazcık gekişmeleri kaçırmayayım diye ...
sizde nevar neyok ???

günaydın şekercim...nasılsın???
bende düne baktım birazcık gekişmeleri kaçırmayayım diye ...
sizde nevar neyok ???

sağol nilüfercim biz iyiyiz..bende geçmişe baktım biraz. geçmişte ne var ne yok merak ediyorum. alıştık bir kere ne yapalım.

sumos23 doktora gidecektin ne oldu canım.gelişme varmı.ne diyo doktor?

günaydın canlarım hepinize.listeyi arıyordum buldumhergün günclliyorum ya.kaybetmişim daha doğrusu o kadar yazışma olmuşki çok geride kalmış.neyseki buldum kaydirigubbakcemile3 geünaydınlar cumanız mübarek olsun hepinizin.dualarımız kabul olsun inşallah :Saruboceq:

beryalcim canım benim nasılsın bebişin nasıl? benim sat tarihim 12 Aralık ben bir sayfada yazıp düzletmiştim ama kimbilir neredekaydirigubbakcemile3
bu arada senin ve bütün arkadaşların Cuması mübarek duaları kabul olsun inşallah.

hg cnmm
üyeliğimi iptal ettırmeye karra verdım diğer kızlarda olsa veda edecektım benım burada yerım yok.bunu anladım.esıme sinir oldum geen söz vermsıtı işte tam malum gunler yaklaştı beyefendı geen sorun cıkardı!!! yok psikoljısını bozmusum ona hep ımalı seyler dıyrmusum oda zevk almıyrmus saten makına değilmıs ama cocuk olması için böle olmalı bellızaman desemde saydı neler neler sinir oldum.çocuk defterınıde kapadım agızımı acmama kararı aldım ya dr ben gittim o bir sperm testı bile yaptrmadı yaptrda demedım ya ne desem yaranamıyorum.bu evliliğin manası kalamdı bence suyu ısındı.sizden cok sey öğrendım sağolun kızlar.

canım benim n'olur çıkmayı falan düşünme yaa:1no2:
Canım şuanda hepimiz imtihandayız,böyle küçük bi tartışmada sınavdan kalmaya değermi?
bu tartışmanızın da emin ol bi hayrı vardır.Rabbimiz öyle büyük ki hiç bir şeyi sebebsiz vermiyo...
hep öyle olmaz mı ,eşinle tartışırsın barışınca daha sıkı bi bağla bağlanırsın...belki bu da evliliğinizin yararına olucak...
şuan belki sinirlisin ,sağlıklı düşünemiyo olabilirsin ama bi kaç gün sonra bakcaksın ne için tartışıp birbirimizi kırmışız diyeceksin,hele Rabbim bebek versin eşinle birlikte anıp güleceksiniz bu günlere...
canım baştada dediğim gibi bunda bir hayır ara olur mu...
sakın morelini bozma..MEVLAM NEYLER,NEYLERSE GÜZEL EYLER...
topikten de çıkmayı düşünme oki:eek:klava::enbuyukkk:

benbilirm canım neden öyle terketmeler falan noluyor..biyere gitme lütfennnn...
ayrıca eşine b,raz zaman ver canım ani kararlar alma şu dönemde biraz streslisin sınav sıkıntın falanda var...tabiii seninde sabrın biyere kadar ama biraz oluruna bırak zorlama şudönemde durumları hayatımm..
şuanda sınavıma odaklan istersen çocuğa yine sıra gelir hayatım..zaten sende çok düşünmüyormuşsun arkadaşın gaza getirmiş seni kafana takma bebeğim yaaaa...eşinle ilgilen bırak o nezaman isterse yapın çocuğa odaklanma bakalım bikaç ay...
bizide sakın bırakma bakk ...sana bayılıyorum biliyoosunnn:jeyyar::jeyyar::jeyyar: sensiz naparuk soorraa...

günaydın hakcacım ben çok iyiyim şükür sen nasılsın gülüm Şeniz
beryalim sanada günaydın tombul kuşum Şeniz
benbilirim sanada bendenmi bulaştı canım bırakıp gitcem lafı hayır efendim gidemezsin buna müsade etmem:mymeka:
sessizdeniz sanada günaydın canımŞeniz
vildangel aşkolsun sen yokken hep adını sayıyoz yokluğumu farketmediniz demişin sen topiğin gülüsün Şeniz
ezgicikk sanada günaydın tatlım hayırlı işlerŞeniz
rufeydacım bugün doktora gidiyormuşun inşaalah hayırlı haberlerle gelirsin tatlımŞeniz
tatlıbebek ve okyanusum bebişler nasıl canlarım okyanusum başının ağrısı geçtimiŞeniz
sara ,sanalalem,sumos23,hlymms,maat,melike,yeb2004,ve adını saymadığım diğer kızlar hepinize günaydınlarrr cumalarınız mübarek olsun kucağınız bebiş dolsun

sumos23 doktora gidecektin ne oldu canım.gelişme varmı.ne diyo doktor?

hayatım sumoşa dr herşey normal demiş..oda rahim filmi çektirsekmi acaba demiş..dr da olur çektirelim içimiz rahat etsin demiş...haftaya bugün rahim filmi çekilcekmiş bakalım...
korkuyordu oda biraz...
işallahh kolay çekilir

günaydın hakcacım ben çok iyiyim şükür sen nasılsın gülüm Şeniz
beryalim sanada günaydın tombul kuşum Şeniz
benbilirim sanada bendenmi bulaştı canım bırakıp gitcem lafı hayır efendim gidemezsin buna müsade etmem:mymeka:
sessizdeniz sanada günaydın canımŞeniz
vildangel aşkolsun sen yokken hep adını sayıyoz yokluğumu farketmediniz demişin sen topiğin gülüsün Şeniz
ezgicikk sanada günaydın tatlım hayırlı işlerŞeniz
rufeydacım bugün doktora gidiyormuşun inşaalah hayırlı haberlerle gelirsin tatlımŞeniz
tatlıbebek ve okyanusum bebişler nasıl canlarım okyanusum başının ağrısı geçtimiŞeniz
sara ,sanalalem,sumos23,hlymms,maat,melike,yeb2004,ve adını saymadığım diğer kızlar hepinize günaydınlarrr cumalarınız mübarek olsun kucağınız bebiş dolsun

günaydın citoscum...
iyi olmana çok sevindim:nazar:

kızlar ben maatı merak ediyorum haberde vermedi nerelerdesin maatttttt:uhm:

sessizdeniz ezgicik sizlerede günaydın kızlar hg...

sumos hayırlısı olsun canım.
rufeydecim sende güzel haberlerle dönersin inşallah.

kızlar hepinize hayırlı cumalar gecen ay ben gecen ay hamiş kısmındaydım bu ay tekrar umut listesine ya zar mısınız beni :KK43:(((((((( sat tarihi 10 mart ama halen olmadım inşallah hayırlısı olur.

sessizdeniz ezgicik sizlerede günaydın kızlar hg...

sumos hayırlısı olsun canım.
rufeydecim sende güzel haberlerle dönersin inşallah.

günaydın canım,hb

YA KIZLAR BEN TOPİKLERİ TOLAŞIRKEN Bİ ARKADAŞ YAZI YAZMIŞ,DİKKATİMİ ÇEKTİ.SİZİNDE ÇEKSİN DİYE BÜYÜK HARFLERLE AYNEN YAZIYORUM;

''kuan ı kerim de meyrem ana süresini 41 gün okumuş 3 arkadaşıyla, hastalandığı zaman başkası okumuş bittiğindede 3 gün oruç tutmuşlar ve hamile kalmışlar 3 üde''

böyle bişe duymuşmuydunuz:uhm:

kızlar hepinize hayırlı cumalar gecen ay ben gecen ay hamiş kısmındaydım bu ay tekrar umut listesine ya zar mısınız beni :KK43:(((((((( sat tarihi 10 mart ama halen olmadım inşallah hayırlısı olur.

günaydın eylüllcüm sen ne zaman hamiş kaldında bebişini kaybettin tatlım çok geçmiş olsun üzüldüm :teselli:
inşaalah tekrar hamiş kalırsın tez zamanda tatlım

TARıH : 13.03.2009 SAAT : 10:00

HAMıLE LıSTESı

ıSıM __________________ SAT

1.okyanus:
2.hakca : ________________12 ARALIK
3.Çıtos2903 :______________10 OCAK
4.beryal: _______________12 OCAK
5.bırcan: _______________25 OCAK
6.belenay :
7.sÜprız_mucıze :
8.ıNTERHAT: